Náhradní banner

Hvězda Jenčmionkové pohasíná

18. 1. 2017;

Přečetl jsem si Zápis z jednání Osadního výboru (OV) Zimný důl - Lazy, konaného dne 12.1. 2017. Možná proto, že jsem byl zvědavý jestli tam ještě (nebo zase) neřádí fantom R.L. Nic takového jsem nezjistil. Jak víme, zájmy onoho bubáka se přesunuly jinde. Ale, že by Orlovou opustil, to ne (to ví moc dobře úředníci, které zásobuje svými "nápady" a požadavky).

Nakouknutí do výše uvedeného zápisu mi přivodilo, nebudu to zastírat, škodolibé a příjemné rozechvění. Představte si, že mezi několika stručně vyjmenovanými problémy, kterými se OV zabýval, je uvedeno i toto: nespolupráce p. místostarostky, Schválně se k tomu zápisu vraťte.

Osadní výbor Výhoda při hodnocení roku 2016 nikoho nesepsul, ale mj. pochválil Ing. Billa, což mne (také) těší.

Vraťme se k místostarostce. Možná se dozvíme, jaký byl důvod, že se taková zmínka v zápise objevila, protože na jednání byl přítomen i sám pan starosta, a ten nám určitě vysvětlí, o co jde.

Je potěšitelné, že se někteří občané vrchnosti nebojí. Po inženýrce Filipkové svůj názor vyslovili členové OV Zimný důl. Dá se říct, že Jenčmionková (jde o spekulaci) musela být hodně drzá, když si vysloužila až tak nepěkné hodnocení.
Článek byl přečten 689×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik