Náhradní banner

Omezenosti se meze nekladou

6. 12. 2012;

S ohledem na to, že zde se setkáváme s evidentním případem, řekl bych, až úplné tupostí a arogance, je třeba připomenout, že Finanční úřad existuje nejen proto, aby shromažďoval daňová přiznání.
Blábol, který zplodil nějaký anonymní , trpící nadřazenosti , Rob, nepatří ani do těch hospodských, protože tam by dostal od fundovanějších natřeno. Není ovšem sám, který je neotřesitelně přesvědčen o jediné správnosti svého názoru.
Pro pořádek: např. naprostá většina podnikatelů zůstává věrná papírovému formuláři. Elektronické podání využil jen zlomek poplatníků.
Při této příležitosti se hodí poznamenat, že ze současných 199 finančních úřadů bude výběrem daní nově od 1. ledna 2013 pověřeno pouze 14 finančních úřadů umístěných podle správního (krajského) uspořádání České republiky a Specializovaný finanční úřad se sídlem v Praze, který vznikl již k 1. 1. 2012. Viz tento odkaz.
Co se týče zájmů o nebytové prostory v Orlové má dotyčný chytrák podobné mezery. Právě ve stejné budově, přímo pod finančním úřadem, je již několik let prázdno, žáden solventní podnikatel se tam nehrne, aby „městu něco přinesl“.
Článek byl přečten 2010×,
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik