Náhradní banner

Orlová - město, které chcípá

7. 2. 2017;

Text obsahuje dráždivý obsah. Kdo si jej přečte může dostat vyrážku a obsype se boláky.

Je úplně zbytečné hořekovat nad tím, jakými předvolebními sliby se ti, kteří nyní město navigují k úpadku, dostali ke kormidlu. Orlovští občané jsou zřejmě již otupeni realitou a nevnímají, že vše kolem je hmatatelně hnusné. Týká se to jak městského mobiliáře, tak smyšlení lidí, kteří rozhodují o městě. Přispívá k tomu samozřejmě jejich nevšímavost (občanů).

Lidé z druhého konce republiky a jiných krajů si o našem městě, díky informacím z médií, nemyslí nic pozitivního. Jo, ty jsi z té Orlové ….. ?

Bohužel, taková charakteristika (rozuměj negativní) od lidí, kteří naše město nijak detailně neznají, je skutečností. A asi nikoho nenapadne, aby se sem stěhoval, nemluvě o tom, že nikde se, případný zájemce, o Orlové nic nedozví. Nejběžnější zdroj informací - internet - je městem neuvěřitelně zanedbaný. Že to velícím kapitánům města nevadí a nestydí se za to, už nikoho neudivuje: patří to do našeho normálu.

Politické hnutí Nezávislí Orlová začalo vydávat papírový občasník NEZPRESS. V něm je dobré přečíst si článek Přání autorství Doc. Ing. Václav Kafky, CSc. Myslím, že není třeba k obsahu nic dodávat, jenom s ním souhlasit.

Výhled Orlové je chmurný. Tzv. nejvýznamnější dokument Strategický plán obsahuje nereálné věci (papír snese dost), dokonce i přímo koniny (např. vlakotramvaj → viz rok 2018). Postoj, který zaujala rada města, nezabrání vylidňování Orlové (jde o to, jak není schopná nic smysluplného udělat, jak nic neprojednává s veřejností apod.).

poznámka: To co se ve městě děje, jsou pouze okoukané bezduché věci, které jsou pouze populistické a nemají žádnou vizi.

To, co lidí tady ještě drží, je poměrná láce bydlení (kromě bytů Residomo) a skutečnost, že se do práce dostanou poměrně rychle (auty). Vše je k "vydržení", ale jen do nějaké doby - dopravní situace, která je objektivně téměř neřešitelná, zapříčiní další úbytek obyvatel, nemluvě o chybějícím pracovním trhu.

Blíží se rychlým tempem doba, kdy Radu, která si řeší pouze svoje problémy, zase osloví veřejný masturbant (neúspěšně se pokoušel stát pornohercem) a ukáže, jak je Orlová zasviněná.

Kuča a Hrdina budou házet odpady do pytlů, které dodá Vaněk, a u kterých, plných opravdové špíny, se pak všichni budou fotit. Možná tento rok přijde i Klčo, aby pomohl Jenčmionkové. Stupidita takového chování, kdy právě vedení města je povinno zajistit, aby město bylo čisté, zase nikomu nevadí. Tato zvrhlost už opanovala několik povahově slabších jedinců, nevynikajících zřejmě bystřejším duchem, že se dokonce těší, až se do této nesmyslné akce zapojí. To obec má dbát, aby na jejím území byl pořádek. Nejen pokutovat za špatné parkování.

Demoralizovaný člověk - a to jsou již téměř všichni z koalice a navíc 3 ženy z hnutí Volím Orlovou - není sto pochopit skutečnost. Odmítá pravdivé informace, ignoruje fakta. Nechápe, jaké to je. Za účelem obhajování sebe sama.
Článek byl přečten 1084×, komentářů (5) nových (5)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik