Náhradní banner

Diskuse ke článku Gutiqi se nechce mešity vzdát

28. 2. 2004 7.46; Zastupitel 2001
"Poté, co velvyslanec dostal upomínkové předměty vyrobené v Orlové, prohlásil, že už nemá o budoucnost města strach, když tam lidé umí vyrobit tak krásné věci". Co využít toho, že Bohuš Stejskal zakázal vývoz cihel do SA. Místo toho by mohla Orlová na "úrovni vlád" vyvážet do SA ty "krásné upomínkové předměty z Orlové". Jinak jsem dojetím ukápl slzu nad strachem velvyslance o budoucnost našeho města. Jsem hrdý, že nás velvyslanec a starosta zachránili před podvodníkem, který nás chtěl podvést tím, >>>
28. 2. 2004 8.18; Zastupitel 2001
že chtěl od města koupit předražený pozemek se štolami. Chtěl nás podvést i skutečností, že chtěl zachovat schválený územní plán a z donátorských peněz postavit městu čerpací stanici pohonných hmot za vstřícný přístup města jako poděkování. Jsem hrdý na naše radní, že tento podfuk svými bystrými hlavami prokoukli a ochránili nás před finanční a kulturní újmou. Dali jsme podvodníkovi najevo, že v naší republice s průhledným hospodařením kampeliček a investičních fondů, s průhledným organizováním >>>>>>>>>>>>
28. 2. 2004 8.36; Zastupitel 2001
výběrových řízení a průhledných vyhlášení vítězů těchto výběrových řízení, z průhledným financováním politických stran..., není pro jeho nekalé, podvodné a nedůvěryhodné praktiky místo. Děkuji radním, že měří každému stejným metrem a že zprůhlednili celou transakci Gutiqiho tak, jak zprůhlednili všechny městské transakce v minulosti. Nakonec jsem hrdý na to, že rada se starostou zamítla výstavbu mešity svým samosprávným rozhodnutí bez příkazu ("befelu") shora.
28. 2. 2004 9.13; Hlas Orlové
Tak už tomu nerozumím. Myslel jsem si, Zastupiteli 2001, že jsi pro výstavbu mešity. Já jsem taky rád, že rada města toho investora prokoukla. To, že rada města panu Stejskalovi nedovolila dál vyvážet do Saůdské Arábie cihly je určitě správné. Ani jsem netušil, že tam vyvážíme stavební materiál. Ten Stejskal chtěl určitě dodávat cihly na tu mešitu a byl s tím investorem už dopředu domluvený - to je korupce. Je vůbec z Orlové? Psali v novinách přece, že tam budou stavební materál dodávat orlovské firmy.
28. 2. 2004 10.23; Zastupitel 2001
Hlase Orlové, udělej něco pro sebe i pro nás. Půjč si film "Černí baroni" a alespoň desetkrát se na něho důkladně podívej. Soustřeď se na scénu, kde Kefalín (Vetchý) fotí zrcadlovkou (Flexaret) Terazkyho (Landovský). Také ti pomůže poslední scéna: NO VIDÍTE, NEBYLO TO VŠECHNO ÚPLNĚ ABSURDNÍ, PANE MAJORE? BOLO A AKO. A ČO VY SI KEFALÍN PREDSTAVUJETE POD TAKÝM SLOVOM ABSURDNY? http://www.meteleskublesku.cz/media/03/snd/28.mp3
28. 2. 2004 10.47; Senohub
Jo,dost dobrý sajt. A tato hláška se stala podkladem pro ekonomický rozvoj našeho města: http://www.meteleskublesku.cz/media/18/snd/29.mp3.
28. 2. 2004 10.56; Orlovák
Fakt dobrý. Tady je zase poučka pro zaryté ateisty - http://www.meteleskublesku.cz/media/18/snd/13.mp3
28. 2. 2004 10.59; Hlas Orlové
Ten film znám. Vy si tady snad ze mě děláte legraci. Jakou to má spojitost s mešitou?
28. 2. 2004 11.53; Zastupitel 2001
Hlase Orlové, nemohl by jsi se pana Bohuše Stejskala na příštím zasedání zastupitelstva veřejně zastat, neřkuli přímo za něho zalobovat? Pan starosta by mohl zase tomu velvyslanci věnovat další "krásné upomínkové předměty vyrobené v Orlové" a domluvit se na "vládní úrovni", že Stejskalova výroba cihel je už průhledná a je tudíž možnost pokračovat ve vývozu jeho cihel do Arábie. Pozn.: vypadá to tak, že Brno má Rudyho Kovandu a my zase Bohuša Stejskala.
28. 2. 2004 13.40; Hlas Orlové
To vím, že mají v Brně mešitu, četl jsem to. Mojžíšek se jich ptal, jestli v Brně nemají s mešitou broblémy. Bylo to v orlovských novinách. A prý nemají. A to tam jako mají v mešitě nějakého Kovandu, co jim to zařizoval? Nebo starosta je Rudolf Kovanda? To je takové brněnské jméno, ale starostu neznám. A pana Stejskala taky neznám a na zasedání orlovského zastupitelstva nechodím. Ať si to s cihlama napraví sám. Já jsem teď tak vytočený, nějaká namyšlená feministická slípka Anetka mě furt provokuje.
28. 2. 2004 14.20; Senohub
Já bych to "Hlase Orlové" tak nenechal. Když Stejskal ztratil arabský trh, tak určitě musel propustit nějaké zaměstnance. A když se nebude stavět orlovská mešita, to je zase ztráta odběratele a zase propouštění. A když jim to povolí v Ostravě, tak to určitě nebude ze Stejskalových cihel. No měl by jsi na to zasedání jít a za Stejskala se přimluvit. Pokud tam půjdeš, tak tam půjdu taky. Vidíš, brněnský starosta Rudy Kovanda zprostředkoval výstavbu brněnské mešity ze Stejskalovych cihel. A ty jsi pořád prot
28. 2. 2004 14.32; Zastupitel 2001
Jestli Hlase Orlové půjdeš na to zastupitelstvo, tak tam půjdu i já. Já tě i příhlásím s tím Tvým příspěvkem. Zaručuji, že tam budeš mít plno fandů, kterým není jedno, že Stejskal ztratil arabský trh. Zaručuji, že poprvé se na zasedání budou už dopředu prodávat vstupenky, takový bude zájem. A Bohuš Stejskal je filantrop. Určitě Tvou snahu ocení.
28. 2. 2004 14.36; Pionýr
Fakt dobře vtipná diskuze o projektu za půl miliardy korun. Takový glosy neměla ani Sazka Aréna a to už je postavená. Co teprve příjde až se bude stavět mešita?? Víte o tom, že mešita bude stát na Slezské O. nad tím zrezivělým kusem železa rudých bratrů? Ti muslimi si to uměli vybrat, budou mít hned po ruce nástroj agrese a ještě k tomu bude startovat z můstku a vše legálně. Orlová se zas předvedla, nám se teď každý investor raději obloukem vyhne, protože naši udatní radní nás brání zuby nehty.
28. 2. 2004 15.04; Hlas Orlové
Z ženskýma jsem skončil. Jdu do Budvaru na pivo. Zeptám se tam kluků, jestli ví, že mešitu v Brně postavili z orlovských cihel, jak jste říkali. To budou valit bulvy. Proberu s nima i to, jestli mám jít na to zastupitelství.
28. 2. 2004 15.13; Fanda
Nevycházím z údivu. Jestli uděláte s pomocí Rudyho Kovandy a Bohuše Stejskala z protimešitáře promešitáře, tak smeknu. Ale spíš si myslím, že vás prokoukne.
28. 2. 2004 15.31; Orlovák
To už tu psal včera Havíř IQ. Pionýre, to máš ze zpráv, nebo znáš někoho z okruhu kolem Gutiqiho? Vím, že v televizi říkali, že by to mohlo být u dolu Bezruč a hejtman Tošenovský chce taky průhledné financování? Nic konkrétnějšího tam nebylo. Víte něco víc? Víte komu patří pozemek? Bude zase veřejný průzkum? Jsou naši radní normální?
28. 2. 2004 15.33; Bohuš Stejskal
Chlapi, vy hňupi, jestli budete stavět ty mešity takovým tempem, jako doposud, tak fakt krachnu a nepomože mě ani ten "Hlas Orlové".
28. 2. 2004 15.45; Fanda
Ještě chvíli si dělejte z toho chudáka "Hlasa Orlové" srandu a zítra poběží v orlovských hospodách fáma, že máme nového starostu Rudyho Kovandu a že ho tam dosadil orlovský továrník a výrobce cihel Bohuš Stejskal. Chováte se jako ty noviny a televizní zprávy. Mě to jako sranda v této situaci, kdy přišla Orlová o půl miliardy, nepřipadá.
28. 2. 2004 15.46; Janina
No to je ůroveň, to je dizkuze o mešitě?
28. 2. 2004 15.48; Zastupitel 2001
Fando, byl by nějaký rozdíl, kdyby nám tu vládl Rudy Kovanda s Bohušem Stejskalem?
28. 2. 2004 15.56; Senohub
Fandovi: Orlová nepřišla o půl miliardy. Orlovští radní tu půlmiliardu odmítli. V tom je podstatný rozdíl. Třeba se báli ten experiment udělat hned v Ostravě, tak to zkusili v Orlové. Když zjistili, že nejsou všichni proti, mají najednou ze dne na den pozemek v Ostravě a posvěcení od hejtmana. Mi to teď připadá nějaké podivné.
28. 2. 2004 16.05; Anetka 17
Zdá se, že mě a Janinu Hlas ještě omilostní. Už druhý den se ho na jiné diskuzi marně snažím přesvědčit, ať nevěří všemu, co čte. Jako lekce to bylo dobré, pánové. Smekám.
28. 2. 2004 16.38; Fanda
(25.02.2004 22:57:52; Indoš) Napsal:"Doufám,že při své spanilé jízdě do Prahy si pan starosta nežádal povolení k výstavbě mešity jen u pana velvyslance SA,ale neopomněl se zastavit u pana Grosse, ve Strakovce a pro příště doporučuji další zastávku i na Václaváku u koně - co kdyby i on byl proti?" O tom to bylo. Souhlasím.
28. 2. 2004 16.42; Fanda
(24.02.2004 13:00:09; Zastupitel 2001)"Když minulý týden starosta řekl, že investor existuje, tak určitě existuje. Kdyby o tom nebyl přesvědčen a nebylo by mu to dokázáno, tak by tak neriskoval - znáte ho přece. Já jsem přesvědčen, že dostal befel od nadřízených. Tvrzení, že vláda Saudské Arábie rozhoduje o penězích nějakých šejků je stejné, jako by naše vláda tvrdila, že rozhoduje o penězích Viktora Koženého. Farana včera jen řekl to, co mu nařídili. O té mešitě se rozhoduje v Praze a rozhodně..."
28. 2. 2004 19.16; Pionýr
Orlovákovi:vím informace,které nejsou zkreslené,ale pozadí určitě neznám,to možná neví ani sám Gutiči.Přece jen jde o velké peníze.Jedno vím na 100%,že skutečným radním,který dostal zaslouženě náš hlas ve volbách je ing. Troják,ten hlasoval stejně jako před necelými dvěma měsící.Ten zbytek ukázal,že ne vždy se řídí svým vlastním rozumem,ale tím co jim taťka starosta ne přímo doporučí.Zamyšlení pro příští volby!Opravdu zvrat, počáteční skóre10:1(Szkandera) měsíc poté 1(Troják):10.Přátelé jsme v dobrých rukou
29. 2. 2004 6.51; Hlas Orlové
Řekli mi kamarádi, že už se do toho nemám plést, že je to velká politika. Na to zastupitelstvo nepůjdu, protože je mi to stěma cihlama jedno. Oni si prý dovezou cihly sami.
29. 2. 2004 6.57; Hlas Orlové
A to, že brněnská mešita je z našich cihel mi nevěřili. Nemají internet, protože všechno propijou. Stejně ničemu nerozumí. Budu na pivo chodit jinam. V Budvaru jim vadí, že vím víc než oni.
29. 2. 2004 8.03; Mandelinka
Člověk si vyjede na jeden den na hory a nestačí se divit, co se zde událo. S tím Rudy Kovandou a cihlami od Bohuše Stejskala se to fakt povedlo. A ta Čtenářka s Ivošem taky. Manžel ještě teď brečí smíchy. Díky za rozesmáté nedělní ráno, přátelé. Teď ale vážně. Rada je od toho, aby radila zastupitelstvu. A zastupitelstvo rozhoduje. To, že se nebude mešita stavět v Orlové, můžou říct až po zasedání zastupitelstva. Můj manžel už hledá pytle, naplníme si je denním světlem na večer, přesně tak jak v Kocourkově.
1. 3. 2004 12.13; G.T.
Po mediální "kampani" nemá Gutiqi momentálně šanci ani v Ostravě ani v Orlové. Musí se toho chopit někdo jiný, kdo nebude jakkoli napadnutelný. Investor si asi nevybral vhodnou osobu. Zapoměl, že u nás není právní vědomí lidí a dává se spíše na pomluvy a senzace než aby se vyčkalo vyjádření soudu.
1. 3. 2004 13.11; Zasvěcený
G.T.: Už se na tom pracuje. Už se toho chopí jiní, se spolehlivou právní ochranou.
1. 3. 2004 14.10; Nepřejícný
S mešitou jste skončili. Vám to pořád nedochází???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Konec stupidních diskusí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!End!!!!!!!!
1. 3. 2004 16.09; Senohub
Nepřejícný, nejsi ty ten švagr "Čtenářky", který je chytrý a koupil si fabii. Viz. "Diskuse ke článku "Radní se shodli - mešita v Orlové nebude"" - přispěvek 27.02.2004 10:34:43; Čtenářka.
2. 3. 2004 13.16; Bajgar
Měsíc jsem byl mimo Orlovou a zdá se, že jsem o hodně přišel. Z tisku jsem měl dojem, že se pracující Orlové opět únorově semkli a demonstrují s alegorickými vozy a průvody s hesly proti muslimům, kteří se rozhodli obsadit Orlovou. Uf, to jsem si oddychl. Po přečtení posledního čísla Orlovských Novin jsem se uklidnil. Vše je při starém. Jen si myslím, že přihlouplému článku starosty v úvodu ON se smějí i babičky v kostelích, jak katolickém, tak evangelickém.
5. 2. 2006 7.08; Bara
Je dobre,ze mesita nebude. Z clanku je jasne,ze se jedna o podvod. take muze nekdo prat penize teroristu. Take jsem uz dostala maily,ktere mi nabizeji podil na milionech dolaru,kdyz si necham penize prevest na svuj ucet. vzdy historka zni pekne a clovek neznaly by naletel. Je treba byt velmi opatrny v techle vecech. Tok penez pro All Kajdu je sledovan a je mozne,ze hledaji jine cesty. Ty nabidky prichazeji z Arabie, ci Anglie. Nekdy to prectu a ihned vymazu. Pozor na podvodniky, Cr by mohla byt dobrym cile
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik