Náhradní banner

Diskuse ke článku V Orlové se mešita zřejmě stavět nebude

24. 2. 2004 9.51; Haviř IQ
Je nutné, aby Lukanis ihned vystoupil.
24. 2. 2004 10.11; Senohub
Nevadí. Ještě máte SAE, Bahrajn, Jordánsko, Tunis, Alžírsko, Maroko, a další.
24. 2. 2004 10.25; Orlovský Občan
"ani soukromá investice v zahraničí občanů této země není možná bez oficiální podpory vládních struktur." To jste nevěděli dříve, Lukanisi? A je možná nějaká neoficiální podpora vládních struktur? Už jsem zvědavý na televizní zpravodajství, co tam zase nablejou.
24. 2. 2004 10.32; Bohuš Stejskal
Tož ja už sem jim to nandal, chlapi. Zastavil jsem v 9:30 vývoz cihel do SA.
24. 2. 2004 10.55; 0123456789AB
Lukanisi, dáváte si jednu vlastní branku za druhou. V pátek je v televizi šot, že investor existuje (z úst starosty) a v pondělí v rozhlase (opět z úst starosty) už zase investor neexistuje. Kocourkov. Co se to děje? To, že starosta říká jen to ,co mu řeknou shora je jasné, musí poslouchat. Už nám to Lukanisi a Muhamede vysvětlete. Co za tím stojí. Mně je jen jasné, že ostatní mešity v Evropě si nepostavily muslimské komunity ze svého.
24. 2. 2004 12.01; Cajzl Z Práglu
To se divíte, že tam v té Orlové nic nemáte? Vždyť každého hned znechutíte. Ze strany zastupitelstva žádná veřejná podpora, jen strach o koryto. Co kdyby to nevyšlo, že? Ze strany lidí zase jen strach a odpor. To vaše uhlí nebude za chvíli nikdo potřebovat. Co potom? Myslíte si, že Vám tam korejci postaví automobilku? Co když to budou hinduisti? Leninova víra Vám nevadí?
24. 2. 2004 12.30; Občan
Mám nápad. Postavme v Orlové místo mešity super luxusní casíno, herny, noční bary a dům pro lehké děvy. Mohou tady jezdit bohatí Arabi a živě bychom provozovali příhraniční turistiku, do Polska i na Slovensko to není daleko. Zastupitelé, kteří pro to zvednou ruku, budou dostávat desátky a všichni, včetně Gutigiho, by se měli dobře. K čemu mešita? Nebyl by bordel lepší?
24. 2. 2004 12.36; Hlaváček
-- Trachta: Mayere, ty že máš les? Mayer: Kousek lesa mám. Trachta: Hovno Mayere, hovno máš!!! Tak to byl šrapnel Hlaváčku. -- Místo mešity máme zase jen šrapnel. Buďme na sebe hrdí. Jsem zvědavý, jak přivítame slovenské romy, až se přijedou najíst k nám.
24. 2. 2004 12.42; Senohub
Občane, ty tu nebydlíš? Ten stávající bordel Ti nestačí?
24. 2. 2004 12.49; Orlovák
Ano všichni se bojíme muslímské mešity, ale těch Romů, kteří rabujou na Slovensku a za chvíli příjdou tady, těch se nebojíte. Vidím v nich daleko větší hrozbu. Nám ale vadí někdo kdo chcete městu něco dát.
24. 2. 2004 13.14; Haviř IQ
Já se přiznám, mi vadí, když je někdo bohatý. Vadí mi, když někdo něco podniká, protože já toho nejsem schopen. Proto budu pletichařit, budu podrážet nohy schopným a budu je pomlouvat. Pro mě je důležité, abych nemusel hnout prdelí a mám radost z toho, když se někomu něco nepodaří - tím vlastně žiju. Sám se o nic v životě nepokusím, mohlo by se mi to nepovést a tím bych udělal radost svým kamarádům. Budu raději měsíc co měsíc čekat na sociální dávky a budu nadávat, že vláda pro mě nic nedělá.
24. 2. 2004 13.48; Senohub
Pamatujete, jak psali v novinách o tom, že velvyslanectví SA vadí na projektu Slatinský a jeho Slatgame (MS deník, 14.2.2004, str. 7). Slatinský prý byl už odstaven před čtrnácti dny. Dozvíme se, co vadí teď?
24. 2. 2004 14.26; Zastupitel 2001
Ještě jednou. Faranu přece známe. Když minulý týden řekl, že investor existuje, tak určitě existuje. Kdyby o tom nebyl přesvědčen a nebylo by mu to dokázáno, tak by tak neriskoval - znáte ho přece. Já jsem přesvědčen, že dostal befel od nadřízených. Tvrzení, že vláda Saudské Arábie rozhoduje o penězích nějakých šejků je stejné, jako by naše vláda tvrdila, že rozhoduje o penězích Viktora Koženého. Farana včera jen řekl to, co mu nařídili. O té mešitě se rozhoduje v Praze a rozhodně ne na velvyslanectví SA.
24. 2. 2004 14.48; Zastupitel 2001
Senohube, od Lukanise se nedozvíme nic nového, pravděpodobně se nedostane k těm důležitým informacím. On jen zarytě a nekonstruktivně stojí za mešitou, protože Gutiqi je jeho známý. Kdyby chtěl Gutiqi realizovat "Prátr" s ruským kolem, tak bude Lukanis lobovat za ruské kolo. Je to asi mladý kluk a snaží se, my jsme nebyli jiní (kromě Havíře IQ - ten by se jen modlil, ať ruské kolo shodí vítr, anebo by chtěl, ať ruské kolo odstoupí). Lukanisi, nechceš kápnout božkou, víš co kolem mešity děje?
24. 2. 2004 19.16; Alča
všem cajzlům z Práglu Vy ogařiska hlúpé, my v Orlové, že nic nemáme. To je sice pravda, ale máme tu aspoň něco, co jinde nemajú. A to je SMO, m.a.s., a tam je ředitelom nejaký Kotábek, a tem má takovú flašu, že když ju otevře, tak z něj vyleze obrovský vystrašený džín ( ten sa menuje Městoorlová). A ten džín sa před tým ředitelom v pase zlomí, jak se mu pokloní a praví: "co porúčáš pane a vládče můj a kolik peněz je ti třeba." A kdyby ten ředitel chcél, tak nám v Orlovéj postaví aj Cheópsovu pyramídu.
24. 2. 2004 23.40; Indiánka
Orlováci, probuďte se, vždyť je to vše špinavá hra Prahy. Už nám zastavili výstavbu dálnice, letiště ne a ne převést na kraj, proč by nám nezakázali mešitu ? Vždyť v Praze by se tak pěkně vyjímala. A z nás obyvatel Orlové a zastupitelů dělají jen kašpary.
24. 2. 2004 23.44; Indiánka
A Farana, ten je z toho celý ťumpachový, každý den říká něco jiného,tak jak mu to v Praze nakukají a nohy si může ušoupat,aby se dobral pravdy.
26. 2. 2004 11.53; Lukanis
Vážení,investor existuje a je napsaný na papíru, který je odevzdán radním.Sám Gutiqi nechtěl zveřejňovat jeho jméno,jelikož by dopadl stejně jako on.Vysvětlím vám postup,jak je to s postupem se stavbou mešit.
26. 2. 2004 11.58; Lukanis
Zájemce,který chce postavit mešitu,musí splnit následující.Vyhotovit projekt,jak má stavba vypadat,zajistit pozemek (koupit,popřípadě smlouvu o smlouvě budoucí),zjistit postoj úřadů k muslimské menšině a teď to hlavní : ZAJISTIT SOUHLAS MĚSTA ! Potom tohle všechno poslat na svaz (INVESTOROVI),zabývající se výstavbou,který se postará o profinancování tohoto projektu.NIKDY NÉ OBRÁCENĚ,ABY SE NĚKDO ZÁBÝVAL INVESTOREM !
26. 2. 2004 12.01; Lukanis
Uvedu příklad.Představte si,že do Orlové přijede šejk, který chce financovat mešitu.Ubytuje se do hotelu Sport, prožije tam krásné tři měsíce a radní mu nakonec řeknou,že se stavět nic nebude.Myslíte si,že tohle by byl správný postup?
26. 2. 2004 16.38; Haviř IQ
Byl by to správný postup, jelikož o ten pozemek se štolami má zájem deset dalších investorů, a celkově je Orlová zahlcena investičními nabídkami z celého světa. Nějaká čtvrtmiliarda je nám nabízena několikrát denně. Ještě nám k té benzínce zdarma musíte přidat taky benzín a naftu zdarma. Potom investorovi možná udělíme audienci.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik