Náhradní banner

Letní slasti

12. 7. 2012;

Moje teorie o diletantismu pana Petra Drozdíka (P.D.) potřebuje opravit. Diletantem je (podle slovníku) neodborník, samouk, nedouk. Připouštím, že v určitých technických pojmech se asi P.D. vyzná, vždyť na své jméno má zřízenou doménu a umí psát příspěvky na facebook. Jeho úroveň vám přiblíží malý vzorek:

Dnes jsem obdržel odpověď od Nemocnice v Orlové a Restaurace Letiště v Orlové ohledně umístění petičního archu v jejich prostorách. Co mne překvapilo, tak žádost byla v obou případech zamítnuta.
Proč mi facebook nasral do menu Messenger for Android? Vypadám snad na droida nebo co?
V čem bude do prdele už problém?
Ten Facebook si dela prdel ne?!?! Blokace protoze jsem poslal pozvanku o pratelstvi tomu koho neznam, ze je to zakazane!

Jak je vidět z výše uvedeného a z reakce na článek o něm, P.D. je prostého stylu (pokud to jde pochopit, tak to myslím bez urážky). Toto je hlavní důvod, proč teď i do budoucna s P.D. odmítám diskutovat, neboť mám oprávněnou obavu, že by některé věci nepochopil, tak jak nepochopil, o čem je řeč. Podobná skutečnost tady již byla, a to šlo navíc o vysokoškolsky vzdělaného člověka. (jak vzdělán je P.D. nevím).

Přiznám se ale, že moje ješitnost byla komentářem P.D. hluboce uražena. Orloviny provozuji od roku 2001, zastupitelem jsem byl v období od 1998 – 2002, 2002-2006 a teď třetí volební období od 2010 (v roce 2006 jsem nekandidoval) a provozovatel "informačního portálu města Orlová" mne tituluje „pane neznámý“ !!!!!!!
No a vlastně jsem zmaten: zná vůbec P.D ty „zkorumpované zastupitelé“, jak o nich „obecně hovoří“ ?
Mou bezvýznamností jsem téměř zdrcen, ale postavím se čelem k nepřízni osudu (a tolik se snažím). Ale vše je k něčemu dobré. Mnoho je těch, kteří mi nepřejí (slabé slovo) a kteří se upřímně zaradují.
Článek byl přečten 2021×, komentářů (6) nových (6)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik