Náhradní banner

Diskuse ke článku Mešita není doupě zločinu

9. 2. 2004 12.23; Tazatel
Souhlasím s tím, že postavit se proti mešitě by byla pro Orlovou totální hloupost. Taková příležitost tady zase nepříjde dalších 50 let. Jak se ale zachováte pane starosto a radní, když se u referenda sejdou xenofobní názory? I vy radní budete xenofobní? Volil jsem zastupitele, aby se rozhodovali svým názorem a když jsou názory rozdělené, je potřeba, aby jste se rozhodli vy a neschovávali se za názory, ale někdy i neznalost jiných.
9. 2. 2004 16.36; Lukanis
nechci tvrdit,že pan Szkandera je špatný člověk,jen má jiný názor na věc.Ale měl by vážit slov a činů,které podniká.Přeci jenom je zastupitel města a také zastupitel církve.Nesmíme se nechat vést emocemi,ale srdcem a rozumem.
11. 2. 2004 15.31; SalAt
Tazatel> Ne 50 let, ale uz NIKDY! Orlova je odsouzena k budoucnosti ghetta a nikdo sem investovat nema a asi ani nebude mit zajem. Vzdelani a chytri odsud prchaji jak muzou, nikdo se nechce dockat, az doroste mlada generace nezamestnanych z 5.etapy. Potom to tady bude uplny bily Chanov. Mesita v Orlove je skutecny zazrak.
11. 2. 2004 19.40; Kdokoli
SalAt: COřeší mešita u mladé generace a jakou má souvislost s nezaměstnaností? V mešitě jako takové musí být ti, kteří vyznávají islám. Přejde Orlová na tuto víru? Souhlasit jde ale s tím, že z Orlové co nejdál. Taky je to vidět. Ještě nepostavili nic (třeba to v té ohradě) ale zas už kšeftují s mešitou. Ten obchoďák by mohl nějaké to místo přinést, ta mešita, zapomeňte.
26. 1. 2011 18.26; St. Martin
Vsichni tady básníte o zázraku přitom jste nepochopili to, že křesťané taky nestaví kostely v Islámských zemích, tak proč by měli stavět tady mešitu?? co z toho budete mít ... Uvažujte už konečně !!!
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik