Náhradní banner

Aby byla ještě lepší, ta naše Městská policie

11. 11. 2016;

Určitě to vševědoucí velitel Galia ví, nepřicházím zřejmě s ničím novým, neboť předpokládám, že tvůrci informačního systému MP Manager se obrátili i na naši MP a ta možná již tento systém používá (v poslední době mne, chválabohu, přímý kontakt s někým z MP nepotkal, takže nevím).

Několik posbíraných citací:
Pořízením informačního systému MP Manager je možné získat výtečného pomocníka, kterého lze využít v ulicích. Pomocníka, který pracuje s online daty, což umožňuje strážníkům větší operativnost a odpadá zbytečná administrativní zátěž. Nejcennější na tom je, že informace jsou dostupné v reálném čase, který pomáhá městským policiím informace získávat a zpracovávat. A to přináší dramatické zefektivnění práce městské policie. Tedy efektivnější řízení a dohled nad bezpečností ve městě. A nejen nad bezpečností. Jde o celý balík nástrojů a služeb: počínaje správou událostí, tedy přestupků, trestných činů a kontrolních činností, přes napojení na řadu databází, jako jsou odcizená vozidla, osoby v pátrání až po mapové výstupy a nástroje pro kontrolu a výběr parkovného ve městě (to zatím nemáme). Jako třešinka na dortu je pak predikční modul, který dokáže předpovídat a do map zobrazit, kdy a kde se stane nějaký přestupek nebo trestný čin.

A pokud si někdo pomyslí, že IS MP M je dalším nástrojem, jak šikanovat občany, je na omylu.
Starostové měst, kde MP M mají, jsou nadšeni tím, že MP Manager jim, jako nejvyšším velitelům městských policií, přináší přehled o tom, co se ve městě skutečně děje. Často se potkáváme se situací, kdy při setkání občanů s vedením města zazní od rozhořčeného občana připomínka: „Městská policie je na nic, například v naší ulici už jsem měšťáky neviděl, ani nepamatuju…“ A to je přesně ta situace, kdy se oprávněná osoba přihlásí do MP Manageru a v mapových podkladech vyhledá pohyb strážníka zaznamenaný z GPS jeho mobilního telefonu, ukáže příslušnou mapu a může odpovědět: „Tak pane občane, ve vaší ulici byl za uplynulý měsíc strážník 22x, udělil 6 blokových pokut a naposledy tam prošel dnes v 11:35.“ A je po diskuzi. Všichni jsou spokojeni.
(toto okamžitě využije starosta při setkávání se s občany)

Jsou nové bezpečnostní hrozby, nové výzvy, jsou nové technologie. A naše městská policie, se dostává do první linie boje s kriminalitou. Vybavme ji tím nejlepším!


Autorem revolučního informačního systému MP Manager je akciová společnost FT Technologies. Údajně vyvíjí další software: Náramky.
Článek byl přečten 928×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik