Náhradní banner

Vzkaz nějakému Petru Drozdíkovi

12. 7. 2012;

Pokud ho někdo znáte, tak ho prosím upozorněte, že si o něm myslím, že je naprostý diletant. To, že „vykrádá“ cizí weby (zveřejňuje informace, které vydává za své) je věci těch, které okrádá, jeho „občanská“ populistická aktivita týkající se petice proti těžbě uhlí mi nevadí (samozřejmě lidé se chytí jakéhokoliv stébla v naději, že dosáhnou změny), ale jeho zbabělý a demagogický útok proti zastupitelům je projevem jeho pokleslého charakteru:

OKD je známo svou bezohledností co se týče majetku obyvatel. Ale bohužel málo lidí si je vědoma toho, že za tyto manévry mohou sami zastupitelé - zkorumpovaní zastupitelé, kteří mají do své kapsičky nemalý obnůsek. Od čeho tady zastupitelé jinak jsou? Buď aby bránili své město a občany, nebo aby projevovaly jak říkají "ekonomické zájmy" města i když nejsou vůbec ku prospěchu obyvatel.

Škoda, že Drozdík není odvážnější a spokojí se s obecnou pomluvou. Pokud by dotyčný svůj příspěvek doplnil o konkrétní jména a důkazy, mohla by se problémem zabývat policie. Takto mu jde jenom zalíbit se všem těm, kteří se takovými quasi informacemi obžírají.
Článek byl přečten 2221×, komentářů (4) nových (4)
TOPlist Zpět - Orloviny - Seznam rubrik