Náhradní banner

Diskuse ke článku Dejme jim šanci: Zimný důl má talent

12. 9. 2011 13.52; Sudička
přeji občanům ZD a Lazů, aby vzešel osadní výbor, který bude řešit zájmy všech občanů, tedy i těch nájemně bydlících, těch ke kterým měl bývalý předseda vztah neskrývaně odtažitý a přezíravý. Aby vzešel výbor, který nebude za snahy o řešení důlních škod na svém majetku skrývat okázalou starost o rozkvět části ZD a L.
12. 9. 2011 22.44; M. Chlubna
Prosím na konci je to nepřesné, NEZ se chtěla domluvit na společném řešení, ale ostatní to nechtěli. Raději to udělali, jak to chtěli oni, než s někým jednat. Měli jsme nachystáno řešení, zase nikoho nezajímalo. Chtěli to své prosadit hned. Tak se nedodržela smlouva, což je v Česku běžné, že se smlouvy neddržují a ani se o změnách nejednalo. Jen se podívejte na smlouvu ještě pořád je na stránkách www.nez-orlova.cz co je zní splněno!! Nic. A pak zbylo jen jedno odejít.
13. 9. 2011 8.43; Danělišyn
Pane magistře, o tom ta demokracie je, že se menšina podřídí většině. S tím jste přece museli počítat, že to tak bude.
13. 9. 2011 11.50; Nefunguje Odkaz
V článku "I já mám důvody si stěžovat, ale odtrhnout se nechci" nefunguje poslední odkaz...
13. 9. 2011 12.06; Danelisyn
Zkoušel jsem, mělo by to fungovat - klik na výsledek: IE 9 nabídne otevřít, uložit, uložit jako, Chrome to otevře jako soubor docx, Mozilla uložit/otevřít atd.
13. 9. 2011 22.20; M.Chlubna
Pane Inženýre, prosím to není o demokracii, ale o dodržení podepsané smlouvy. Nevím, když mám něco podepsáno tak to platí, pokud nedohodnu něco jiného. Tady se nic nedohodlo a ani smlouva nebyla z jejich strany vypovězená. Já zapomněl, v ČR se smlouvy nedodržují. Tak proč by to bylo v Orlové jinak. Zajíma lo by mě, kdyby jste např. dal peníze do nějakého fondu a oni Vám podepsali smlouvu, že vaše peníze zodnotí. Peníze by nebyly pojištěné. Pak by Vám suše oznámili, že si odhlasovali že nemusí Vaše peníze zhodnotit. Asi by jste nebyl moc nadšen a určitě by jste trval na tom aby smlouva dál pokračovala, ikdyž by jí druhá strana neplnila?
14. 9. 2011 7.03; Danělišyn
P. Chlubna: Zřejmě moje poslední vyjádření k Vašemu odchodu z koalice pomocí srovnání. Chci odebírat plyn (elektřinu). Zatím jsem u RWE. Přijde za mnou EON a ptá se mně kolik platím. Řeknu mu to. Dostanu nabídku, že u nich budu platit míň a k tomu bonus 500Kč (polopaticky:místo v radě). Jestli bych tedy k nim nepřešel a nepodepsal smlouvu. Učiním tak. Za nějakou dobu světová krize způsobí, že ceny jdou nahoru. Začnu křičet, ale EON mně neslyší a nebaví se se mnou. Ne, že jsem nepatrný jedinec, ale, že to tak musí být. Mám na výběr – buď zůstanu s tím, že se to nějak vylepší a že i jinde ty ceny nejsou nízké (a pamatuji na to, že jsem bez problémů sáhl po tom bonusu a koupil jsem si nový ubrus k jídelnímu stolu) anebo odejdu (ukončím smlouvu).
15. 9. 2011 8.45; Pozorovatel
CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZ
UROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,
15. 9. 2011 8.48; Pozorovatel
CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZ
UROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROV
ÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,
CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,CENZUROVÁNO,
15. 9. 2011 12.38; Občan
Škoda ,že tyto stránky nejde cítit,,smrděly by jedním skunkem,,,
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik