Náhradní banner

Diskuse ke článku Nakoukanie do volebních programů. Potlesk pro ODS!

17. 9. 2018 8.19; ODS?
proč je za článek Juráškové rehabilitován Slivka nevím.Protože je lídr?Možná.Možná to je, ale Slivkovi jedno, jestli budou v Orlové koteny nebo ne. Bydlí stejně jako většina sympatizantů s kotelnami v rodinné domě.Ne na sídlišti.On se na letáčku až v poslední chvíli vyjadřuje k problematice, která už je v městě propírána roky.Tudíž nemá vizi.ODS nééééééé!!!
17. 9. 2018 9.03; Pepa Z Depa
program hnutí VO je zcela jiný - citujete starý program....
17. 9. 2018 10.12; Adolf
V rodinném domě bydlí i další a zásadní podporovatelé plynových kotelen. Klčo, Kuča, Vaněk, Trojáková a nevím kdo ještě.
17. 9. 2018 18.00; Čtenář
K prvnímu diskutujícímu - jste asi typickým obyvatelem českých zemí, tzn. malým, závistivým a uskučeným člobrdíkem, který musí žít na jednom místě s mnoha dalšími, protože není schopen prací získat tolik, aby si postavil dům. V Orlové šéfuje ODS (ano, ano, ano) M.Sliwka a Orlová skutečně potřebuje změnu - nejen image.
17. 9. 2018 18.33; Zek
Akorat tou zmenou v Orlove nemuze byt ODS. Prakticky je spoluodpovedna za to kde nyni Orlova je. Proto je az vysmech jejich reklamni spot o tom, ze chcou pozvednout Orlovou z posledniho mista obskurniho zebricku.
18. 9. 2018 5.25; I.V.A
Nemohu souhlasit NEVOLIT - KSČ, ODS, Nezávislé nic pro Orlovou neudělaly za jejich vlády a podpory vznikl projekt opravy náměstí !!! V SMO Rojek kradl jako straka. Slivka jako místostarosta jen přihlížel. To chcete p. WD do Orlové ?? Včetně KSČ ??
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik