Náhradní banner

Diskuse ke článku Rozšířme své obzory

13. 2. 2004 23.11; Štěrba
Opět něco co je vytrženo z konceptu:Můj osobní názor je skoro shodný s obsahem článku, který byl zveřejněn a máte jeho přepis v příloze. Taky se mi nelíbí pomluvy, které byly a jsou šířeny na orloviny.cz, kde je teď napadán Szkandera. Vyjadřovat názor neznamená pomlouvat uváděním nepravdivých informací. Ty diskuse tam vedené jsou jednoznačně nevkusné a nic neřešící. Vzpomeňte si na zvláštní postup prodeje pozemků na náměstí (Kaplanka), kdy se také objevil pouze návrh možného řešení a najednou se hlasovalo.
13. 2. 2004 23.15; Štěrba
Dnešní hlavní zprávy televize poukázaly na to, co se vlastně děje. Je s podivem, pro toho kdo se účastnil KOTLE k mešitě, nebo zastupitelstva na dané téma, jaké názory tam prezentovalo vedení města. Dneska to bude zřejmě jiné a bude se hledat výmluvy. Ano článek je nazván rozšiřme své obzory, tak věnujme pozornost skutečnostem. Třeba i takovému problému, jako je odtržení Dolní Lutyně ze spádové oblasti Orlové a přechos pod Bohumín. Proč?
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik