Náhradní banner

Mirkovi

3. 1. 2017;

Tvoji Hanku znali nejen Orlováci, ale i lidé ze všech možných končin světa. Byla u všech 30 ročníků Mezinárodního cyklistického závodu žen Grácia Orlová a byla to ona, kterou v Orlové poznaly závodní týmy a jejich doprovody ze všech světadílů. Díky její starostlivosti a umění nemožného, vždy dokázala zajistit, všem zúčastněným, perfektní ubytování a stravování. A nejen to. S mnohými navázala pěkná přátelství.

Pamatuješ si určitě, že jsme bydleli nějakou dobu blízko sebe. Občas jsme se potkávali, zejména tehdy, když jsme šli na "špacír" se svými psími miláčky. Náš Nero byl o mnoho větší, než ten váš mrňous, ale jejich setkání dopadlo vždy bez následků. Přátelské oňuchání dalo příležitost "vyměnit" si názory nejen na psí svět. Více jsme se setkávali ale právě s Hankou. Vždy usměvavá, milá, srdce na dlani.

Pak jsme se přestěhovali (Vy i my) z paneláků do rodinných domů a z těchto "psích" setkání sešlo. Orlová ale není zase tak moc velká, abychom se nepotkávali i potom. Dost často jsme také poseděli, zejména my dva, u piva, někdy i s Petrem a Hanka tam bývala také, a jak jinak, zase jsme se bavili o psech. Minulé léto Vám přibyl kočárek a radostná starost prarodičů.

Koncem minulého roku jsem byl v Koulovně s Petrem. Zeptal jsem se, co máma. Měl starost, ale mne nenapadlo, jak je to vážné.

Všem, kteří ji znali, bude chybět. Tobě Mirku ale nejvíce.


Článek byl přečten 668×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik