Náhradní banner

V poločase

14. 10. 2013;

Bude zajímavé sledovat, jak se elita orlovské politiky zachová. Obvykle pocit moci vyvolává pocity beztrestnosti (jenže do doby, než přijde kocovina). Klika, v kterou se snad část rady, pod vedením Trojákové, seskupila proti mně, si myslí, že ji (politiku ČSSD a Kocura) není možné veřejně kontrolovat. Nejjednodušším způsobem (a tím nejprimitivnějším) je potrestat kritika. Takže jsem zvědavý, co vymyslí. Co třeba mi vzít parkovací kartu?
Dávám návod na řešení.
Nejjednodušším způsobem by bylo, kdyby se iniciátoři dopisu (Klčo, Vaněk) omluvili za to, co spáchali – důvodů si najdou dost. Klčo by se konečně, jako čestný člověk, (jak o sobě rád prohlašuje) mohl členství v představenstvu vzdát (nesčetněkrát to sliboval) a pracovat v hokejovém klubu. Do politiky se za rok s velkým triumfem může vrátit. Vaněk by mohl ředitelem zůstat (jde o velké peníze – jak jemu, tak SMO), pokud se nad sebou zamyslí a zvolí schopné spolupracovníky. Mohl by to do konce 6 měsíční zkušební doby stihnout. Když zjistí, že opratě drží někdo jiný, nebude mít problém. Ostatně sliboval, že se členství v ČSSD vzdá. To by bylo podmínkou.
Trojákové se je třeba zbavit důkladně. Všimněte si, že s každým chlapem, napříč politickým spektrem, bez ohledu na žebříček důležitosti, vyje…., tedy naložila po svém, tak, jak to v té chvíli potřebovala. Kuča ji vyhodil dveřmi, vlezla oknem a sedí mu na stole. Proč se této ženy tak moc bojíte? Lidí, kde se ve vás bere taková podlézavost jejím názorům? Nevěříte sami sobě? Co jste s ní měli?
Bylo by dobré, aby se uplatnily názory Sliwky, že vše ve městě je prolezlé ČSSD . Bylo dobré, kdyby Chlubna začal hřímat tak, jako to dělal, když byl v opozici. Bylo by dobré, kdyby Koutný se oprostil vlivu Kocura a šel svou cestou. Bylo by dobré, kdyby Tomáš Kuča pomohl otci zbavit se toho dotěrného Kocura. Pomohou mu v tom určitě Adamus, a snad i Fojt. A doufám, že Šajar nepřestal jinak myslet a jinak jednat.
Takže jak pánové? Jste tak slepí nebo vám udělá dobře mne sejmout? Máte obrovskou příležitost ukázat, že jste chlapi na správném místě. Hrajete i o svou budoucnost!
Článek byl přečten 1638×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik