Náhradní banner

Diskuse ke článku Orlovští lídři před kamerou

28. 9. 2018 11.53; Čtenář Jan
Z macekvbotach:Smrt mozku ještě nemusí být důvodem k odpojení od přístrojů. Dotyčný přece i tak může udělat kariéru v hnutí ANO. Spousty totálně mrtvých mozků v Orlové oné masce jménem Jenčmionková svůj hlas 5. či 6.10. dají. Svatý Václave, oroduj za nás.
28. 9. 2018 13.07; Volič
Od Sliwky jsem očekával jinou rétoriku. Ukázal se jako primitivní řečník na úrovni lidových politiků. Na to, že byl 2x místostarostou to poukazuje na fakt, že se nic nenaučil a místostarostoval v době primitivních politiků. Je jiná doba vážení. Voliči by měli být náročnější a nevracet se tam, kde již byli. ODS v čele se Sliwkou nemá Orlové co nabídnout. NEVOLIT!!!
28. 9. 2018 15.44; Pepa Druhý
Kromě místostarostky to byla od ostatních vyloženě druhá liga.A kde jsou ostatní politické strany?Polar jim nedal šanci?Příště,než se dají na politiku, ať navštěvují lekce rétoriky,aby se ty sliby aspoň krásně poslouchaly.
28. 9. 2018 18.45; Luboš
Sliwka se vám nelíbí, tak budeme volit řečníky: Jenčmionková, Klčo, Šromková, Kuča, Paloncy a kdo ještě? Chceme vůbec nějakou změnu, když Ti, kteří se o ní snaží nejsou až tak dobří řečníci.
28. 9. 2018 23.04; Pepa Druhý
Je mi jasné, že v Orlové nemáme osobnosti typu Fidéla Castra, který dokázal řečnit spatra i 10 hod.,kdy ostatní už odpadali i když Chlubna mi ho aspoň vizáží vzdáleně připomíná, ale ten tam kupodivu nebyl.
28. 9. 2018 23.34; AMY
Chlubna = Orlovský Fidel Castro, to je dobré :)) Možná má někde i ten mundur, když vedl pionýry.
29. 9. 2018 10.13; Čtenář
Soudruhu Voliči, nemá-li ODS co nabídnout tobě, neobtěžuj s tím ostatní, je to jen doklad míry IQ. Čas běží a jistě je jiná doba. Proto máme rozkopáno pár let okolí MÚ, zrušenu nejfrekventovanější zastávku, cesta na poštu je výletem, pár parkovacích míst navíc(zapotřebí jsou stovky), okrajové silnice a chodníky jsou tankodromem, za deště se brodíme rybníkem, do lesoparku jdeme 1x za rok-tam se opravily cestičky, zcela zbytečně se přebudoval prostor před Úřadem práce-je tam nyní méně zeleně a více dláždění, proč? Aby carevna měla o čem žvanit. Horké, dlouhé léto a koupaliště léta zavřené, proč? Protože to oni, ti před námi to zavinili a já carevna čtyři roky o tom nevím. Že tady není práce pro spoustu lidí? Ale máme "vynikající" školy (asi v žádné nebyla). A tak dále. ANO, je stále hůř a hůř, jen hlupci si to neuvědomují, že, diskutující VOLIČI.
1. 10. 2018 16.11; Volič
program ODS je výhodný pro boháče.Lidé, uvědomte si,že členové ODS jsou egoisté,individualisté a prosazují ve svém programu "rozumná řešení".Tato rozumná řešení jsou ovšem výhodná jen pro ně,bohaté,pravicově orientované ,vesměs podnikatelé.Chtějí menší daně.No aby né,když jim zůstanou peníze z výdělku,ale tyto neodvedené peníze nepůjdou pro seniory,chudé rodiny rozvoj měst a další.Ty si nechají pěkně pro sebe.Ať jdou do Prahy,kde si budou rozumět se svými blízkými ODSáky podnikatelé.Tam si budou rozumět.Orlová je město chudších občanů a ti potřebují větší sociální podporu,kterou zabezpečí jiné strany a hnutí než ODS,TOP09,KDU-ČSL a jim podobní.Ty NEVOLIT!!! NIC VÁM NEPŘINESOU!!!A JEŠTĚ VÁS OKRADOU!!!
1. 10. 2018 16.48; Luboš
Pane Voliči jste úplně mimo. Uvědomte si, že komunální volby jsou o něčem jiném. Kandidáti ODS z Orlové jsou jedni z nás a nemají žádný vliv na věci o kterých píšete. Tak volte pane ČSSD a ANo, budete se strachovat o nemocnici, radovat se s plynových kotelen, vychutnávat si díru místo náměstí, koupat se maximálně ve vaně atd. Kdo Vám v Orlové dá navíc soc. podporu, Kdo Vás okrádá v Orlové, třeba SMO, kde ve vedení není nikdoz ODS. No s některými lidmi je těžké vysvětlování.
1. 10. 2018 17.43; Orlovák
ODS a koho volit to Sliwku?? Neplácej nesmysly to je nejhorší volba.
1. 10. 2018 19.03; Pepa Druhý
Až na pár vyjímek ,jako kandidáti do voleb jdou většinou staří řemeslníci +- pár nivních amatérů,ktreré realita srovná brzy do latě.Politika je umění možného.Skoro 80% obyvtel nechodí v Orlové k volbám a i kdyby,tak se asi nic moc nezmění.A zas takoví umělci tu nejsou.
2. 10. 2018 9.45; Občan
Nikdy jsem nevolil strany, ale osobnosti. Když se na současné kandidátky dívám, tak jich moc nevidím. Obávám se, že budeme mít stejně neschopné zastupitelstvo jako nyní.
2. 10. 2018 11.25; Franta
A v čem vidíš občane neschopnost zastupitelstva?Já spíš vidím neschopnost koalice ANO, ČSSD a KDU vypořádat se s některými lidmi v jejich středu např. Klčo, Paloncy .... to je hlavní problém, že nic nefunguje!!!!!!
2. 10. 2018 18.14; Luboš
Dominantní je Klčo, Galia, nevím kdo z ANO jim konkuruje. Paloncy je spíše figurka.Řada lidí v radě a ZM jsou taky kývací figurky.
3. 10. 2018 8.44; Ivo
No letošní kandidátka je výkvět nemožného. Vždy jsem pravidelně chodil k volbám, ale letos se nemohu zúčastnit. Není tam totiž nikdo v kom bych viděl naději je to parta neschopných nebo spíše všehoschopných individuí a já nemohu dát hlas takovým lidem, aniž bych se pak nestyděl sám před sebou. Megalomanské plány bez koncepce a vize. Jedno zoufalství střídá druhé. Proto to taky tak v Orlové vypadá. Je mi s toho smutno.
3. 10. 2018 8.57; Luboš
Ivo, proč nekandidujete Vy, když jsou všichni neschopní. To je nejlepší a pak všude (internetu,v hospodě) nadávat na bordel v Orlové! Dejte si panáka at Vám není smutno shocked.png
3. 10. 2018 13.25; ¨Belamates
Já musím s Ivem souhlasit,ten co by za něco stál,je napojený na město.Opravdu vybrat z těch co znám je těžké,volit ty co jsou za polovinou kandidátky nemá cenu,Ti o politice nic nevědí.
4. 10. 2018 15.28; Pro Iva
Já bych k volbám šel a hodil hlas SPD, tzv. protestní hlas. A to jen kvůli tomu, abych nevolil ty, co už tam byli a nic nedokazali.
5. 10. 2018 6.41; Čtenář
Skvělý rétorický výkon, VOLIČI, předvedl včera večer(4.10.) v ČT24 miláček českých hlupců - súdruh Bureš alias Andrjúša Babiš. To i krejčík Biĺak svého času disponoval lepší českoslovenštinou a schopností vytvořit větu. Súdruh Babiš bez Prchala a jeho squadry azzury toho není schopen.
5. 10. 2018 11.26; Občan
Čtenáři jediný Babiš byl pořádně připraven a předkládal skutečnosti a neplácal nesmysly jak ostatní. lol.png
5. 10. 2018 11.44; Čtenář
Občane, těmi "skutečnostmi" máte na mysli papíry s grafy, které mu Prchal namaloval? Jedinou skutečnou skutečností byla opakovaná slova agenta Bureše: "Petr Stuchlík, tam sedí." Zbytek jeho plků byly nesouvisející s otázkou moderátorky výkřiky obvinění, pokusy o vychloubání se cizím peřím a blekotání beze smyslu.
6. 10. 2018 19.58; Petr Stach
Já to letos hodil Fidelovi, doufám, že se nebudu muset stydět, jako se dnes stydím za PhDr.
6. 10. 2018 21.03; Pepa Druhý
Já jsem letos křížkoval.Fidel klasicky nezklamal a pár papírovým outsiderům jsem snad taky pomoh.
6. 10. 2018 21.12; Elektro
Fidel je předlohou nejen fyzicky. Obávám se, že to bude velký propadák a nulový tah na bránu, ale možná se pletu
6. 10. 2018 22.29; Pepa Druhý
Fidel to pořešil v Zátoce sviní už tehdy,tak není důvod, aby to nedal i teď.
7. 10. 2018 10.47; Čeho Se Bojíš?
Ahoj Stachu, Waldo a Filipe. Zubatá si klepe kosu viď Waldo smile.png)) Nejtransparentnější bylo ESEMOČKO když jsi byl jeho předseda ty a nebo když jsi byl jeho mluvčí? smile.png Jinak omluva panu Drozdikovi je příjemné překvapení. Kolik na tobě vysoudil? Bude tě muset honit i s exekutorem jako Potyšová? A Město Lidem - chcípl pes. Nebo chcípne pes? My v ANO tě máme rádi, tak se někdy zastav na radnici. Uvaříme ti kafe smile.png))
7. 10. 2018 19.26; Petr Stach
Ahoj "Čeho se bojíš", Ty ses na radnici nedostala, tak co pozýváš na kafe? Ale jako pokus dobrý, trochu nám to pálí i bez titulů. Pán Bůh s Vámi. lol.png
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik