Náhradní banner

Diskuse ke článku Radní se shodli - mešita v Orlové nebude

26. 2. 2004 14.32; Senohub
To nám sklaplo, co?
26. 2. 2004 14.53; Haviř IQ
No, já si myslím, že bych na tomto místě mohl za všechny poděkovat Waldemarovi, že nám zde umožňuje diskutovat. Tady je jediné místo, kde může být okamžitě reagováno na informace z tisku a televize (a ze zasedání radních). Takže, díky Waldemare.
26. 2. 2004 15.55; Zastupitel 2001
Pánové, na veřejnost proskočily před chvíli informace, že investor byl včera řádně doložen. Kde je zakopaný pes?
26. 2. 2004 16.14; JUDr. G.
Jde o to, aby zastupitelstvo mohlo revokovat své usnesení ze 4.2.2004 a smést ze stolu "zjištění názoru co nejširšího počtu občanů města Orlová k záměru výstavby mešity a komplexu obslužných budov v katastru města Orlová, a to formou průzkumu veřejného mínění občanů města Orlová." Průzkum veřejného mínění nesmí být uskutečněn, mohl by vyjít kladně pro mešitu. Potom by to už nebylo možno zastavit ani "befelem" shora z "Práglu".
26. 2. 2004 16.22; Senohub
Musíte ale uznat, že jsme dostali od "Práglu" branku. Nebo jsme si branku dali sami?
26. 2. 2004 16.28; Zastupitel 2001
Vypadá to tak, že našemu radnímu mužstvu + ženstvu nařídil rozhodčí hrát jen na svou branku. Když to splní, nedostanou červenou kartu.
26. 2. 2004 16.48; Danělišyn
Kolem 3/4 na 3 PM, jsem náhodou (v autě) slyšel reportáž pana Svatoše. Byla docela srandovní. Kromě toho, co je uvedeno v článku, zařadil (2x)vstupy p. Gutiqi (telefonní záznam) a 3 náhodně vybrané občany Orlové. Pan G.nadával, že to nenechá tak, že má rozhodnout zastupitelstvo a ne rada a když, tak půjde jinde, třeba do Ostravy. Z odpovědí anketovaných pak jednohlasně vyplynulo, že jsou rádi, že mešita nebude. Podle stylu odpovědi a zabarvení hlasu jsem si pomyslel,že jsou to velmi málo gramotní občané.
26. 2. 2004 16.53; Posluchač
V té reportáži bylo, že hlasování dopadlo 10:1.
26. 2. 2004 20.17; Senohub
Neví někdo, kdo z té jedenáctky byl pro? Kdo je ta bílá vrána? Komu postavíme pomník ještě za jeho života?
27. 2. 2004 6.49; Zastupitel 2001
Já bych si tipnul, že pro byl Ing. Troják. Je schopný a nebojí se jít proti většině. To, že to bylo 10:1 je smutné. I při nejhorší variantě jsem tipoval 9:2. Troják a Mojžíšek. A ještě to datum. Zase 25. února dostal zdravý rozum přes držku, tak jak v roce 1948.
27. 2. 2004 7.10; Haviř IQ
Takže se jednání přesunuje do Ostravy. Mešita by nově měla stát ve Slezské Ostravě, na kopci u dolu Bezruč. Chechtáky nyní půjdou přes Kuwait. Už to není 10 mil., ale 16 mil. dolarů - skoro půl miliardy korun. To bylo ve zprávách. Můžeme být na naše radní a vysoce obezřetné spoluobčany hrdí.
27. 2. 2004 7.26; Senohub
Hejtman Tošenovský v těch zprávách řekl, že je to možné. A pište si, že za mešitu bude intervenovat na jiné úrovni, než ty naše podržtašky. Teprve teď to cítím jako ostudu pro Orlovou. Tady fakt už ani ti psi nebudou chtít chcípnout. Můžeme ale donekonečna řešit problém "bazén" a neustále nadávat na SMO.
27. 2. 2004 10.04; Čtenářka
Doufám, že to co rozhodli naši radní bude vzorem pro rozhodnutí ostravskeho výboru. Mešita nemá tady co dělat. Nechci, aby mé dcerky mi domů přivedli ty co chodí do mešity. A potom by je nepustili domů jak v te knížce Bez dcerky neodejdu. Přečetla jsem tu knížku dvatkrat a tak to tam všechno je. A vy co tu mešitu chcete jste hlupaci. Odstěhujte se tam kde jsou ty mešity. Stejně tu mešitu chtěli jen bohati podnikatele a na nas nemysli jak my žijem. My se bez vás obejdeme. Ten z toho velvyslanectvi řekl, že
27. 2. 2004 10.13; Čtenařka
tu v Orlové vyrábíme pěkné věci jak mu starosta dal ty upomínkové předměty, co jsme vyrobili tu v Orlové. Je to fakt v Mladé frontě. Dneska sem si noviny koupila, abych si to všechno o te mešitě přečetla. To by za komunistů se nikdy nestalo, aby v Orlové postavili mešitu. Tak tu ta mešita nesmí stát.
27. 2. 2004 10.20; Čtenářka
Taky ty věžě se mi nelíbily na té mešitě. Takové věže kostely u nás nemají. My co chodime do kostela bysme stejně do mešity nechodily. Ani celá naše rodina by tam nešla. Tam by stejně chodili ti co se jim mešita líbí.
27. 2. 2004 10.28; Petr
Čtenařko máš dost starý zakrnělý rozum. Mešity jsou po celém světě a my se jich taky tu neubráníme. Stací si jen par let počkat a je to tu zase. Já určitě hlupák nejsem a kulturní centrum chci (nejsem ani bohatý a natož podnikatel).Přečíst si knihu o příběhu a poznat islám a udělat si názor to je jiné kafe. Každá kultura má své. Já bych taky nechtěl kdybych byl vyznávačem Islámu nějakou babu ,která je rasitka a ještě ktomu o mé kultuře nic neví a vše dozví jenom ze starých knížek.
27. 2. 2004 10.32; Petr
Křestanství má taky své klady a zápory a neodsuzuji ho. Tady záleží jenom na lidech a na povaze. Můžete mít i křestana fanatika,který věří jenom na bílou rasu a to podle vás co? Pro mě je to dobytek a lidi jsou lidi takoví jací jsou a nic na světe je nezmění. Každý se musí stím naučit žít a respektovat. Hurá na křižácké výpravy smile.png Smích.
27. 2. 2004 10.34; Čtenářka
tak už si tu nepište o té mešitě, že tu v Orlové bude mešita, protože starosta o mešitě řekl, že nemaji penize a ja jsem hned říkala, že mešitu tu nechci aji všem. Tak jak řekl starosta tu mešitu tu nestavte ale nikde jinde tu mešitu nestavte. Já mám se švagrem zahradu a ani on mešitu nechce. A on švagr je chytrý. On už si koupil fabii.
27. 2. 2004 10.53; XYZ
Starosta přesvědčil radní o své pravdě a pohřbil pro Orlovou jedinečnou šanci. Jestli ten záměr zrealizují v Ostravě, budu se stydět za to, že jsem orlovák a že máme tak krátkozrakého starostu.
27. 2. 2004 10.57; Ostravák
Děkuji radním Orlové za půlmiliardový dar. Opravdu jsme se báli, že to tam nakonec postavíte a my se tam budeme jezdit dívat. Teď už nemám obavy. Ostravská radnice to určitě podpoří a nebude se tak ošívat jak Orlová
27. 2. 2004 11.01; Čtenařka
Co ty do mě, že mám zakrnšly rozum. Já celý život robím v kantýně. A v kantýně taky mešitu nikdo nechceme. Já se nenecham urážet. Na celem světě mešity nejsou. V sovětském svazu mešity nejsou. Maji tam ten chrám blaženého a majzoleum s Leninem, mam to v knížce. Aji v radiu nechtěli mešitu. Slyšeli jsme to v práci v kantýně v tom rádiu. A lidi taky napsali dopisy na starostu až z celé republiky, že tu mešitu v Orlové nechtějí. A taky v novinach napsali, že ten albanec obchodoval s tím masem.
27. 2. 2004 11.19; Čtenářka
A ja už napíšu taky dopis starostovi, že tu mešitu v Ostravě nesmite postavit. Mate tam už dost kostelu, ne tak málo jak my v Orlové. Já to řeknu v kantýně a všichni napíšeme dopis starostovi. A už tu nepište o té mešitě. A včera říkal u oběda Ivoš, že byste nam místo mešity měli dát větší platy, než tu mešitu. A já to řeknu švagrovi aby taky v práci napsali všichni u něho dopisy, že nechcou tu mešitu starostovi, protože tam u švagra v práci jsou chytří lidi co nechcou mešitu.
27. 2. 2004 11.40; Čtenařka
A když náš starosta nechce tu mešitu v Orlové tady u nás, tak mu napíšou hodně lidí co nechcou tu mešitu z cele republiky, ať náš starosta nepovolí tu mešitu ani v té Ostravě. Já mám doma tu knížku s Ostravou a žádná mešita tam není. A Ivoš včera říkal, že byste měli dát ty miliony dolaru radši na ty nezaměstnané, aby si mohli něco koupit, než na tu mešitu. Za komunistů tu všichni měli práci a taky tu nebyla ta mešita. Tak už nepište o té mešitě, protože aji v Ostravě mají ty nezaměstnané a mešitu nepotřebu
27. 2. 2004 12.03; 4tenářka
A Ivoš říkal, že byste měli jit všichni sedět do toho lochu, tí bohatí co pořád chcou mešitu,když vám to starosta zakázal,ti co maji ty miliony. Starosta vam to zakázal, tak už se nesmíte o té mešitě dál bavit, ani v Ostravě. Tam taky ne. U nas v praci nechceme v kantýně mešitu ani jinde tu mešitu, a aji ti co napíšou ty dopisy, že nechcou mešitu ani jinde. My mame male platy a vy chcete mešitu. Tak to ne, když to starosta zakázal, že nemáte ty investory. A Ivoš říkal, že starosta všechno vypátral.
27. 2. 2004 12.13; Senohub
Docela by mě zajímalo, jak vypadá dopis, psaný osobou s IQ menším než 50 (nic proti Havíři IQ). Nemohli by jste " Čtenářko - 4tenářko" s "Ivošem" zaslat ty dopisy i panu Danělišinovi? Určitě by je rád na tomto místě uveřejnil.
27. 2. 2004 12.35; Zastupitel 2001
Já bych přece jenom ten průzkum veřejného mínění o mešitě nerušil. Mohl by být spojen s testy IQ. Pokud jsou proti mešitě takové dutinky, jako "Čtenářka", která se nějakým zázrakem dobabrala k internetu, jak to asi vypadá s ostatními protimešitáři, kteří (jak napsal W.D.) "nemají ještě (možná) počítač a i když, tak neví, co je to internet."?
27. 2. 2004 13.18; Čtenařka
Já mám ty knížky od toho Bezruče proti uhlobaronum, básničky proti těm Geram. To si taky kupte v obchodě. Četla jsem to na těch aktivech, když jsme dělali kulturu a měla jsem potlesk. A ten Gero neměl mešity ani když byl bohatý a měl taky moc pěněz. A Ivoš říkal, že ten průzkum ani IQ nebude, že to starosta vypátral a zakázal. Tak kdyby ta mešita v Orlové stála Bezruč by to do těch básniček napsal. A Ivoš taky řekl, že Bezruč taky napsal do těch básniček, aby Geram všechny doly vzali a aby patřili dělniku
27. 2. 2004 13.31; Čtenařka
A vy si myslíte, že se to tak nestalo. Stalo se to tak podle těch básniček a Bezruč měl pravdu. Ten Bezruč je ten, co chtěl, aby sme se měli líp a aby i v Ostravě neměli uhlobarony. Ten Bezruč o žádné mešitě nepsal, tak už taky nepište o žádne mešite. Já si na to dám pozor, kdybyste zas psali pro tu mešitu, kterou vám zakázali, že tu nesmí stát a ani v Ostravě nesmí stát.
27. 2. 2004 13.55; Čtenářka
Tak mě dcera naučila ten internet a všechno to tu je, jak jsem to napsala, abyste si to přečetli. Ja si to tu přečtu a na vás si dám pozor. Moje dcery taky nechcou mešitu a říkaly, že by chtěly to jak je v Praze ten černy most, jak je tam taky moc kin. A V ostravě mají taky ty obchody a velké kino, jak se tam parkuje ve sklepě. Tak to tu taky v Orlové postavte, ne tu mešitu. Tak už o té mešitě prosímvás nepište.AIvoš říkal, že mešita je na mapě jenom tam, kde ze zálivu čerpají naftu a benzín. Tak tady ne.
27. 2. 2004 14.22; Čtenařka
Když tam nestojí kostely jak Ivoš četl v orlovských novinách, ty jsme si taky koupily, ale ne ty barevné. Tak už jsem vám to tu všechno napsala, že tu ta mešita vůbec nebude. Ani araby to nechcou v tom radiu. Ivoš jde na odpolední šichtu a říkal, že zase o tom bude v rádiu a že mi to potom všechno řekne, co tam řikali, jestli tu zase nechcete mešitu. Ivoš říkal, že nedáte furt pokoj s tou mešitou. Tak to tedA ne.
27. 2. 2004 14.36; Čtenářka
Araby v meši
27. 2. 2004 14.37; Čtenařka
A tak ty kina by jsme cht
27. 2. 2004 14.38; 4tenařka
Mě to tu nepsalo
27. 2. 2004 14.39; 4tenařka
tak to tam spravte na tom internetě
27. 2. 2004 14.59; Hmm
4all_:a to uz nikdo nepozna ze si z vas nekdo dela prdel (zapomoci čtenarky)?
27. 2. 2004 15.10; Orlovák
Já si nejsem jistý, jestli je to prdel. Jak napsal "Zastupitel 2001" tady dostal zdravý rozum přes držku, tak jak v roce 1948. Ale rozesmálo to i našeho věčně zamračeného a naštvaného údržbáře - taky protimešitáře. Jmenuje se totiž Ivo (je ale rozvedený).
27. 2. 2004 16.19; Smooth
Já si taky myslím, že to bylo míněno vážně. Na diskuzi (která vážně stojí za to) http://www.mesto-havirov.cz/forum/diskuse.asp?id=468&rid=62&tid=&page=1 píše "občan [27.2. 2004 8:46] - Včera v tisku psali, že mešita nebude. Důvodem údajně byl rozhovor starosty Orlové s diplomatem Saúdské Arábie." Vás ještě u tohoto typu lidí něco překvapí?
27. 2. 2004 16.46; Mandelinka
Proti všem se mohla taky postavit paní Pustelníková. Ta je taky schopná jít proti všem. Kdyby byla starostkou ona, tak by to s mešitou dopadlo určitě jinak. Ta by postavila do latě i všechny velvyslance.
27. 2. 2004 16.57; Mandelinka
Zbytečně z toho udělali naši zastupitelé nábožensko-politický problém. Ta mešita, i s celým tím komplexem kolem, jsem já pochopila jako atrakci. Pana Gutiqi by to proslavilo u muslimů a samozřejmě jako podnikatel by na tom i něco vydělal. Celý problém je v tom, že nekupoval pozemek od soukromníka. Stavební úřad jistě nemá v popisu práce zkoumat, odkud přicházejí peníze. Prostě by se stavělo i přes skřípění zubů "Čtenářek" a jim podobných. Ta transakce pozemku přes město jednoduše pohřbila mešitu v Orlové.
27. 2. 2004 17.12; Mandelinka
Celé mi to připadá jako dopředu připravená akce. To, že Saúdové kontrolují všechny peníze, které jdou ven z SA, ví přece každý, kdo četl po 11. září tisk a sledoval televizi. Starosta v televizi dokonce řekl, že investor je a že to není žádná "blamáž" (nebo nějaké takové slovo). To, co vyšlo dnes v MF Dnes nelze brát vážně, je to jen "žrádlo" pro pracující masy. Uvidíte, že v krajském městě to poběží jako po másle. A co my v Orlové?
27. 2. 2004 17.53; Hlas Orlové
Zase pořád hledáte, co není a nebylo. Zastupitelstvo prostě přišlo v průběhu vyřizování žádosti na to, že je to celé podvod. To je vše. Smiřte se už s tím, že ta mešita v Orlové prostě nikdy nebude. Stejně by ji lidi v tom průzkumu odmítli. Nečtete noviny a nedíváte se na televizi. Tam to všichni odmítli. Měli to zamítnout hned a nebyla by z toho republiková ostuda. Když čtu diskuze, tak pro je tak 20 lidí. Orlová má skoro 35000 obyvatel. A ten pozemek s tím nemá nic společného.
27. 2. 2004 18.13; 0123456789AB
Já jsem byl pro mešitu. Ale jen v Orlové. Pokud to nevyšlo u nás, tak ať to nevyjde ani jinde.
27. 2. 2004 20.36; Anetka 17
Mozek některých "Hlasů" by mohl tisíc let rotovat uvnitř skořápky burského oříšku a přitom se nedotknout jejích stěn (jak řekl klasik). Při sledování televize a čtení novin je občas dobré použít také zdravý rozum. Doufám, že "Hlas" zvládne dva úkony najednou.
28. 2. 2004 7.23; Hlas Orlové
Anetka 17 je slípka ko ko ko ko :=)) To jsi neviděla v televizi, že byl investor ve vězení za obchod se ženami a dost dlouho? V novinách to taky bylo. To ti není líto těch žen?
28. 2. 2004 8.11; Anetka 17
Milý Hlase, 1. M. Gutiqi není investorem. 2. Ty jsi neviděl v televizi a nečetl v novinách, že toto obvinění bylo smyšlené? Pokud vím, žádný soud nerozhodl, že je vinen a stále u nás platí presumpce neviny. "Ko Ko Ko"ukni se na to, prosím, než někoho obviníš, ještě jednou.
28. 2. 2004 8.45; Hlas Orlové
Pane Bože, ty fakt nečteš noviny a asi nemáš televizi. Jsi gramotná, to jako jestli umíš číst? To mám rád, emancipované feministky. Vem si Araba a odstěhuj se do Saůdské Arábie, tam ti už dají co proto. My pracující tady tu mešitu nechceme.
28. 2. 2004 9.24; Hlas Orlové
Místo mešity tam město postaví určitě nějaký objekt, který víc potřebujeme. Nevím, proč by se z našich daní měly stavět mešity pro araby a albánce. To mi fakt není jasné. Tak prosím tě přemýšlej, než zase feministicky kvokneš. KO KO KO:=(
28. 2. 2004 10.19; Anetka 17
Oslovím tě "milý" a ty mě máš hned rád. Hlase, ty máš VŠECHNO tak jednoduché. Bojím se, že Vás pracujících je pořád méně a investorů ještě míň. Co budeš dělat, až se tvou šéfovou stane emancipovaná feministka, která si odmítne vzít Araba a emigrovat do SA? Teď si představ, že po tobě bude chtít, abys nevěřil každé pitomosti, kterou si přečteš. Budeš tak hodný, a dáš mi link, kde je napsáno, že měšitu, benzinku a celý komplex obslužných budov zaplatíme z daní?
28. 2. 2004 10.42; Janina
Božínku, je možné, že i přes všechny zprávy v televizi a novinách některé z nás ještě nic nepochopily? Na tu benzínku měla prý dát penízeorlová a pak ji dát tomu investorovi a to určitě zadarmo. Nedivím se, že se starosti v Orlové usnesli, že ji tomu investorovi nedají, když obchodoval se ženami. Je totiž nedůvěryhodný, když za to byl ve vězení. Když jsi emancipovaná, tak by jsi měla stát na straně těch chudáků žen, co s nimi investor obchodoval, a nezastávat se ho.
28. 2. 2004 10.58; Anetka 17
Ráda bych stála na straně těch ubohých žen. Ony samy ale veřejně tvrdí (2 z nich jsou příbuzné! manželky Gutiqiho a jedna kamarádka její sestry), že si celé obvinění účelově vymyslely a že totéž již vypověděly u soudu. Rozhodnutí bych tudíž nechala na nezávislém soudu. Můj otec je právník, takže vím, co všechno si lidi dokáží při rozvodovém řízení provádět. Gutiqi by nebyl první chlap, kterého dostala pomstychtivá příbuzná do vazby. Nejsem emancipovaná, jenom nedám na tvé "prý" a používám zdravý rozum.
28. 2. 2004 11.08; Zastupitel 2001
"Hlasu Orlové" a "Janině" doporučuji přečíst knihu od Johna Kennedyho Toola. Z angličtiny ji přeložil Jaroslav Kořán. Je to Pulitzerovou cenou oceněný, dnes již kultovní humoristicko-satirický román z barvitého prostředí New Orleansu. Hlavním hrdinou je Ignácius Reilly, dnes už legendární postava, výstřední třicátník s akademickým vzděláním, který odmítá pracovat. Ten přiběh by se klidně mohl odehrát i u nás v Orlové. Poslední události by tomu mohly nasvědčovat. Jo, název knihy zní: "SPOLČENÍ HLUPCŮ".
28. 2. 2004 11.26; Janina
To byl jako nevinný zavřený osm roků bez soudu? To je fakt nějaké divné. Psali o tom někde? Psali, že je u nás třináct roků. A jestli byl z toho osm roků ve vězení jako nevinný a bez soudu, tak se mu divím, že tu chtěl podnikat s benzínem. Třeba byl ten investor ve vězení za ty topné oleje, co je prodávali jako benzín, co my víme. Myslím si, že je dobře, že mu tu benzínku nedají. Ať to dají nějakým lidem z Orlové a ne nějakému albáncovi. Psali, že podniká taky ve Švýcarsku, tak má určitě peněz dost.
28. 2. 2004 11.36; Zastupitel 2001
Janino, nejsi jedna z dcer "Čtenářky"?
28. 2. 2004 11.49; Anetka 17
Janino, můžeš odkázat, kde je psáno o osmiletém vězení? Pokud vím, byla všude uvedena vyšetřovací vazba osm měsíců - do té se můžeš sama dostat, ani nevíš jak. Mezi námi děvčaty - dávej si pozor na to, co píšeš - šířit pomluvy o nelegálních obchodech s topnými oleji je trošku silné kafe a nemusel by si to nechat dotčený člověk líbit, stejně tak, jako si nenechal líbit ta nařčení médií a podal trestní oznámení. Z toho co píšeš,je jasné, že máš v informacích dost zmatek. Zkus si to znovu přerovnat.
28. 2. 2004 12.09; Janina
My jsme jen tak o tom plkaly s holkama a klukama. To teda omlouvám, nechtěla jsem nikoho pomlouvat. A to jako bude soud s novinama a s televizí? Kde se teda mám dovědět pravdu. Moje teta je podnikatelka a ta se těm zprávám smála. Říkala mi, že noviny slouží majitelům a vládní garnytuře. Můj táta zase říkal, že ten investor nemůže být bez viny, když byl ve vězení. Je ale taky pravda, že mojí tetě se daří na co šáhne a má vysokou školu. Můj táta pořád sedí v hospodě a nadává. Má strach o práci.
28. 2. 2004 12.21; Janina
To toho investora jako chtěli očernit? V televizi a v těch novinách? Už tomu nerozumím, dočetla jsem se tady, že tu benzínku chtěl dát investor Orlové a to ještě zadarmo a ne že Orlová měla dát benzínku investorovi. To bude prča, až to řeknu holkám.
28. 2. 2004 12.32; Hlas Orlové
To je jedno kdo komu chtěl benzínku dát. Starosta řekl, že je vše skončeno. Benzínka nebude, mešita taky nebude, všechno zastupitelé zakázali a nepodpořili. To jste snad četli. A tyto orloviny bych taky zakázal. Stejně to je jen pro ty bohaté, co si můžou dovolit drahé počítače na internet a můžou být připojení přes týden, kdy je to drahé. Já se bez orlovin obejdu. Nemusel bych aspoň číst ty hloupé diskuze. Stejně je to samý PaeDr. MUdr. Doc. INg. Mgr. a vytahují se na nás, že mají výšku.
28. 2. 2004 12.33; Anetka 17
Jinak,než tvůj táta by mluvil člověk, kterého obviňovali z bombových útoků místo onoho důchodce. Také byl ve vazbě dlouhé měsíce a zachránilo ho jenom to, že pravý viník nakonec udělal chybu. S tím, jak je těžké se obhájit, někteří novináři opojení tím, jak mohou zacházet s masami, jednoznačně počítají. Jejich zaměstnání je jenom business - noviny bez senzací a o slušných lidech by moc lidí nečetlo. Známe přece příběh rozhlasové stanice vysílající jenom pozitivní zprávy - krachla docela rychle.
28. 2. 2004 12.42; Anetka 17
Hlase, až se bez Orlovin obejdeš, bude mi po tobě opravdu smutno. Napiš zase někdy.
28. 2. 2004 12.53; Hlas Orlové
Anetko 17, ty máš určitě taky výšku,co. A 17 ti taky není. Když jsi tak chytrá a vytahuješ se na ostatní. Moje spolužačky, co taky udělaly Báňu jsou všechny namyšlené slepice. Na srazech ze základky jen kvokají a myslí si, že jsou něco víc. Umíš vůbec vařit? A máš nějakého chlapa? Když tak určitě taky s titulem, nějakého obrýleného a vystříhaného blbce, co je chytrý jak rádio, co nikdy nezažil pařbu a nikdy nebyl v hospodě, protože by tam dostal od nás přes hubu. Teď smě nasrala, ty namyšlená kvočno!!!!!!!!
28. 2. 2004 12.57; Hlas Orlové
A kromě toho do mešity ženské nesmí. Tak bys tam ani ty nesměla vkročit. Tak nevím, proč se pořád mešity a Gutičiho zastáváš. Odstěhuj se do Kosovské Albánie a už v České republice neopruzuj. A už mi neodpovídej, nebudu to číst.
28. 2. 2004 13.19; Anetka 17
Hlase, že ty jsi studoval psychologii a sociální vědy? Vytvořil jsi na dálku docela slušný profil. Škoda, že sedí na moji sousedku a ne na mě. Můžu se zeptat, proč mi kladeš otázky, když ti nemám odpovídat? Ráda odpovím - když mě přestaneš vystěhovávat za hranice. Nemáš to jako profesionální deformaci z minulosti, že ne? Neber to, prosím, osobně, ale ženám není přístup do mešity zakázán.
28. 2. 2004 13.21; Janina
Jsi trapný a sprostý Hlase. Kdyby můj partner měl výšku, vůbec bych se nezlobila. A zažila jsem pařbu na kolejích na Báňské. Kluci byli na úrovni, a byli to máničky a pařili tak, že ty se na to nezmůžeš, na piva by tě určitě porazili. A i když byli totálně ožralí, tak k holkám byli galantní a byla s nima pořád sranda. Ty máš určitě po prvním pivu depku, že nic neumíš. Můžeš si přece výšku udělat dálkově. K Anetce jsi sprostý a jsi zakomlexovaný.
28. 2. 2004 13.53; Hlas Orlové
Ty mě Janino taky ser.. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Víš vůbec, že v Brně mešitu povolil starosta Kovanda Rudy, já to vím. Mojžíšek s ním mluvil. Jó, když se mezi chlapy nepletou ženské, tak se i mešita postaví. Už chápu, proč do mešity nesmí ženské, arabi chtějí aspoň chvilku klid. Ještě chvíli do mě budete vy kvočny vyrývat a bude mi líto, že jsem byl proti mešitě.
28. 2. 2004 14.21; Anetka 17
Velmi se omlouvám Hlasovi za příspěvek s rotujícím mozkem v burském oříšku. Výše uvedený text adresovaný Janině musel vyplodit daleko větší mozek. Přijmi, Hlase, prosím, ještě jednou omluvu a vrať nás zpět k tématu.
28. 2. 2004 14.22; Anetka 17
Janině mockrát díky za to, že se mě zastala.
28. 2. 2004 14.55; Hlas Orlové
S chlapama se kecá daleko líp. Nejsou na mě sprostí a aspoň chtějí pomoct se zaměstnaností, s těma cihlama od pana Stejskala. Už tu nebudu, nerozumím co po mě chcete, jenom obě dvě kvokáte ko ko ko ko ko ko :==((( Asi vůbec nevíte, že v Brně postavili mešitu z orlovských cihel od pana Stejskala. Půjdu asi na pivo do Budvaru a tam to klukům řeknu:=))). Oni to taky asi neví, protože byli proti mešitě.
28. 2. 2004 15.39; Anetka 17
Hlase, jsi opravdu nespravedlivý - nikdy jsem na tebe nebyla sprostá, jenom jsem se tě snažila přimět, abys nevěřil všemu, co čteš v novinách, na internetu nebo vidíš v televizi. Chtěla bych vědět, k čemu dojdete s klukama v Budvaru.
29. 2. 2004 18.55; Internet Tass
Dle posledního průzkumu psychologů z OU, diskutuje na těchto stránkách skupiny obyvatel s IQ po 88,5 a WD.
29. 2. 2004 19.51; Senohub
Internet Trapass: Opět tam máš pravopisné chyby (tentokrát čtyři) a skladba věty je taky výsledkem duševně-invenční sterility. Ty to ani neumíš z toho bulletinu správně opsat. Tam bylo napsáno přesně "Dle posledního průjemu psychotiků z OÚ, jehož součástí je Internet Trapass, diskutují na těchto stránkách výběroví elitní jedinci s IQ, poplatným součtu IQ všech psychotiků OÚ." Díky panu W.D. se třeba naučíš číst (mezi řádky) a nakonec možná i psát.
2. 3. 2004 13.28; Bajgar
Krása, děkuji Čtenářce a Hlasu Orlové. Pane W.D., nechcete ty diskuze nabídnout Smoljakovi a Svěrákovi jako hotové scénáře pro nové divadelní představení: Arabista Cimrman a mešita v Orlové.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik