Náhradní banner

Orlovské endorfiny

6. 4. 2013;

Na příkladu SMO by bylo možné provést sociologickou studii chování lidí. Skutečnost, že došlo ke změně ve vedení společnosti, a to nadějně dobrým směrem (z pohledu těch, kteří událostí sledují a vnímají, a především těch, kterých se přímo dotýkají), jakoby spustilo otevření , doposud pevně uzavřených, stavidel sdělnosti. Děkuji tímto všem, kteří se do této vlny empatie (schopnost vcítit se do pocitů jednání druhé osoby) zapojili.

Endorfin bývá nazýván také jako hormon štěstí, protože se uvolňuje do mozku a způsobuje dobrou náladu, pocity štěstí. A takové nyní hromadně (aspoň si to myslím) zaplavují ty, kteří se zbavili jha, kterým trpěli jako zaměstnanci SMO.

Nechci nic zakřiknout ani strašit, ale „temné síly“ ještě úplně nekapitulovaly a hledají způsoby, jak zpět nastolit vládu jednoho muže (řídil ho někdo z pozadí?). V situaci, kdy jsou na stole důkazy o poškozování společnosti jsou tyto pokusy směšné, pravdivý obraz, jak to ve společnosti chodilo, přinese forensní audit, který začíná příští týden.
Článek byl přečten 1925×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik