Náhradní banner

Diskuse ke článku Mešita v Orlové? Mnoho lidí to děsí, jiní ale velkorysý plán vítají

5. 2. 2004 13.27; Eagle4city
Je chválihodné, že se zastupitelstvo rozhodlo dát prostor občanům. Taky to lze ovšem vnímat jako důkaz neschopnosti shodnout se na věcech zásadních! Můžeme jen doufat v zdravý rozum a soudnost Orlovanů v opačném případě se jednou můžeme dočkat lidových zkazek o tom, kterak v jednom schudlém městečku místní lidé zahnali mecenáše, ze strachu a předsudků. Mr. Hope
6. 2. 2004 8.53; Kloser
Taky si myslím, že už mohli zastupitelé rozhodnout. Jakou máme jistotu, že nám neutečou do jiného města.
6. 2. 2004 15.26; SalAt
Ja si myslim, ze bohati vzdelani kultivovani zbozni pracoviti Arabove nemaji v Orlove plne nezamestnanych nevzdelanych lenivych primitivu co delat.
6. 2. 2004 23.32; TaVl
V Koránu je zmínka, že když muslim vede někoho ke své víře a ten to odmítne má mu odetnout hlavu. (To si nedelám legraci!) Dávejte si pozor Vy Orlováné aby za x-let nepadaly vaše hlavy a hlavy vašich dětí. To snad nevidíte co se děje v muslimských státech? Jste slepí a hloupí?
7. 2. 2004 2.48; Hmm
citace: "V Koránu je zmínka, že když muslim !!!!!vede!!!!! někoho ke své víře a ten to odmítne má mu odetnout hlavu." dal jsme to schavlen do vykricniku protoze blbost nekdy nezna mezi. nuti vas snad nekdo do jejich viry?
7. 2. 2004 2.50; Hmm
dodatek: nuti vas (treba jako krestana) evangelicky farar at vztoupite do jeho cirkve? Mimo jine o podobnych pripadehc jsme se z evropy moc nedoslechl ( spise o zadnem :)
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik