Náhradní banner

Diskuse ke článku Velké divadlo

21. 6. 2018 8.02; Julča
Za to,co se s Orlovou dějě mohou starý a mladý Kuča.Tak zničit vše co ještě fungovalo se nepodařilo žádnému ze starostů.Díky Vám.
21. 6. 2018 11.39; Lenka
Kuča si jen hrabě pro sebe,podívejte se na Vesnu.Celou dobu v tom jel s paní ředitelkou,proto jí nechtěl odvolat.Jó,dotace jsou dotace.Konečně to prasklo.
21. 6. 2018 18.47; Občan
Nono, kopete do mrtvoly, a co ti ostatní zbytek z ČSSD a co ti z ANA oni po celé 4 roky vedli město. Kuča v tom nebyl sám.Všichni hrabali pod sebe.Klčo, Galia a Paloncy,dělají jako že nic a všechny průsery házení na Kuču, ale on není ve vedení sám, je tam i Ječmionková, ta má taky svůj podíl na téhle hrůze. Jo a znáte tu poslední novinku? Ječmionková se bude vdávat a víte koho si bude brát?No přece Galiu, Paloncyho a Klčo jim půjde za svědka.
21. 6. 2018 22.08; Občanka
A nebude si Ječmionková brát Kuču? Aspoň má koule, teda ona, on akorát slibuje a nejlíp všechno všem.
22. 6. 2018 12.43; Volič
Až budou volby, nezapomeňte je zase zvolit Kuču spolu s celou soc.dem., ANO, ODS, lidovce. Teď zavírají internu, příště celou nemocnici a pak kdo ví co ještě.
22. 6. 2018 15.01; Nevolič
A koho tam chceš zvolit,indiány ?
22. 6. 2018 15.42; Nevolič 2
Já bych tam dal Chlubnu, Stuchlíka a Drozdíka. A je to 😂
22. 6. 2018 17.23; Občan
A kdo je Stuchlík? To je zas někdo kdo začne měsíc před volbami všude vykládat, jak mu záleží na občanech Orlové.Ten druhý ten Drozdik, to je ten co onanoval v nějakém veřejném videu? No super. Indiáni to je myšleno komunisté?Ti přece vyhráli volby, ne? A ANO a ČSSD s nima vydrbali? A koalice s prominutím zkurvila co mohla, ostatním nebyla dána šance.Orlová potřebuje stabilní vedení, které mezi sebou spolupracuje, né tuhle pseudokoalici, kde všichni makají, ale bohužel jen na sebe.
23. 6. 2018 9.20; Daniel
..všechny slavné zastupitelstvo s bakalovými geny je třeba brát k zodpovědnosti.To co se děje ve městě ma snad obdoby někde na ukrajině.myslej si že namalují čtyřku ze zelená usporám,udělaj zamkovku a je vymalováno...29let po převratu..Je to šílené.Všechno co už mělo být dokonáno,at už zkulturněná jednička(věčně fotí jen kostel a chlubí se) s chodníky cyklostezkama,park,vyžití pro mladé,koupaliště..Tak staví nesmyslnou obludnost,za desitky mil. uplně k ničemu,kde stejně budou jen podzemní garáže pro ouřady(taková pitomost).Finále je to že se najednou z ničeho nic ruší interna,,,prej optimalizace..Optimalizace pro 36tis populace plus spád??kdo to vypotil takovou zrudnost??No a pak další hezká zprávička,že se budeme nadále zžívat s defektní nepřizpusobivou populaci,kdy nám je chtějí šoupnout do již zakoupeného domu Městem,ale z duvodu velkých investic,raději poberou dotace od státu a šoupnou tam fajnový lidičky na soužití..o zřizování ustavu pro drogově zavislé se mi už ani nechce psát.Je to k blití
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik