Náhradní banner

I idioti mají právo se ozvat!

1. 2. 2017;

Idiotizmus je nejtěžší forma slabomyslnosti

Milí idioti!

Je pochopitelné, že se v některých článcích (neříkám, že ve všech!) těžce orientujete. Vaše postižení vám to nedovoluje, je škoda, že o tom nevíte. Nemůžete za to! Některé souvislostí potom nechápete, nebo naopak, spojujete věci, které mají k sobě daleko. Cítíte se potom mizerně, potřebujete se odreagovat a zbavit se té zloby, která se vám nahromadila v celém těle. Používáte pak slova, které jste nesměli doma vyslovit a za které jste byli bití. Napřed vařečkou, později sponou od opasku a když ani to nepomohlo, tak vás zavírali do sklepa a dávali do klece. Jídlo, břečku pro prasata, jste dostávali jednou denně. Tehdy u vás vznikl ten nelibý pocit (včetně doprovodných reakcí, kterým bylo počůrávání se a bití hlavou o železné mříže klece), že vám nespravedlivě bylo bráněno v uspokojení vašich potřeb.

Tato frustrace se vám při čtení ORLOVIN neustále vrací, protože vy chcete, abych psal něco jiného, nebo abych nepsal nic (abych držel hubu). V té chvíli začínáte panikařit, protože si vzpomenete, co se stalo, když jste chtěli sprostě mluvit. Dnes se už bití nemusíte bát, můžete být sprostí a vulgární anonymně. Zbavujete se tak toho šíleného pocitu strachu. Nic není ale zadarmo: vedlejším produktem, který, naštěstí pro vás, nikdo nevidí je, že si musíte častěji měnit spodní prádlo.

Drazí idioti!

Chápu vás, že máte plné právo mít vlastní názory a ORLOVINY vám v tom chtějí pomáhat. Abyste ale nejenom nesmrděli, ale měli i lepší budoucnost, chtěl bych vám poradit, jak toho dosáhnout. Budete pak moci číst ORLOVINY bez jakýchkoliv problémů, vnímat okolní svět plný krásy, dobrého jídla a pití, svůdných žen (nejen na radnici) a luxusních auťáků.

NECHTE SI UDĚLAT FRONTÁLNÍ LOBOTOMII!

Je to operace, během níž se ODSTRANÍ kus čelního mozkového laloku. To je část mozku, která je mimo jiné zodpovědná za vaše přemýšlení o budoucnosti.

Bez toho laloku, se vám, drazí idioti, bude lépe žít. A nebudete k tomu potřebovat ANO. Ani ČSSD.

Ale spěchejte!
Článek byl přečten 662×, komentářů (7) nových (7)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik