Náhradní banner

Občan až na druhém místě?

12. 1. 2017;

V současných dnech je tématem v médiích i mezi občany kvalita ovzduší. Orlová není výjimkou. Příkladem, bohužel nedobrým, budiž reakce starosty, který zřejmě zapomněl, že se od něho očekává poněkud vstřícnější přístup k občanům, kteří se na něho obracejí. Nebo místo něho jedná jeho kancelář?

Dobrý den pane starosto,

informace o stavu ovzduší sleduji na stránkách ČHMÚ. Na těchto stránkách jsou uvedena města Havířov, Karviná, Rychvald atd., ale není uvedena Orlová. Před rokem tam bylo uváděno i město Orlová. Kdo dal pokyn, aby tato informace nebyla občanům poskytnuta? Včera i dnes je situace na Ostravsku co se týče ovzduší velmi špatná, ale město Orlová si na svých stránkách uvádí ovzduší uspokojivé.
Přeji hezký Nový rok.
Ing.Milena Filipková

Dobrý den,

měřící stanice, která byla instalovaná u nemocnice byla v letošním roce zrušena. Tato měřící stanice není v majetku našeho města. Přes veškeré urgence byla zrušena bez náhrady.
S pozdravem
Ing. Tomáš Kuča
starosta města Orlová

Pane starosto,
Jak je možné, že v ostatních městech např. Český Těšín, Rychvald, Havířov atd. měřící stanice nebyly zrušeny? Pravděpodobně jste slabý starosta, který nedovede bojovat o životní prostředí v Orlové. Vy jako starosta máte jediné štěstí, že v Orlové je většina lidí pasivních a lhostejných k životu v Orlové.

Přeji hezké odpoledne.
Ing.Milena Filipková
Článek byl přečten 831×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik