Náhradní banner

Osamělost

12. 12. 2016;

Stála pod sprchou a voda ji stékala po obličeji a po těle, přemýšlela, jak to dnes dopadne. Byla ráda, že na to všechno nebude sama. Vyšla z koupelny zahalena do teplé osušky, a jen tak si ještě na chvíli lehla.

Cítila, že by už měla jít. Čekají na ni.

Ale přesto ještě na chvíli zavřela oči a přehrávala si opět tu scénu:

Zvedl ruce a položil jí je na ramena. Chvěla se. Otočil ji k sobě a jejich oči se setkaly. Pak ji začal prudce líbat. Objala ho a polibky opětovala. Pomalu ji vedl do ložnice a svlékal ji. Rozepínala mu košili a dotýkala se jeho kůže. Položil ji opatrně na postel. Rozepnul ji halenku a sevřel její ňadra. Cítil jejich hroty i přes podprsenku. Rychle ji i sebe svlékl. Krev ji pulzovala a dech se zrychloval. Každá její buňka začala hořet nenasytnou vášní. Když se jejich těla protnula, spojili se v jeden horoucí objekt zmítaný vzájemnou přitažlivostí…..

Vzpamatovala se a rychle se oblékla. Vzala si svůj oblíbený kostým, šedý kabát a černé kozačky.

Bylo po půl deváté, když dorazila na místo a ujistila se, že vše funguje jak má. Než se posadila, prohodila pár slov s jinými příchozími a přidala naučený úsměv. Podívala se na hodinky - za chvíli to začne.

Jednání skončilo. Poslední setkání před Vánočními svátky. Neobešlo se bez neupřímného formálního přání (přeji vám ty nejkrásnější a nejpohodovější Vánoce a do nového roku hlavně hodně zdraví, štěstí a profesních i životních úspěchů).

Odcházela sama, ostatní odešli ve větších nebo menších hloučcích. K ní se nikdo nepřidal.

Nad městem visely těžké mraky, ale nepršelo. Vzduch byl studený a zima, i díky větru, zalézala za límce a do rukávů.

Šla, kam ji vedl pocit, že tam patří. Potřebovala si ten úspěch vychutnat. Bylo to její dílo. Prošla kolem pobočky UniCredit Bank a pomalu otevřela dveře vietnamské jídelny. Bylo těsně po 14. hodině.

Článek byl přečten 678×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik