Náhradní banner

Diskuse ke článku Diskuse o mešitě

7. 2. 2004 20.31; Občan
I když nejsem nábožensky založený člověk, souhlasím s názorem pana Szkandery. Nemyslím si, že by mešita přinesla něco pro naše město. Naopak je otázkou, jak to bude vypadat v budoucnosti. Současný stav i jinde ve světě neukazuje ze strany muslimů nic dobrého. Není to jen terorismus, ale i jejich celkový náhled na životní hodnoty a to, že se vždycky může najít extrémista zaštiťující se koránem. Může to být i bez mešity, ale s mešitou se pravděpodobnost zvyšuje.
9. 2. 2004 7.58; Mirek
Nevím proč se všichni bojí něčeho s čím nemají zkušenosti. Ti arabové tady už jsou dlouho jsou ubytovaní v Karviné a v Ostravě a pokud vím tak o nich ani nevíme tak nevím proč by mněli dělat problémy v Orlové. Navíc na pobyt v ČR obyčejní Arabové nemají peníze tudíž se sem dostanou jen ti zámožnější. Takže si myslím že nějakých pobudů se tady nedočkáme. Problémy v Orlové dělá jiná komunita a nikdo proti tomu nic nedělá tak nevím proč se ohrazujete proti někomu kdo u nás nic neprovedl.
9. 2. 2004 8.04; Mirek
A jestli se bojíte nějakých teroristických útoků tak jste směšně najivní. V naší republice žádné takové útoky nejsou tak nevím proč by si nějaký "terorista" vybral zrovna takovou bezvýznamnou obec jako je Orlová. Já osobně kdybych si mněl vybrat cíl nějakého tzv. teroristického útoku bych si určitě vybral nějaké větší město než je Orlová, kterou zná jen málo lidí z ČR. Tak nebuďte takoví puritáni a dopřejte nám tady konečně něco na co můžeme být pyšní. Já bydlím kousek od místa kde má mešita stát.
9. 2. 2004 8.09; Mirek
A nebojím se ničeho naopak se těším že tady bude něco na co se dá koukat navíc jestli tady bude i obchod, benzínka a park tak není co řešit.Konečně budu mít kam chodit na procházky a nebudu se muset při procházkách koukat na torzo šachty rozmlácené baráky a podobně jako doteď. Jsem bezvýhradně PRO a žádám i ostatní mého názoru aby přišli hlasovat na tzv. referendum, které se má brzy konat a ti co nesouhlasí ať si promyslí dobře jestli jim uškodí tento projekt.
9. 2. 2004 8.57; Dan
A víte někdo o tom, že ten zprostředkovatel seděl ve vazbě za nedovolené ozbrojování? jsem četl na netu. ano, holt ti zámožnější smile.png. Mirku a možná tě pustí tak jenom k plotu kolem mešity a kolem hotelů, protože si to budou hlídat... aby se tam nekvartýrovala lůza...
9. 2. 2004 9.45; Mara
Viz. Dan: kde na netu jsi to o tom nedovoleném ozbrojování četl? Uveď link. Pokud ho neuvedeš, považuj se za pomlouvače. Vadilo ti za bolševika, že členové Lidových milicí (komunisté, křesťané i ateisti) byli nedovoleně ozbrojeni? Každý slušný člověk si hlídá své sídlo a své investice proti "kvartýrování lůzy". Nevím, co je na tom špatného.
9. 2. 2004 13.35; Gutici Muhamed
Važený Dane toto tvrzení se nezaklada na pravde jedna se o lež.vCR jsem nebyl nikdy trestně stíhán.Dřiv než něco zveřejnite měl by jste si ověřit pravost tohoto tvrzení.Nejspíš jste si mě sněkym spletl.
9. 2. 2004 13.37; Mara
Viz. Dan: Čekám Dane na ten link. Pokud se neumíš ospravedlnit, tak se alespoň omluv "tomu zprostředkovateli" za pomluvu. Pomluvit a nedokázat - typicky estebácká metoda.
9. 2. 2004 16.38; Lukanis
nechci tvrdit,že pan Szkandera je špatný člověk,jen má jiný názor na věc.Ale měl by vážit slov a činů,které podniká.Přeci jenom je zastupitel města a také zastupitel církve.Nesmíme se nechat vést emocemi,ale srdcem a rozumem.
11. 2. 2004 11.00; Mara
Pro pana Zskanderu: Mešita prý “Reprezentuje jiný svět, svět islámu, ve kterém jde o bezprostřední sepětí náboženství, politiky a peněz,”. To říká "Evangelický farář Vladislav Szkandera, zastupitel za KDU-ČSL". Jste Farář + Zastupitel + Člen politické strany. Prosím Vás, vysvětlete mi, čeho sepětí je to ve Vašem případě? Děkuji
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik