Náhradní banner

Diskuse ke článku Vzpomínky na (neuskutečněnou) budoucnost

4. 8. 2018 11.30; Černá
SE STEJNĚ VELKOHUBÝMI PLKY, JAKO VELECTĚNÝ PAN STUCHLÍK, VSTUPOVAL DO POLITIKY NEPOLITIK ANDRJÚŠA BABIŠ JEN PROTO, ABY MU O VÍCE NEŽ 100% NAROSTLY ZISKY JEHO FIREM. CO CHCE ZÍSKAT p r o s e b e PAN STUCHLÍK, TOŤ OTÁZKA.
4. 8. 2018 11.44; White
Vy to vidíte p. Černá nějak černě. Pan Stuchlík ještě teď svým slovům věří, je ještě neposkvrněn komunální politikou. Až se stane jeji součástí, zjistí, že se pěkně zařadil mezi ty , které kritizoval a že neudělá v podstatě nic z toho co udělat chtěl. No a veřejnost bude zase hledat nového spasitele. Takový ale neexistuje. Vždy se každý chtě nechtě přizpůsobí. Nic jiného mu nezbyde. Že pane WD.
4. 8. 2018 16.22; Adolf
A začíná předvolební boj. Aby voliči volili ty pravé je třeba odstřelit ty, kteří "zavinili" výstavbu náměstí. Přece Rada města za to nemůže, nikdo z nich nikoho neúkoloval a nic nerozhodoval ani nepodepisoval, tak je třeba najít někoho ze zaměstnanců. A tak přenést odpovědnost a očistit se. Jak směšné.
5. 8. 2018 6.44; Černá
Rada města měla zařídit přesun nejfrekventovanější autobusové zastávky před PRIOR a neudělala tak. Rada města měla zajistit přístup k poště z Masaryčky a neudělali NIC. Kam dnes chodí zchladit svoje já vodymilovní v Orlové - do své sprchy, koupaliště neexistuje. Pane Adolfe, pokračovat dalšími faux pas nemá smysl. Vyházet radu i zastupitelstvo - všechny!
6. 8. 2018 6.39; Jaroslav
A parkování je taky v prdeli.
27. 8. 2018 8.58; Ovčan
Paní Černá!Doufám,že kandidujete v komunálních volbách,a ukážete všem,jak se to má dělat.Určitě máte na to,jak to vše změnit k dobrému.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik