Náhradní banner

Diskuse ke článku Je čas se do nich pustit. Do koho? Do ČSSD a ANO!

13. 9. 2018 7.56; Adolf
Pořád nechápu tu snahu manageru SMO a rady města řešit problém plynových kotelen teď před volbami. Vždyť vůbec ve vedení města nemusí být. Řada občanů je naštvaná na stav náměstí, koupaliště apod a určitě jím to spočítají. Nevím, zda je již nějaký projekt vůbec připraven? Nemohou rozhodovat za nás bez nás, zapojit majitelé bytů, připravit referendum.
13. 9. 2018 10.33; Občan
No konečně to někoho napadlo. Ono se teď totiž o ničem nerozhoduje. To, co jde do zastupitelstva je jenom návrh na změnu územního plánu, není to změna územního plánu, kterou stejně bude schvalovat nové zastupitelstvo nebo ji taky schválit nemusí. Jenom předvolební bublina, nic víc. A správně, ještě by se to muselo projednat s družstvy, ostatními majiteli bytů,.... Takže tohle je jenom předvolební kampaň zachránců všehomíra, kteří si vybrali jako téma kotelny. Ale ve skutečnosti se teď o žádných kotelnách rozhodovat nebude.
13. 9. 2018 15.41; Pamětník
Občane mýlíš se když píšeš že se o ničem nerozhoduje. Schválením návrhu se věci pohnou k realizaci kotelen. Ale to je na dlouhé povídání. Jinak by to nikdo nenavrhoval. Návrh, záměr apod. termíny mají svůj význam. Jestli se schválí na zastupku návrh, do roka tu jsou kotelny.
14. 9. 2018 8.42; Putin
K příspěvku p.Hájka. Takže jste si zaručenou informaci o zásypu díry raději ověřil u premiéra. Když už máte na něho mobil. Taky jste si nebyl jist? Hm, aby jsme se nedivili.
14. 9. 2018 8.51; Černá
Také se domnívám (sledujíc jednání sněmovny), že poslanec Hájek není vtipálek, ale retardovaný.
14. 9. 2018 9.04; Orlovak
Souhlasím s Občanem, teď se jedná pouze o změnu územního rozhodnutí, kdo tady straší že hned se budou stavět kotelny lže. Je to jen před volební kampaň kterou spustil p. Starosta , p. Chlubna a p. Koláček. Vcelku se určitostí zeptáte kdo a proč : p. Starosta je pouze a jen 8 na kandidátce to že měl našlápnuté na slibnou kariéru si to pokazil sám. p. Chlubna opět vytahuje špínu protože nic neumí a pořád má málo. p. Koláček ambiciózní mladík, který tuší když nebude výsledek ve volbách, přijde o významnou podporu města pro závod GRÁCIA. Je to ten závod co měl přinést blahobyt občanům Orlové jak se tvrdilo v 90tých letech. Jsou to nemalé peníze které do závodu proudí doufám že si někdo dá námahu to spočítat.
14. 9. 2018 10.09; Adolf
Orlovaku, nejde o změnu územního rozhodnutí, ale o změnu územního plánu a navíc si pleteš se co se týče aktérů volební kampaně anebo zviditelnění - viz seminář o teplárně Orlová. Na prvním místě je to pan Klčo, známý orlovský lobista, kterému všichni věří a poslouchají jej. Na druhém místě paní místostarostka. O panu Chlubnovi pochybuji a Koláček mladší je zásadně proti, ovšem jako zaměstnanec Dětmarovic nemůže ba ani nesmí se k tomu vyjadřovat. Všiml jsem si tabule KSČM a velkými písmeny nápisu "jsme proti výstavbě plynových kotelen" Že by Koláček o tom nevěděl? je to kampaň Socdem a ANO. Domnívám se však a přál bych si, aby jim to zlomilo vaz.
14. 9. 2018 14.46; Hloubavý
Kampaň spustilo SMO včele s p.Klčem za ČSSD. Pánové Chlubna, Koláček určitě ne. Podívejte se jak reagují občané města! Pan Koláček vždy využije dobře momentální situace a přiživí se. Ať to byla nemocnice, nyní kotelny.A starosta se musí snažit, aby byl vykroužkován občany aspoň do ZM.
14. 9. 2018 15.37; Občan X
Kampaň si z toho udělali ČSSD, když na členských schůzích prohlašoval Klčo a spol.že bude levnější teplo z SMO pod jejich vedením. Souhlas s předchozími komentáři, toto je další krok k plynovým kotelnám.Udělají i z toho kšeft.A ten kdo si myslí, že ne je naivka.Klčo nedělá nic pro zadarmo.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik