Náhradní banner

Diskuse ke článku Klamání tělem

2. 7. 2018 22.49; Adolf
Ten chlapec Velebil to řekl jednoznačně a pravdivě. Žádné kotelny tady nemohou být, je to postavené na hlavu. Z prostého posouzení je zřejmé, že každá nová stavba , tedy každá kotelna, už tím, že de postaví zhoršuje ovzduší a to nemluvím o architektonickém řešení - jak jednoduše lze zničit aspoň částečně udržitelnou krajinu. Je třeba si vážně uvědomit, že pakliže by byl plyn, tak nemáme náhradní zdroj. A to nemluvím o alternativě, že plyn nebude nebo bude drahý, i když rusi vyhrají MS ve fotbale. Doslechl jsem se, že se jeví další varianta, každý dům nebo snad i vchod si postaví vlastní plynovou kotelnu a odpojí se od SMO úplně. To by byl zářez pro SMO a Město, na čem by vydělávali. To jen pro diskuzi. Je třeba to ekonomicky propočítat, získat souhlas družstva a stavební povolení města a je to. A začneme. S Hodonínem s dodávkáma plynu užjsem hovořil a dají nám slevu na 5 let.
3. 7. 2018 8.45; Jan
Obcane. Precti si, co jsi vyplodil za nesmysl. V jednom prispevku si protirecis. Pravdu maji Ti, kteri tvrdi, ze je to v Orlove hazeni perel svinim. Souhlasim s WD. Staci nechat hospody otevrene non stop, obcas pivo zdarma, nechat zazpivat metalovou kapelu a nasrany obcan bude spokojeny. Bude nadavat na zkurveny zivot, na vsechny svine, ktere kradou a pak neumyty usne. Rano se probudi, zacne resit plynove kotelny, parkovani, namesti a pak zajde do hospy a bude spokojeny...
3. 7. 2018 11.32; Orlovak
Adolfe ty musis mit v hlave snad nasrano. To opravdu dava smysl, ze SMO nepostavi plynove kotelny kvuli kominum a emisim a radeji si kazdy panelak udela vlastni kotelnu s kominem. Jak pak bude ta Orlova vypadat kdyz bude misto 15 kominu treba 150 kominu? O dodavkach plynu radeji pomlcim, kdyz Rusko zavre kohoutek tak bude v prdeli 90% Evropy, nejaka Orlova bude mit hovno odber proti odberum v prumyslu a dalsich odvetvich. PS: Honza vystihnul uplne presne mentalitu mistnich obcanu.
3. 7. 2018 19.23; Adolf
Jsem rád, že můj příspěvek aspoň vyvolal odezvu. A na to jsem čekal. Jen si zjistěte přístup BD a budete se divit. Zdar komínům.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik