Náhradní banner

Jaro na SMO se opožďuje

5. 4. 2013;

Články, které k problematice SMO zveřejňuji, se stávají pro mne určitým zdrojem komplikací. Nebudu to pitvat, ale zase na straně druhé slyším od občanů uspokojení nad tím, že se „konečně“ něco s a v SMO děje.
SMO zaměstnává skoro 190 osob (dává jim větší nebo menší výplatu). Většina z nich, tedy těch, kteří neměli exkluzivní smlouvy za nicnedělání, ale skutečně se pro firmu lopotili (sdružovaly se jim pracovní náplně a přidávaly úkoly, které se mohly plnit jen za naprosto nestandardních podmínek) pocítila na vlastní kůži, jak místopředseda představenstva uměl se svým „býkovcem“ zacházet. Po zlikvidování nepohodlných (rozuměj nespokojených) změnil strukturu společnosti tak, že o všem rozhodoval jenom on.
Zdálo by se, že ve světle zjištění, jak tento neobvykle přepychově placený manažer společnost ve skutečnosti vedl a jak se zachoval, když byl odvolán, že každý rozumný člověk připustí, že se stalo dobře. Opakuji, že existují důkazy, které mne opravňuji se takto vyjadřovat! Nicméně, v pozadí se „vlivní“ (kdo to je, si musíte domyslet) pustili do boje, aby dokázali, že rozhodnutí rady města je neplatné. Na otázku, proč to dělají, si musíte odpovědět sami.
Opět, v této souvislostí vyzývám kritiky, aby se zapojili do konstruktivního dialogu, co dál. Odkazuji na prohlášení, které učinilo hnutí ML.
Článek byl přečten 1909×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik