Náhradní banner

Který z nich půjde z kola (SMO) ven? Vaněk nebo Troják?

6. 11. 2013;

Zaměstnance SMO možná čeká několik docela frustrujících dnů, doufám, že se to roznese. Situace je sice dopředu odhadnutelná, jak dopadne (jinak dopadnout nemůže), ale naděje umírá poslední.
Takže, o co jde.
Dopis,
který sestavili Vaněk a Klčo a na základě kterého „míra trpělivosti“ i těch radních, kteří doposud váhali, přetekla a k megaradosti Trojákové byl jsem konečně zrušen (odvolán z představenstva),
obsahoval např. taková slovní spojení :
„….předložil jednomu z vedoucích zaměstnanců společnosti (Ing. Petr Troják - vedoucí ekonomického oddělení) oznámení o okamžitém zrušení pracovního poměru ve zkušební době, ovšem jménem společnosti podepsané pouze Ing. Danělišynem…., …tímto krokem překročil své kompetence,…. zrušení pracovního poměru tímto způsobem je tedy neplatné.
Takové vysvětlení, výše jmenovaných členů výboru ČSSD, oblíbených politiků i na slovo vzatých odborníků, bylo vzato jako otčenáš a nikdo nepochyboval, že je to tak. Požádal jsem dozorčí radu, aby zajistila právní rozbor, zda pravda je opravdu tam, kde ji chtějí mít, jelikož se ale nic neděje (předsedou je Ing.Tomáš Kuča), dávám proto na vědomí toto:

Vaněk má neplatnou pracovní smlouvu, měl by být z kanceláře vykázán a měl by vrátit vyplacené odměny, telefon a poukázky na oběd. Proč? Stejně, jako jsem (sám jediný) podepsal skončení p.p. Trojákovi, jsem sám (jako jediný) podepsal pracovní smlouvu i Vaňkovi (a dalším pracovníkům také).

Takže kdo půjde ven ? Troják nebo Vaněk? Jeden z nich, podle logiky, by to měl být. Já bych doporučil Vaňka, vrátí podniku víc peněz.

Doufám, že si občané konečně povšimnou, jací lidé a jak, spravují veřejný majetek a že proto něco i udělají.

Samozřejmě, že se všechno narovná, smlouvy se přepíšou, opraví, zfalšují.
Článek byl přečten 1711×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik