Náhradní banner

Babiš kontroloval EET v Koulovně

16. 2. 2017;

O tom, že ministr financí a vůdce hnutí ANO Babiš byl v Orlové, jsem se dozvěděl napřed z Deníku, ale pak, detailněji, díky "internetovému Televiznímu Vysílání Orlová".

Záhadou je (samozřejmě jenom asi pro mne), kdo za tím "internetovým vysíláním " stojí. Příspěvky tvůrců, kterými se jenom hemží na facebooku města, jsou sice námětově dobré, ale bohužel nedosahují ani průměrné úrovně amatérsky pořízených záběrů kohokoliv, kdo natáčí (třeba sám pro sebe) mobilním telefonem. Zda mají tato videa nějaký příbuzenský vztah s Cibulkovou nevím, ale někdo k tomu, aby na internetu byly, musel dát souhlas. Pokud jde o službu, kterou za peníze někdo pro město dělá, tak je třeba okamžitě takové počínání zarazit (proč, viz dále). A i když by šlo o práci nehonorovanou, tak jde o ostudu, kterou by si Orlová neměla nechat líbit.

Příkladem zhovadilé a otřesné prezentace tohoto "vysílání" budiž záznam z plesu města. Doporučuji ho shlédnout. Uvidíte a uslyšíte p. starostu, ředitelku Domu kultury, tančícího Klča a ostře barevnou Ječmionkovou (bohužel díky mizerné technice nejsem si jistý,o jaký odstín červené šlo). Jde po všech stránkách o katastrofu: ubohá až otřesná kvalita obrazu, zvuku i střihu. Ten, kdo to "pouští" by se mohl stydět - ukazuje Orlovou opravdu takovou, jakou z nás udělal Galia: město bez sebereflexe.

Na druhé straně včerejší (z 15.2.2017) záznam (k reportáži to mělo daleko), jak Babiš "úřaduje" v místní pivnici Koulovna, svým obsahem mne dost zaujal (nehodnotivše kvalitu obrazu, zvuku a střihu). Po jeho zhlédnutí jsem si napsal několik poznámek. Tady jsou:

* Někdo musel Babišovi" bonznout", že majitel Koulovny má "něco" proti EET. Kdo to byl?
* Určitě o tom, že Babiš přijede, věděl p. Kunc (majitel? provozovatel? vedoucí provozu?) a ta paní v bílém, kterým Babiš vysvětloval, co to EET je a oni s radostí, že už tomu rozumí, se s ním vyfotili.
* Někdo příjezd Babiše musel avizovat i dalším lidem, ale jen někomu, jinak by v hospodě nebyl starosta a kameraman.
* Babiš koblihy neměl, ale rozdával všem, kdo si řekli, selfíčka.
* Z místních vrcholových politiků ANO není na záznamu nikdo. Nevěděli o té "slavnosti"? Jak to? Chyba neumětelů? Jsou zřejmě dost bezvýznamní, aby s nimi Babiš počítal a "pomohl jim". Jenčmionková příležitost mohla využít a dát konečně šach mat Potyšové (za ty její pokladničky). Doufám, že se starostovi (za takové chování) patřičně pomstí.
* V Orlové chválil Babiš starostku Třince, orlovský starosta zatím pil vodu (bez bublinek) u stolu s komunisty.
* Zastupitelé za KSČM Koláček starší a Bc. Páleník pravděpodobně seděli v hospodě kvůli pivu, ne kvůli Babišovi (šlo asi o náhodu, že si k nim Babiš pak přisedl, ale možná - konkurenta nenáviděného hnutí ANO - pozvali ke stolu sami, kdo ví - sedět s tak významným člověkem se nepodaří každému) .

Summa summarum:
* Je dobré, že i v Orlové jsou hospodští, kteří EET nefandí, i když je musí provozovat. Babiš samozřejmě získané "názory"použije represivně, nikoliv objektivně.
* Chválabohu, že místní hnutí ANO nedostalo možnost vlézti Babišovi do …. (víte kam) a neotravuje teď fotkami a idiotskými větami.
Článek byl přečten 1079×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik