Náhradní banner

Diskuse ke článku Nejsme teroristé, nekamenujeme ženy

7. 2. 2004 21.05; Občan
Rád bych osobně napsal panu zástupci muslimů třeba svůj názor. Možná, že by mi jej dokázal vysvětlit. Kde se vyskytuje jeho třeba mailová adresa, nebo poštovní adresa, na kterou by bylo možné přímo napsat?
7. 2. 2004 23.22; Pal
Pane Gutiqi, nejsem oprávněn stavět rovnost mezi Vašimy a mými zážitky, neboť já jsem tohle svinstvo (válku) nezažil. Nicméně omluvte mou drzou (nemyslím to ironicky) otázku: Nepotřebuje Vás (Váš potenciál) Vaše země více než nějaká hloupá Orlová?
8. 2. 2004 16.51; Szkandera
Pan Gutiqi je lhář. Nikdy u nás v kostele nebyl a také mně nikdy nemohl vidět při rozdávání petičích archů, protože jsem to nikdy nedělal a na žádném veřejném shromáždění jsem nic souvísejícího s mešitou neoznamoval. Jeho zájmem je člověka pošpinit. Nezazlívám mu to, protože je to součást jeho morálky a v učení islámu mu to přináší pochvalu.
9. 2. 2004 7.44; Mara
Pane Szkandero, s pobavením sleduji, jak se snažíte na kauze "Mešita v Orlové" získat co největší politický kapitál. Co jsou pro Vás principy tolerance a ekumenismu? Jen prázdá slova? Když už mluvite o morálce jiných, zameťte si , prosím, nejdříve před vlastním prahem.
9. 2. 2004 8.38; Mirek
Je vidět, že pan Szkandera nemá nic jiného na práci než špinit jméno Gutičiho. Tak takhle si věřícího nepředstavuju. Kde je nějaká tolerance? Neučí to snad křesťané své děti? Měl by silně uvažovat nad tím co dělá a proč to dělá. Jediný lhář je Szkandera! A ne investor, který nechce nic víc než si postavit kostel a nějaký ten obchod či co ještě. Přestaňte už probírat náboženskou stránku věci a zaměřte se na to co tahle stavba přinese nám občanům. Szkandero nejsi hlas lidu.
9. 2. 2004 8.40; Mirek
Tak se tak nechovej a jak řekl kolega Mara zameť si před vlastním prahem a zamysli se nad sebou. Kdyby bylo více takových jako je Szkandera tak tady máme brzo třetí světovou.
9. 2. 2004 16.31; Lukanis
Musím souhlasit s Mirkem,konečně normální člověk,který se na celou věc dívá z jiného hlediska a neplete do toho víru.Kdybychom se všichni ohlíželi na víru tak by byl celý svět v .....!Každá víra má své klady a zápory a není na nás,abychom jednu odsuzovali a druhou vyzvedávali.Žijeme ve 21.století tak bychom se podle toho měli také chovat.Vždycky se najde nějaký fanatik,který se schovává za víru,ale kvůli pár lidem nemůžem odsuzovat celou populaci.Prosím Vás,nedělejme rozbroje kvůli víře.
9. 2. 2004 16.35; Lukanis
nechci tvrdit,že pan Szkandera je špatný člověk,jen má jiný názor na věc.Ale měl by vážit slov a činů,které podniká.Přeci jenom je zastupitel města a také zastupitel církve.Nesmíme se nechat vést emocemi,ale srdcem a rozumem.
7. 8. 2006 16.08; Dashnor
Chtel bych pozdravit Pana Skendera i kdyz ho osobne neznam. Jsem taky albanes z Kosova, ale chtel bych vzkazat tech lidem co si o nas mysli ze kamenujeme zeny. I kdyz jsme muslimy zensky mame nekamenujeme,jak zenska to i stejne i muze maji sve prava
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik