Náhradní banner

Diskuse ke článku PROBLÉM "MEŠITA" ŽIJE

21. 2. 2004 8.32; Naďa
Městské zastupitelstvo a realizační team kulturního centra se nenechali znechutit mediálními výpady. Super. Co ty na to "občane Orlové"? Máš zkažený víkend?
21. 2. 2004 10.41; Občan
Bože, Naďo, dalo Ti hodně práce vymyslet tak inteligentní dotaz? Víš vůbec, o čem meleš?
21. 2. 2004 11.32; Hmm
ach jo a tobe zase asi hrozne dlouho trvalo vymyslet takovou odpoved :-/.
21. 2. 2004 11.57; Naďa
Jo "Občane", dalo mi to hodně práce. Musela jsem zvolit holou větu, aby "občanovi Orlové" nedalo hodně práce ji pochopit. Tak, kdopak má tentokrát odstoupit - "v době informačních technologií"? Kdo se má tentokrát zodpovídat z šíření poplašné zprávy? Neměl by někdo ze zastupitelstva zase něco opisovat? Podle Tvé reakce soudím, že i Ty máš úsměv od ucha k uchu a raduješ se z naplnění havlovského "Láska a pravda musí zvítězit nad lží a nenávisti".
21. 2. 2004 14.39; JUDr. G.
Projel jsem si všechny diskuse ke všem článkům (nejen o mešitě) a soustředil jsem se na "Občana" a "Občana Orlové". Stálo to za to, samé "konstruktivní" příspěvky.Proti všemu, proti všem. Doporučuji.
21. 2. 2004 21.03; Naďa
Nechme "občany" zpytovat svědomí, však oni se polepší a jistě budou na mešitu hrdí, až bude stát. Chci se zeptat Lukanise, jaký předpokládá další postup? Předpokládejme, že investor už existuje, starosta si ho kladně ověří a média už nebudou mlžit a dají pokoj. Jaký předpokládáte výsledek veřejného průzkumu občanů Orlové? Bude větší účast, než u posledních voleb?
22. 2. 2004 11.33; Lukanis
učást ve volbách byla nízká to je fakt,ale nemůžeme vyhlásit sázky kolik bude lidí při tomto průzkumu.Ještě by někdo napsal,že jsme ho znabipulovali.Ale já osobně si myslím,že zájem bude větší než u voleb.Jen můj názor.Jméno investora se zveřejňovat nebude,jen se předloží doklad o jeho eksistenci lidem kompetentním v této kauze.Počkáme na výjádření obyvatel,zástupců města a pak se uvidí.
22. 2. 2004 11.34; Lukanis
omlouvám se za překlep ve slově zmanipulovali.:)
23. 2. 2004 8.19; Čtenář
Velmi mne překvapuje, že na pravou míru uvedla celý problém jen ČT. Ostatní média nic. Pro ně asi není zajímavá pravda, ale jen senzace. Před týdnem lež, kterou odvysílala ČT opakovali skoro všichni, ale na pravou míru to neuvede nikdo. To jsou ta nezávislá média!!!
23. 2. 2004 9.52; Havíř IQ
Je nutné, aby všichni ze všech televizí a a ze všech novin odstoupili.
23. 2. 2004 20.51; JPP
Ano, jedna paní povídala. Co uvedla na pravou míru ČT? Že tu o tom nic není napsané. Jenom kecy. Co vlastně zjistili naši slavní radní? Že jim někdo nabídnul 9 mil. dolarů a udělal z nich pitomce, protože si to neověřili. To je skutečnost. A ta výstavba mešity? Co by to mělo za význam. Zas jenom blbost pro lidi. Už mají jeden plot a plno slibů nekolik roků.
23. 2. 2004 22.02; Havíř IQ
Ano, JPP má pravdu. Proč ČT1 "nepíše" do Orlovin? Je nutné, aby všichni okamžitě odstoupili. Včetně JPP, který pořád neví, která bije.
24. 2. 2004 12.24; ZXY
I ten starosta se v Praze nechal napálit. Všechna rozhodnutí mají jít přes vládu Saudské Arábie. A oni snad mají patent na výstavbu mešit. Podle mne to může být kterýkoli jiný stát. Pan velvyslanec přece nemůže připustit, aby taková stavba byla jinde než v Praze. A jinak se mi zdá velmi podivné, aby investor se nemohl sám rozhodnout kam věnuje peníze a musel se ptát velvyslance.
24. 2. 2004 13.00; Zastupitel 2001
Faranu přece známe. Když minulý týden řekl, že investor existuje, tak určitě existuje. Kdyby o tom nebyl přesvědčen a nebylo by mu to dokázáno, tak by tak neriskoval - znáte ho přece. Já jsem přesvědčen, že dostal befel od nadřízených. Tvrzení, že vláda Saudské Arábie rozhoduje o penězích nějakých šejků je stejné, jako by naše vláda tvrdila, že rozhoduje o penězích Viktora Koženého. Farana včera jen řekl to, co mu nařídili. O té mešitě se rozhoduje v Praze a rozhodně ne na velvyslanectví Saúdské Arábie.
25. 2. 2004 22.57; Indoš
Doufám,že při své spanilé jízdě do Prahy si pan starosta nežádal povolení k výstavbě mešity jen u pana velvyslance SA,ale neopomněl se zastavit u pana Grosse, ve Strakovce a pro příště doporučuji další zastávku i na Václaváku u koně- co kdyby i on byl proti ?
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik