Náhradní banner

Aby mi bylo porozuměno

30. 11. 2016;

Zastaralé (podle některých), ode dne vzniku nezměněny, tyto stránky vykazují víceméně trvale takovou návštěvnost, že i s klesající motivaci je udržovat (a platit) je udržuji (a platím).

Možná by bylo dobré uvést na pravou míru obavy některých internetových trollů, kteří se považují za středobod orlovského vesmíru. Nemusí se namáhat, aby mne "zneškodňovali" - nic jim přece nemohu udělat. Tito trollové jsou ve skutečnosti lidé, kteří se mne enormně bojí a to tak, že neváhají osnovat (spřádat) proti mně pomstu. Nejen prostřednictvím internetu. Udělali ze mne nějakého jejich bijce, který je chce zlikvidovat. Skutečnost je ale taková, že mi akorát dělá radost, že beze mne nemohou v klidu spát.

Z mé strany jim samozřejmě nic nehrozí, nemám žádné prostředky, abych tu orlovskou hydru porazil. Její "členové"mohou ve své činnosti pokračovat (a žrát se mezi sebou také). Z jejich projevů (i když mlčí) je poznat, že jde o psychopaty. Jenomže oni se (někteří) dobře oblékají, snaží se udělat dobrý dojem (asistují např. při rozsvícení umělé náhražky Vánočního stromu) a vypadat inteligentně. Jde ale o lidí bez skrupulí a svědomí, chybí jim slušnost, jsou bezcitní a bezohlední. Generují negaci. A podle té chybějící inteligence je to poznat.

Orlovská politická garnitura se svými přisluhovači rezignovala na nějaký solidní výkon zastupitelské funkce. I když je to otravné, házet hrách o stěnu, tak zatím končit se ještě nechystám. Akorát je třeba se postupně aklimatizovat na poněkud obtížnější atmosférické podmínky.
Článek byl přečten 712×, komentářů (1) nových (1)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik