Náhradní banner

Diskuse ke článku Radní: Mešita v Orlové nebude

29. 2. 2004 13.11; Hlas Orlové
A proč ten velvyslanec povolil mešitu v Brně a V Praze. A proč nemůže být v Orlové, když jinde jo?
29. 2. 2004 16.56; XYZ
V Brně ani Praze není mešita, jenom motlitebna. Ta je tady taky, v Karviné. Proč by se teda měla stavět mešita v Orlové? O těch měšitách to řekl jasně na Kotli docent Novotný. V celé ČR není mešita, ani dostatečný počet muslimů v ČR, natož v regionu.
29. 2. 2004 16.57; XYZ
Hlas Orlové: Dej si to konečně zjistit a neblbni.
29. 2. 2004 17.01; XYZ
Investoři: Proč se až teď, po té ostudě se zabýváte tím, co mělo být na počátku? Proč se to nevyřizovalo tak jak mělo? Kdo to takhle navrhnul a jak to, že to městu nevadilo? Teď by to chtělo zveřejnit, jak to vlastně na městě probíhalo.
29. 2. 2004 17.08; Hlas Orlové
To je taky divné. Ty jsi chytrý, jak Janina s Anetkou, oni ale tomu aspoň rozumí. Novotný je taky podivín, tomu nevěřím ani slovo. Tak proč můžou být v Německu, Francii a Anglii mešity a u nás jen motlitebny v Praze a Brně a v Orlové vůbec nic? Proč si nemůže jenom tak někdo postavit za svoje peníze mešitu i když nemá dostatečný počet muslimů? Kdybych byl bohatý, tak si teď naschvál postavím v Orlové mešitu a nepotřebuju k tomu ani muslimy. A to jsem byl proti. Už jsem pro. To jsi tak chytrý z novin?
29. 2. 2004 17.24; Senohub
Hlas Orlové: Mešita se nelíbila (jak už naznačil Indoš) tomu koňovi pod Václavem na Vencelplacu.
29. 2. 2004 20.22; Zastupitel 2001
Hlas Orlové: Ano, to je správná otázka. Může si český subjekt postavit mešitu, aniž by musel mít souhlas koně z Vencelplacu, bystrých radních, Strakovky, MV, velvyslanectví SA a hlídače parkoviště? Měli to nazvat motlitebna a už mohly být prováděny zemní práce.
29. 2. 2004 20.46; Zastupitel 2001
XYZ "O těch "měšitách" to řekl jasně na Kotli docent Novotný": No jo, ale brněnský starosta Rudy Kovanda to hned popřel. V Brně a Práglu měly být postaveny mešity. Ale na minarety už Bohuš Stejskal nedodal cihly, jelikož dostal od radních befel, že musí vyrábět cihly na sklad pro orlovské místní investice. Proto to jsou motlitebny a ne mešity. Potvrdil to i Internet Trapass. Někdo věří Internet Trapassu, ti na nižším evolučním stupni věří novinám, no a s těmi na nejnižším stupni si pohrává docent.
29. 2. 2004 20.56; Hlas Orlové
Je to tak, že radní zakázali dodávat Stejskalovi cihly na minarety v Brně a Praze? To je neomluvitelné. Kvůli tomu tam nemají minarety a jsou to jenom motlitebny? Proč pořád ty minarety někomu vadí, vždyť je to věž jako každá jiná. Těžních věží tu máme plnou řiť a minaret je až v Lednici u rakouských hranic.
29. 2. 2004 21.20; Senohub
Hlas Orlové: Neboj, v Orlové už máme úplně, ale úplně všechno postaveno, tak radní už určitě zase dovolili Stejskalovi dodávat cihly i do dalších "city". Stejskal to ihned napraví, dodá do Brna a Prahy chybějící cihly a vše dopadne dobře. Mám návrh: město Orlová by mohla mít družbu s obcí Lednice na Moravě a mohli by jsme s nimi udělat čenč. My jim dáme nějakou naši těžní věž a oni nám věnují minaret. Na to už je ten kůň na Vencelplacu krátký.
29. 2. 2004 21.31; Orlovák
Teď už tu ale musím vstoupit do diskuze. Zase něco divného. Jak to, že lednický starosta dovolil postavit minaret a velvyslanectví nebylo proti. Jak to, že rada nebyla proti? Je to moc divné, buď modlitebna bez minaretu, nebo minaret bez modlitebny? Dohromady se to tady nesmí??????????
1. 3. 2004 9.08; Senohub
XYZ: Máš pravdu. Přípravný výbor pro mešitu to vůbec nezvládl. Lukanišovy odpovědi byly plné gramatických chyb (mi to třeba nevadí, ale celkově to nepůsobí dobře), Gutiqiho proti televizní a novinové špíně taky nikdo nebránil. Celkově to byl nadšenecký amatérismus - moc mluvili a dali šanci médiím dělat svou práci. A jak tu už napsal "Pionýr", Gutiqi asi ani sám netuší, co spustil a jaká hra se tady hraje. Doufám, že se poučili a v Ostravě jim to vyjde.
1. 3. 2004 9.30; Fanda
Jsem pro mešitu pořád. Nechápu ale, proč nadáváte na radní. Jasně stanovili, že chtějí vědět, kdo bude komplex staveb s mešitou financovat. Jestli na to mají právo nebo nemají, neumím posoudit. Když Gutiqi nechtěl investora zveřejnit, měl jim to říct hned. Myslím, že SA velvyslanec by se klidně obeše bez starostových návštěv a i bez krásných upomínkových předmětů, vyrobených v Orlové. Nejsem příznivcem Farany, ale musím se ho zastat. Udělal to, co bude muset udělat starosta Ostravy i hejtman Tošenovský.
1. 3. 2004 12.06; Student
Rozhodnutí rady jsem pochopil tak, že se nechce zabývat takto nepřipraveným projektem, ale pokud předloží seriózní žadatel nový záměr, který bude mít i seriózního investora, pak se může jednat dál.
1. 3. 2004 12.52; Fanda
"Jedny z posledních informací od Gutiqiho hovoří o tom, že investorem stavby nemá být nikdo ze Saúdské Arábie, nýbrž organizace z Bosny a Hercegoviny. "To je ale už úplně o něčem jiném," hodnotí Gutiqiho poslední snahy starosta Farana. "Orlová není místem, kam se investoři hrnou. V projektu je ale tolik nejasností, že jsme ho museli zastavit. Všechno má svoje meze," doplňuje starostu jeho zástupce Radislav Mojžíšek." Tolik v LN 27.02.2004 http://lidovky.centrum.cz/clanek.phtml?id=242233
1. 3. 2004 14.10; Nepřejícný
S mešitou jste skončili. Vám to pořád nedochází???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Konec stupidních diskusí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!End!!!!!!!
1. 3. 2004 14.32; Nepřejícný
Za koho teď budeš kopat, Lukanisi?
1. 3. 2004 15.42; Senohub
Nepřejícný: Nech Lukanise na pokoji. On se alespoň o něco snaží. Jinak se ti podařil první aut v dějinách orlovin.cz.
1. 3. 2004 15.47; Zastupitel 2001
S mešitou nikdo neskončil. Z devíti miliónů dolarů je šestnáct miliónů dolarů a Gutiqi už má konečně zastoupení, které se postará o hladký průběh celého řízení.
1. 3. 2004 23.17; Pionýr
Nepřejícný!! Neříkej, že se Ti alespoň trochu ta stavba nelíbila? Ať už to má být pro kohokoli, stejně by to byl skvost v české architektůře. A pokud jen trochu dokážeš být objektivní a na chvíli jen nezaujatý, tak mi musíš dát přece za pravdu! Je snadné plkat o tom co by každý z nás chtěl udělat pro město a pro druhé a nebo jak by to či ono dělal jinak než Ti druzí, ale kolik z nás se skutečně o něco přičinilo přátelé!! Ne že nedokážou mnozí z nás pochopit jaký prospěch by tato stavba měla,
1. 3. 2004 23.29; Pionýr
oni totiž nechápou ani k čemu slouží odpadkové koše u chodníku a že chodník je asfaltová či dlažděná plocha a né každého tvořivost, kde si každý šlape chodník v trávě kde se mu zachce, příkladem je zelená plocha před nemocnicí. Tomu říkám prostá stupidita a lidská omezenost. A tito lidé snad mají chápat význam Islámského kulturního centra, když se nenaučili ještě vlastně ani chodit?!?!?! Ať nezapomenu!! Ten architekt to musí být fakt Pán architekt, to na rozdíl od volby lokality byla volba víc než správná!!
2. 3. 2004 7.15; Nepřejícný
Pionýre, po trávě nešlapu a taky mi to vadí. To s tím přece nemá co dělat. Jestli se mi mešita líbí? To, že Gutiqimu to islámské kulturní centrum naprojektuje nějaký vládní arabský architekt, který je určitě součástí vládní kliky v Saúdské Arábii není nic světoborného - ani to vám nepomohlo. Víš vůbec, kolik architekti berou? 200 tisíc korun za běžný rodiný dům - 10 % z ceny stavby. Spočítej si kolik dostal za tu mešitu. Architekti mešit jsou prý v islámských zemích povýšeni na polobohy. Ubohé a směšné.
2. 3. 2004 7.40; Nepřejícný
Zase si toho architekta nepřechvalte. Určitě valí jednu mešitu za druhou a Orlová ho vůbec nezajímá. Byl se vůbec podívat na ten pozemek? Nepředpokládám, že by letěl několik tisíc km někde z Rijádu do Orlové. Proč ta osa celého centra není rovnoběžná s hlavní silnicí? To by bylo přece logičtější. Ať si staví mešity doma v SA a v okolních zemích a neexportuje nám tu svou cizí architekturu.
2. 3. 2004 17.41; Hmm
cizi??? proc vse nove je vzdy spatne? jsme "lidi", tak proc by pro nas nejaka architektura mela byt cizi? proc nejsou cizi, treba vystavby vselijakych hyber, super, mega marketu? jak vypada jeden velky hangar proti unikatni mesite? Nevim sam proto se ptam :o)
3. 3. 2004 7.27; Bajgar
Nepřejícný, ty jsi dalším příkladem toho, jak vznikají fámy, které mají za úkol provokovat dělnickou třídu. Ten mladý architekt pochází a žije dle Mladé Fronty ve Slezsku, v Opavě a určitě není muslim a "součást vládní kliky v Saúdské Arábii". A nejsem si jistý, jestli za tu mešitu něco dostal, když přece investor neexistuje. A co se týče orientace osy celého komlexu staveb, tak se domnívám, že to má co dělat s orientací mešity na Mekku. To lze vyčíst z každé encyklopedie.
3. 3. 2004 8.44; Nepřejícný
Hmm: V naší křesťanské společnosti nemají mešity a nějaká arabská architektura co dělat. Orientace na Meku mě nezajímá. Jsme v České Republice. Raději tisíc supermarketů, přinesou aspoň pracovní místa.
3. 3. 2004 19.33; Hmm
v nasi krestance spolecnosti?? ja v zadne krestanske spolecnosti zit nechci! Kolik zivnostniku znici rocne velke supermarkety? jakou nabidnou praci za kolik penez? quote:"Orientace na Meku mě nezajímá." kdyz te to nezajima tak o tom h**** vis.
4. 3. 2004 7.32; Nepřejícný
Hmm, nevím o čem pořád nesmyslně kecáš? Supermarkety tu stojí a budou stát další a zaměstnanost poroste. S mešitou vás vyhodili, jak z velvyslanectví, tak ze zastupitelstva. Nikdo to tu nechce. Noviny a televize dokázaly, že není žádný společenský zájem o mešitu a ani o žádné kulturní centrum. Pokud ti to nedošlo, tak o tom taky h**** víš.
4. 3. 2004 11.34; Pionýr
Nepřejicnému: Ty si zřejmě další z těch, kteří nepoužívají rozum k tomu, aby si udělali vlastní názor na věc, ale jen slepě věří, že vše co prezentují média je pravda. "nikdo to tu nechce" ty jsi celý národ? Já myslím, že v tom počtu 10 mil. jsi to ty kdo je nikdo! Noviny a televize dokázaly potvrdit jen jedno, že jsou zadarmo drahé. Když budou chtít, tak z Gutičiho udělají dvojče Kajínka a ty jim za to ještě zaplatíš."zaměstanost poroste" tak toto už je jen historický slogan, asi si zaspal.Hezký den N.
4. 3. 2004 13.18; Nepřejícný
Pionýrovi: A co ty telefonáty, jimiž byla z celé republiky zavalena mluvčí radnice Mgr. Cibulková, která je mimo jiné taky v redakční radě Orlovských novin. V novinách protestovali lidé z celé republiky, až z Kadaně. Nedělejte z pracujících hlupáky. Všichni máme volební právo. Vy jste teď podráždění, že se ten podvod nepovedl. Díky televizi a novinám se celý národ dověděl, co je ten zprostředkovatel zač. Vždyť si hloupě vymislel organizaci , která neexistuje. Naši radní a my nejsme pitomí, odhalili jsme to.
4. 3. 2004 13.31; Hmm
tak tohle je stadium pokrocile debility :) quote: "Naši radní a my nejsme pitomí, odhalili jsme to." potrefena husa nejvic kejha.
4. 3. 2004 13.39; Nepřejícný
Čteš Pionýre vůbec noviny? Máš vůbec televizi? Asi ne. Jinak by jsi tak hloupě nemluvil. Jsi trapný a nemáš politický přehled. A tvůj inteligenční kfociend není asi taky vysoký. Smiř se s tím, že mešita nebude. Nikde nebude, všichni z celé republiky už víme, co jste zač. Táhněte si mešity stavět někde, kde jsou blbci a naletí vám.
4. 3. 2004 13.51; Nepřejícný
To stejné, co pro Píonýra platí i pro Hmm. Vychoďte si znovu základní školu a potom prezentujte své primytivní názory, které nesou znaky všeobecné dějepisné, historické a kulturní neznalosti a hlavně pokročilého idiotismu. Ano Hmm, naši radní nejsou pitomí, orlovští pracující nejsou pitomí, a to, že jsme vás odhalili není stadium pokročilé debility. Radním a nám to na rozdíl od vás myslí. Pokročilá debilita je vaše diagnóza, Pionýre a Hmm.
4. 3. 2004 13.59; Nepřejícný
Pionýr+Hmm: To je ta demokracie a svobodný internet, každý blbec může šířit své idiotské a debilní názory. Za komunistů by jsme s váma zatočili jinak. Ještě jednou, táhněte si mešity stavět někde, kde jsou blbci a naletí vám. Na našeho starostu nikdo nemá, ten má na rozdíl od vás vysokou školu a je to na jeho práci a vysledcích vidět. Vás jen žere, že jsme vás odhalili. Teď jste bezmocní a svou zlost si vyléváte zde. S podvodníky strana vždy uměla zatočit, ani ta demokracie a svoboda projevu vám nepomohla.
4. 3. 2004 14.33; Nepřejícný
Umlátil jsem vás argumentama, co? Teď jste zalezlí, že? A stačilo tak málo. Nemáte argumenty, pánové! Nemáte ani ten selský rozum, co má každý prcující. Na starostu nemáte potřebnou mozkovou kapacitu.Prý pozemek na mešitu. Kdo to kdy viděl, aby si někdo dovolil žádat o pozemek v Orlové na stavbu mešity. Teď máte velké h***o a celostátní ostudu. Ne my, orlovští pracující a radní, ale vy mešitáři máte ostudu. Nevyšly vám vaše nekalé úmysly. Prasklo to a utřeli jste nos. Jste ostudou města Orlová!!!!!!!!!!!!!
4. 3. 2004 15.46; Bajgar
Nepřejícný, ty máš mozek vymytý VUMLem - "Večerní univerzitou marxismu - leninismu"? Nemáš v garáži schovaný alegorický prvomájový vůz? Táhni na Kubu nebo do Severní Koreje. Tvé názory a myšlenkové průjmy odpovídají poslednímu stádiu syfilitického miasmu zneužívaného incestního hulváta. Tím také trpěli Gottwald i Uljanov a také z nich čišela jen nenávist a zloba. Skončili stejně jako ty, na hnojišti dějin. Slovo mešita příště neber do své sprosté huby. Jsi zapšklý smrdutý bolševický skunk.
4. 3. 2004 16.31; Nepřejícný
A takové nuly, jako Bajgar, studovali za peníze pracujicího lidu. Sprosťák, bez úcty k národní historii a bez úcty k boji dělnické třídy.
4. 3. 2004 16.51; Nepřejícný
Na Gotwalda, Uljanova a Lenina nám Bajgare nesahej, ty sprostý smrade, uddělali pro lidstvo určitě víc, než ty. A na Kubě si pracující při práci zpívají, tak se tam mají dobře.Já už jsem pěkných pár let úderničil, když tě tvoje matka porodila. Ať je jí stydno za tebe. Na VUML ti určitě vadí to, že i pracující se můžou hluboce vzdělávat. Jó, samá amerika a NSR, to vám jde. No a kolik tam mají nezaměstnaných tě určitě nezajímá. Kapitalismus a diskotéky, to vám jde. Jak nás uživíte v důchodu, vás nezajímá.
4. 3. 2004 17.30; Senohub
Nepřejícný, jak to s tebou vlastně je? Jako "hluboce vzdělaný" absolvent VUMLu tady kážeš o křesťanské společnosti. Co by na to řekli "Uljanov s Leninem"? Že ty jsi ve svých patnácti letech hned po vyjítí ze třetí třídy začal se svým "inteligenčním kfociendem" zpívat a úderničit?
4. 3. 2004 23.30; Pionýr
Nepřejícný: Je vidět, že už máš po sezóně! Pro takové jako ty už tady není prostor. Zbal se a utíkej do Mauzolea dokud je tam místo ty DETEKTIVE, ještě že Tě ta Orlová má jinak by jsme byli nadobro ztracení! Nevím jestli si to ta Tvá marxistická hlava uvědomuje,ale mluv především za sebe, protože urážíš všechny kolem tím, že o nich píšeš,že jsou blbci a jediný kým můžeš tímto titulem obdarovat jsi jen ty,ty dělnická třído, ty si asi fakt třída. Hezky se vyspi a nejlépe do ruda a zas někdy napiš ať je sranda
5. 3. 2004 2.15; Hmm
hehe tohle mi pripomina jednoho postarsiho paprdu. z tehle te slovni ekvilibristiky se mi zveda zaludek, myslel jsem ze tihle lide uz docista vymreli, ale jak koukam tak jsou porat nekde zalezli ve svych spizirnach (minim rudou barvu). je pravda ze jsem se uz dlouho takhle nepobavil :). zacinam meni nazor na orlovou v pomeru vzelanosti.
5. 3. 2004 2.15; Hmm
argumenty ani blbce neumlcis, a mimoto nenavstevuji to tady 20x denne, ale kdy is vzpomenu coz je zrovna ve 3:00 rano.
5. 3. 2004 5.51; Zastupitel 2001
"Nepřejícný" je na 100% ten "Ivoš" od už proslulé stupidní diskutérky "Čtenářky". Používají podobné termíny: "Starosta vypátral, Starosta odhalil", oba dva se schovávají za pracujíci lid z celé republiky. Ti dva jsou taky pravděpodobně autory těch "telefonátů, jimiž byla z celé republiky zavalena mluvčí radnice Mgr. Cibulková". Docela by mě zajímal jejich výpis telefonních hovorů. Nepřejícný: ty jsi nemohl dělat úderníka. Záporná hodnota tvého IQ ukazuje, že jsi byl politruk, kádrovák nebo nástěn
5. 3. 2004 6.02; Zastupitel 2001
...kář. "Nepřejícný" a "Čtenářka" taky začínají diskutovat se stejně slabomyslnými argumenty a postupně se do nich tak zamotají, že už sami sobě nerozumějí a začínají vyhrožovat a používat sprosté výrazy. A takoví lidé mají volební právo, podle toho to tu tak vypadá.
5. 3. 2004 6.51; Nepřejícný
Hulváti, prymitivové. Nechte nás na pokoji a bežte do pr***e. Jasně, že jsme volali proti mešitě. Podpořili jsme celou republiku proti mešitě. Natašu nech ty smrade Zastupitel2001 na pokoji, nebo si tě najdu. Mešita nebude !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! END !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Už tu nediskutujte ty svoje reakční názory. Za komunistu bych s váma zatočil jinak. Nemáte na Natašu. Ta ví, jak na vás. Četla, že soudruh Nejedlý řekl, že všem reakcionářům zalejeme ty jejich sprosté chřtány mírovou ocelí.
5. 3. 2004 7.06; Hlas Orlové
Taky jsem pracující a jsem pro mešitu. Nepřejícný mluv za sebe. V Praze a v Brně jsou taky pracující a taky tam mají mešity. Ale bez menaretů. Kvůli takovým Nepřejícím tam nedostavěli minarety. Pořád něco zakazujete.
5. 3. 2004 8.50; Jana
Nepřejícný zamrzl v padesátých letech, kdy nám se stejně neschopnými budoval světlé zítřky. Víte, že jenom v Moskvě jsem viděla v létě tři mešity? Starají se tam o ně lépe, než o mauzoleum a Chrám Vasila Blaženého. A v Turkmenistánu (bývalá republika SSSR) staví francouzští inženýři komplex s Mešitou za sto miliónů dorarů. Co tomu říkáš, Nepřejícný.
5. 3. 2004 9.06; Senohub
Už je to tady: "http://www.mesto-orlova.cz/meu/index.php?user=&pass=&volba=clanek&sekce=10&cla
nek=70". Rada města Orlová bod 4. ukládá: starostovi města předložit ZM návrh na revokaci usnesení ZM č. 193/13 bod 2. ze dne 4.2.2004. Teď jsem zvědavý na zastupitele. Zachovají se taky jako stádo?
5. 3. 2004 14.08; Nepřejícný
Jano, to co říkáš zní jako západní buržoazní propaganda. Ty mešity v Moskvě jsou určitě potěmkinovy vesnice, a ty jsi jim nalítla. V Sovětském svazu žádné mešity nebyly, nejsou a nebudou. Senohube, žádná revokace vám nepomůže. Jestli si myslíte, že zase budete dělat návrhy na zastupitelstvu a budete revokovat a promítat mešitu na plátno, tak to nedovolím. Ten podvod se vám znovu nepovede, je konec !!!!!!! END !!!!!!!!!!!!! Kdy už vám to dojde????????
5. 3. 2004 14.56; Iva
Nepřejícný, doufám, že ti nezkazím víkend, ale ve tvém milovaném Sovětském svazu mešity vždycky byly a k tvé nelibosti jsou a budou i v nástupnické Ruské federaci. Oficiální číslo hovoří o 5000 mešitách a 20 milionech muslimů. Bylo jich daleko více, ale některé republiky s převahou obyvatel vyznávajících islám (anektované bolševiky po r. 1917) jsou po rozpadu SSSR opět nezávislé. A to jim dovolíš? A co Nataša, komu bude zalévat "chřtány mírovou ocelí"?
5. 3. 2004 16.04; Nepřejícný
Jana a Iva: Všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno, všechno jsou to jen kecy a západní buržoazní propaganda. Do dolů s takovými reakcionářkami. Do lágrů s nima. Člověk se celý život snaží něco budovat a takové, jako vy to v 89 pose***e. Smradi herci a studenti. My soudruzi jsme si hřáli na prsou reakcionářské zmije !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5. 3. 2004 16.31; Hlas Orlové
Nepřejícný: Neurážej dámy, ty frustrovaná rudá nulo!
5. 3. 2004 16.36; Iva
Vůbec ti nezávidím - lágry ti zavřeli, doly ti zavírají... Co kdybys už zavřel svou nevymáchanou pusu?
5. 3. 2004 17.11; Zasvěcený
Zase trochu k jádru věci. Jsou nachystány dvě nabídky soukromých parcel od orlovských soukromých subjektů, pokud by je chtěl pan G. koupit za stejnou cenu, jako byla zamítnutá parcela od OKD (a měla být prodána se ziskem přes město). V prvním případě je jeden soukromý vlastník (subjekt) a nabízí cca 39900m2. V druhém případě jde o několik soukromých vlastníků ) subjektů, kteří nabízí jako celek cca 59100m2. Je na panu G., jestli bude ještě chtít jednat s Orlovou. Já ale už moc šancí Orlové nedávám.
5. 3. 2004 17.14; Zasvěcený
... Ostrava nabízí větší výběr pozemků (9) a chce za to prý pakatel. Během 14 dnů vyjde na světlo více informací. Mešitáři, Zdar.
6. 3. 2004 18.43; Karim
Ve včerejším vysílání katarské televize Al-Džazíra [http://www.aljazeera.net] byla v rubrice News nakonec krátká asi pětiminutová relace o zamítnuté "mešita Orlova". Byly tam sestřihy ze zasedání zastupitelstva, dost dlouho tam běžely záběry na Mrs. Gutiqi u pozemku a na autora architektonicke studie Mrs. Raida a záběry na computerové modely mešity, promítané na plátno. Bylo řečeno, že je to celé ceský počin a autor stavby není muslim. Ukazovali dále již postavené mešity nemuslimských architects v
6. 3. 2004 18.44; Karim
muslimských zemich. Dále bylo řečeno, že stavba po intervenci ze „status quo“ nemá podporu Saudů, jelikož nechtějí rozdmychávat protimuslimské nálady. Dále promluvili zástupci asi šesti nebo sedmi islámských nadací a fondů [ ne z SA] a s uznáním vyjádřili morální a možnou finanční podporu. Nakonec řekl hlasatel, že v Česku zatím nestojí plnohodnotná mešita, ale pouze motlitebny [zaběry na motlitebnu Brno] a uplně nakonec byly ukazány křesťanské chrámy v zemích, kde je Islám státní náboženství.
7. 3. 2004 11.34; Karim And Laila
Ještě chceme dodat nove informace. Stejnou zpravu přinesla satelitem Abu Dhabi v sobotu rano.Vysíláná byla dokonce třikrát, nejen v arabstině jak uvedla Al-Jazeera ale i v urdstine a perstine v jazyku farsi. Jako zajimavost jeste uvedli, že ta vež u pozemku v Orlove neslouží k těžení ropy, ale k těžení jiného evropského zlata, uhli.
7. 3. 2004 15.00; Nepřejícný
Ještě se chlubte, vy pitomci a tupci, že se o Orlové vysílá v televizích a satelitech, které taky vysílají proslovy teroristů. Co nám tu co mají co vysílat v kurdštině a perštině. Do prd**e se všemi satelity. Mi stačily celý život jedny noviny. A žiju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! END !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mešita konec - EEEENNNNDDDD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7. 3. 2004 15.44; Senohub
Rozhodnutí radních potěšilo jistě i Slobodana Miloševiče. Viz: "http://www.slobodan-milosevic.org/news/ctv021304.htm" Je vidět, že situaci monitorovali i v BBC (BBC Monitoring International Reports).
7. 3. 2004 16.14; Hurvínek
Prodám 34 sad vodících lanek pro 34 loutek. Za poslední dva měsíce je už v Orlové musíte mít notně opotřebované od neustálých divadelních představení. Stávající lanka už jsou jistě notně povislá a je tu nebezpečí, že by některé loutky mohly udělat nevypočítatelné kroky směrem, který hlavní vodič loutek nepředpokládá.Výměnu doporučuji provést do 14. dubna.
7. 3. 2004 16.56; ...
loser: nj no Rude pravo uz ti ale nevydavaji.
7. 3. 2004 19.12; Spejbl
To moje dítko, teda Hurvínek má pravdu. Je třeba ty vodící lanka vyměnit. Smůla je v tom, že se to dá jenom při volbách. Nebo už jste viděli, jak slepice hrabe od sebe? Je to třeba ale vzít z gruntu. Dyť jsou tam pořád ti stejní a furt mají málo. Čemu se ale divíme. S jídlem roste chuť. Že by praskli z přežranosti, to se ještě nikde nestalo. Infarkt, ten je teď na spadnutí, ale oni jsou dost otrlí. Přežijou i to a budou dál slibovat.
7. 3. 2004 20.42; Hurvínek
Taťuldo, my jme se ale ve škole učili, že v Praze vyhazují nefunkční konšely z okna i mimo volby. Paní učitelka říkala, že to byla defeneka##race. Potom by už bylo jedno, co mají magistry proti doktorům. A proč si někteří zastupitelé chtějí přivydělat na vedlejšáku a jako dělat učitele plavání v Tučňáčku? Mysleli si, že se Mánička neprokecne?
8. 3. 2004 9.00; Nepřejícný
Kdy už zveřejníte to prohlášení Turčanové a Dlabaji? Na starostu a Pustelníkovou nám nešahejte. Vy opravdu chcete, aby Chramostová byla starostkou? V žádném případě !!!!!!!!!!!!!!!!
8. 3. 2004 12.52; Hlas Orlové
To vypadá na předčasné volby? Souhlasím. Ale s Mgr. Chramostovou jako starostkou bychom to nevyhráli. To by bylo < Z deště pod okap >.
8. 3. 2004 23.08; Indoš
Chramostová jako starostka ? Zrak mne snad šálí. Spas se, kdo můžeš.
9. 3. 2004 13.08; Nepřejícný
Už vám to tu vázne. Mešita nikoho nezajímá. Samozvaná starostka Zoja taky nikoho nezajímá. Pokrok nelze zastavit. Kupředu, zpátky ni krok.
9. 3. 2004 14.43; Nepřejícný
Je nutné, aby se lid ujal vlády v Orlové. Poslední fáze zahnívajícího kapitalismu se neosvědčila. Komunistická strana žije !!!!!!!!!!!!!!!!!!
9. 3. 2004 14.58; Nezávislý
V dnešním Karvinsku píšou,že hypernova tady nebude stát ani do konce tohoto roku.Prý nemají peníze.Myslíte,že Farana navrhne,aby jim pozemek nedali,když nemají peníze stejně jako v případě mešity ????
9. 3. 2004 16.39; Zasvěcený
Dovoluji si upozornit, že peníze na mešitu byly a jsou. Jen jste si nechali vnutit myšlenku, že jakýkoliv miliardář má potřebu, aby o jeho penězích rozhodovala jeho a naše vláda. Byla to jen dezinformační hra blíže neurčené bezpečnostní organizace, které šly na ruku informační média. Nesmělo dojít k průzkumu veřejného mínění, to byl ten kámen úrazu. Proto neustále ty výjezdy do hlavního města. Vždyť šlo jen o blbý prodej pozemku. Přemýšlejte trochu (Vy co na to máte) a čtěte mezi řádky.
9. 3. 2004 17.06; Bajgar
Opravdu nikdo nikde neřekl ani nenepsal, že peníze nejsou. Jenom vzbudili iluzi, že investor neexistuje. A to na náš národ platí.
10. 3. 2004 13.45; Senohub
Ano, iluze, zbudit v lidech pocit, že není něco v pořádku, manipulace s plebsem. Podívejte se třeba na film "Vrtěti psem" (Dustin Hoffman, Robert De Niro,... - http://csfd.atlas.cz/film.php?5959). A vo tom to je. Nepřejícnému zase doporučuji film "Žert", natočený dle románu Milana Kundery (http://www.geocities.com/SiliconValley/Bay/3116/ct-kun.htm) (http://www.bhe.cz/vhsfilm/6392) (http://csfd.atlas.cz/film.php?4854). Tam se Nepřejícný, určitě najdeš. To na VUMLu určitě nepromítali.
10. 3. 2004 16.18; Ludvík Ján
„Optimismus je opiem lidstva, zdravý duch páchne blbostí. Ať žije Ing. Troják ...“
11. 3. 2004 8.18; Zastupitel 2001
Nezávislý: navrhuji, aby starosta opět odjel do Prahy a zástupcům Hypernovy předal krásné upomínkové předměty, vyrobené v Orlové.
11. 3. 2004 10.47; Hlas Orlové
Ti velvyslanci nepovolili postavit v Orlové ani Hypernovu? Na to přece nemají pravomoci. Hypernovu přece nevlastní arabi, ale nějací francouzi. Vykašlete se na Hypernovu a místo ní postavme mešitu. A starosta ať už se radši nikam nejezdí ptát, jestli se něco smí nebo nesmí, nebo v jeho volebním období v Orlové nikdo nepostaví nic. Pan Troják by na místě starosty nebyl tak ustrašený a bojácný.
11. 3. 2004 17.05; Nepřejícný
Senohube, na román Žert a na reakcionáře Kunderu zvysoka plivu a kálím. Já si teď pročítám už asi po sté : Kak zakaljalas staľ. To je aspoň o chlapech. Všem chytrým doporučuji.
12. 3. 2004 13.17; Nezávislý
Zastupitel 2001: souhlasím,Farana by měl odjed do Prahy se suvenýry z Orlové.Možná by je Ahold jako provozovatel Hypernovy chtěl va svých prodejnách prodávat.
19. 3. 2004 19.03; Nepřejícný
Došel Vám dech, mešitáři. Proletáři vás odhalili. Nestrpíme v naši vlasti reakcionářský vřed. Jsme tu a jste pod naší kontrolou. Strana vše vidí.
19. 3. 2004 19.23; Nepřejícný
V Srbsku si navzájem bouráte kostely a mešity. Jste normální ?????????? Chce to nového komunistu Josipha Broze TITA. Kde je komunismus, tam je pořádek a práce.
26. 3. 2004 13.11; Zasvěcený
K mému příspěvku (05.03.2004 17:11:17). Z posledního jednání vyplynulo, že pan G. poděkoval za učiněné nabídky dalších parcel v Orlové, ale vzhledem k nepřátelskému postoji vedení města už považuje stavbu areálu v Orlové za nerealizovatelnou. Velice slibně pokračuje jednání s Ostravou pod záštitou hejtmana. O nezávazné jednání však požádalo i jedno další okolní město - jistě tušíte, které.
8. 4. 2005 22.13; Anonym
Proč by nemohla být v Orlové mešita??? Zacvakal by to nějaký arab a navíc by to byla i skvělá atrakce a rarita.
8. 4. 2005 22.57; Arab
Nějak ses probral později kolego!
9. 4. 2005 23.15; Kdokoli
Je známo, že s mešitou neprorazili ani v Teplicích. Kdo teda a kde tu mešitu postaví? Jaké jiné pozemky byly nabídnuty panu G. a kdo mu je z města nabídnul?
18. 10. 2008 18.15; Dada
mesita lol.png mam od nas nevericich psu pro ty "verici" HYENY vzkaz: tahnete s islamem do *******!!!
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik