Náhradní banner

Atmosféra těchto dnů

18. 7. 2012;

Upozornění: Jedná se o plagiát. Veškeré asociace, které vás event. napadnou, jsou výplodem vaší fantazie. S reálným životem a skutečnými osobami nemají nic společného, i když to tak nevypadá.Zveřejňuji toto dílko, protože je neškodné, nikoho nejmenuje a je proti nikomu. Kdyby se někdo přesto hlásil, že obsah dopisu je o něm, tak by to byla prča.DW

Úřední dopis
(autorem je anonym)
Vážený pane předsedo, dovolte, abych vás jménem IPZR (Instituce pro zdravý rozum), zastoupeného odborným garantem ve věci potírání blbosti, tedy mnou, informoval, že jste úplný debil.
Na základě odborných posudků zpracovaných velmi významnými orgány, si Vám dovoluji sdělit, že jenom
- a doufám, že tuto lehkou neformální nadsázku přijmete tak, jak je míněna, tedy doslovně -
velké hovado může se tak idiotsky vyjadřovat a tak pitomým způsobem, jak jste to učinili vy.
Ačkoliv během celé doby nevznikla jediná pochybnost, jakýsi dement si právě teď usmyslel, že bude zdržovat. I přesto, že jste sepsali nějaké bláboly, jako byste byli normální lidé, jimi skutečně nejste.
Vážený pane předsedo, ty vole, považujte prosím tento můj dopis za upřímně míněnou snahu napomoci vám v orientaci v obtížné problematice, které vůbec nerozumíte.
Je mi naprosto jasné, že jde o zcela specifickou a vysoce odbornou materii, kterou obyčejný kretén naprosto nemůže pochopit v celé její šíři.
Přijměte prosím mé ujištění, že plně respektuji a chápu postup takových orgánů jako je ten váš a jsem zcela srozuměn s faktem, že takové seskupení může vést i naprostý imbecil s nulovým odborným i jiným vědomím.
Přesto musím znovu zopakovat, že vaše mediální výstupy jsou zcela absurdní, ačkoliv se tváří jinak.
Doufám, že mi známí nebudou mít za zlé, když si dovolím ocitovat názory, které jsem mezi nimi zaslechl. Zatímco polovina tvrdí, že jsou to výmysly "za všechny prachy", ta druhá se domnívá, že vás nám "byl čert dlužen". V obou případech je však zcela jasné, že takovou koninu by nevymyslela žádná osoba se zdravým rozumem.
Ačkoliv samozřejmě nehodlám zasahovat do Vašeho plně nezávislého rozhodování, na které máte samozřejmě právo, nabízím vám možnost konzultace, po níž snad už i naprostý blb pochopí o co tady jde.
Děkuji, že jste si tento dopis dočetl až do konce, pokud jste toho samozřejmě byl, se svou fatálně sníženou schopností používat vlastní mozek, schopen.
Na závěr bych chtěl jen ještě dodat, že podle věřících nás Bůh miluje všechny stejně, což speciálně ve Vašem případě nechápu (i když jste možná ateista).
S přátelským pozdravem
Ten, kterého (ne)máte rád nadevše.
Článek byl přečten 2107×, názory na článek zatím nejsou.
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik