Náhradní banner

Ze strachu blokují mé stránky

7. 11. 2013;

Jak se ukazuje, manažerská garnitura SMO pochopila, že internet je mocná zbraň. Tedy v mých rukou. Avšak místo toho, aby svou autoritou a chováním pánové Klčo, Chlubna a Vaněk zapůsobili na zaměstnance tak, že ti by s odporem a hnusem se od www.orloviny.cz odvraceli, tak bojíc se jako malé děti, strčili hlavy do písku. Myslí si, že zablokováním přístupu k mým stránkám zastaví chod dějin. Potěšilé je to náramně.

Teď je třeba ještě

- zablokovat kopírky
- zakázat nosit do práce flešky (flash disky)
- při příchodu do práce odebrat a po dobu výkonu práce deponovat soukromé chytré telefony
- zakázat sdružování dvou a více osob

Nejlepší ovšem by bylo instalovat bezpečnostní software Safetica Endpoint Security, který jako jediný na světě ochrání společnost před všemi hlavními následky selhání zaměstnanců. Tento program automaticky odhalí jejich rizikové chování. Bude analyzovat jejich činnost a varovat management před hrozícím nebezpečím. Poskytuje přehledné informace o skutečné produktivitě zaměstnanců a odhaluje změny v jejich chování, způsobené například četbou zakázaných internetových stránek. V případě potřeby poskytuje detailní informace o veškeré činnosti zaměstnanců: Které aplikace spouštěli, jaké stránky navštívili, s kým si psali a s jakými soubory pracovali a na co mysleli.

No a pak je nutné umístit na intranet výstrahu:

Pokud si někdo pomyslí na něco, co považujeme za nevhodné, bude dotyčnému/dotyčné okamžitě taková informace z mozku odfiltrována.
Článek byl přečten 1752×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik