Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak daleko zajdou?

26. 4. 2012 16.03; Z Města
Danělišyne: 1) v nadpisu článku máte chybu, 2) autor článku nic nesugeruje, protože, jak orgány, tak vedení města o tom všem věděli /viz . závěry orgánů ŽP a Stavebního úřadu, 3) k vašemu sdělení v článku: "... která začala slovním napadáním a může se proměnit v jinou aktivní činnost a vést až k fyzickému útoku." To jste použil i proti panu Kocurovi a řízení, které jste tím vyvolal prokázalo, že jste choromyslný ve svých úsudcích, 4) sdělení "... kromě osobních přemrštěných politických ambicí jde i o dosažení osobních výhod dotyčného" je lživé. Pan Lapšanský není člen žádné politické strany a ani politického hnutí, žádné osobní výhody jste neuvedl - tedy lžete. Naopak právě vy jste klasický příklad osobního pospěchu. Před volbami jste SMO kritizoval a dnes jste v jeho představenstvu a se vším najednou souhlasíte.
26. 4. 2012 16.04; Z Města
5) vaše fakta v bodech 1 - 3: "Na základě skutečností zjištěných v průběhu roku 2011 stavební úřad konstatoval ..." skutečnosti zjištěny a neodpovídající činnost úřady nezastavili?! A to po čtyřletém upozorňování občanů na činnost Olivenite Kalahari?! Tomu říkáte, že se město stará o své občany?! Není těch chyb ze strany orlovských úřadů nějak moc? Proč úřady nezasáhnou? Jsou pod vlivem vedení města! Jsou to zaměstnanci, že? To co spustil odbor výstavby MěÚ, bylo až na základě tlaku Orlováku! 6) Co jste udělal jako radní města pro občany na Kamenci vy? Jak jste se zajímal o problémy občanů na Kamenci, jako volený zástupce města? Pouze tlacháte a předvádíte se na základě prospěšné činnosti druhých!
26. 4. 2012 16.05; Z Města
7) vy a ML jste svojí činností odradil spoustu dalších, aby chodili k volbám! 8) ZAPRODAL JSTE KU VLASTNÍMU PROSPĚCHU VŠE PROČ JE ML V ZASTUPITELSTVU. HLEDÁTE TEĎ POUZE PROSPĚŠNÉ ČINNOSTI, KTERÉ ZPOCHYBŇUJETE MÍSTO NĚJAKÉ PROSPĚŠNÉ ČINNOSTI. JEŠTĚ, ŽE EXISTUJE TEN LAPŠANSKÝ A JEHO ČINNOST V OSADNÍM VÝBORU A TEĎ V ORLOVÁKU. JE VIDĚT, ŽE JEJ A KOCURA POTŘEBUJETE, PROTOŽE BEZ JEJICH ČINNOSTI SE NA VÁS PROSTĚ ZAPOMENE. NEJSOU ZA VÁMA ŽÁDNÉ VÝSLEDKY A Z MĚSTA LIDEM JSTE UDĚLAL MĚSTO PROTI LIDEM.
26. 4. 2012 17.15; Danělišyn
Výše uvedené příspěvky jsem si pečlivě ještě nepřečetl, jenom opravil chybu v nadpisu článku (děkuji). Momentálně jsem zaměstnán něčím na zahradě. Dávám ale pisateli možnost, aby (třeba do 19:00) uvedl své jméno a místo bydliště. Pokud ne, tak mu hrozí, že čestné Občanské Sdružení Orlovák ho za člena nevezme.
26. 4. 2012 23.48; Danělišyn
Z anonymy nemá význam polemizovat, to všichni víme. Ale vzhledem k tomu, že při zveřejnění článku jsem víceméně čekal, že se postiženi ozvou, přece jen několik slov. Názor na mne může mít každý, jaký chce. Nevím, komu se Kocur svěřuje a jak dalece lže a šíří o mně pomluvy, které se pak hodí někomu do krámu, jako v tomto případě. Z reakce pisatele je ale vidět, že to, co se dozvěděli, jim pořádně vadí. Co se týká samotného případu, tak úlohou zastupitele (a třeba i radního) rozhodně není shánění informací, na co si který občan stěžuje. Úplně chybná je představa, že město se má starat o občany tak, jak si to sdružení Orlovák představuje. K dalším invektivám pisatele Z Města se vyjadřovat není třeba.
27. 4. 2012 10.22; Jan Pravda
"Z Města" píše, že si občané na činnost Olivenite Kalahari stěžují čtyři roky. Ale tato společnost byla zapsána do rejstříku 28. 6. 2010. "Z Města" vyčítá autorovi článku chyby, ale sám ve svých příspěvcích má hrubé gramatické chyby např."skutečnosti zjištěny a neodpovídající činnost úřady nezastavili". Božský předseda Orlovák o.s. propaguje postih občanů podle toho, co se najde v jejich pudlicích. Jen se ho zastávejte a dočkáte se časů.
4. 5. 2012 21.11; PS VB
Kromě toho, co je výš, R.L. fackuje své spoluobčany a udává je. Přitom údajně byl přistižen v ostravském Kauflandu při krádeži. LAP ŠUNKU! Předpokládám, že Orlovák ho z toho vyseká.
5. 5. 2012 9.11; Z Města
PS VB, ty Kauflande, a pak přijíždí R.L. s taškama z logem Globusu. Co?! Tento přístup v šíření nepravdivé špíny je přesně odpovídající W.D. a jeho spřízněnému okolí. Je to stejné, jako zde byl špiněn pan, tehdy radní Míček, o kradení proudu, o kterém neměl ani tuchy! Nově Danělišyn podal lživé trestní oznámení na Kocura. To jasně prokázalo, že je W.D. lhář. A jestli někomu R.L. nafackoval, tak asi stejně výchovně, jako ministr Kalousek. W.D. příspěvky, které necenzuruješ jasně ukazují, že ti nevadí příspěvky, které se netýkají obsahu článku, ale ty, které se týkají tebe Danělišyne.
5. 5. 2012 13.39; PS VB
Nevím, proč se Z Města tak rozčiluje: kromě zloděje se to nemohlo nikoho dotknout. Pokud ale (jak jsem pochopil) šlo o krádež v Globusu , tak to je opravdu pomluva a omlouvám se za nepřesnost! Přiznání, že dotyčný opravdu fackuje je obdivuhodné. Z uvedeného také vyplývá, že cenzurovat nebylo třeba, protože jsem souvislost s konáním Orlováku a příslovím „zloděj křičí, chyťte zloděje“ jasně našel.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik