Náhradní banner

Diskuse ke článku Jak se vyhodnocují snímky z radaru

2. 6. 2018 22.23; Pověřenec
WD: Měl by někdo odvahu požádat (doporučuji dle 106/1999 Sb. Zákon o svobodném přístupu k informacím) o předložení potřebných dokumentů včetně těch, kde je uvedeno, kolik měření bylo vyřazeno pro nějakou chybu, zda jsou budky pro radar správně nastavené atd.? Odpověď: Ne pane WD neměl by nikdo odvahu,protože v Orlové policajti chyby nedělají a ani firmy s kterými spolupracují.To si policajti v Orlové pohlídají. WD: Chybným postupem je velice snadné vytvořit důkaz o protiprávním jednání, které se nikdy nestalo. Odpověď: Chybným postupem nikdy nevytvoříte důkaz o protiprávním jednání, a už vůbec ne, které se nikdy nestalo????!!! Pane WD,uvědomujete si co to píšete? Anebo jste psal článek pod vlivem?
5. 6. 2018 0.29; X Man
Tady nejde ani tak o zvýšení bezpečnosti dopravy, podle mě, ale o výnosný radarový byznys, na který je navázán celý systém od policie, přes poskytovatele, dodavatele, obsluhu,vytvoření nových pracovních míst až po městskou kasu. Jak geniální. Zase zaplněna jedna mezera na trhu.
5. 6. 2018 20.33; Y Man
máš pravdu xmane, ale k tomu, aby ten byznys fungoval musí být v tomto případě dva. Ti kteří chtějí plnit kasu a ti kteří jim tu kasu naplnit umožní. Nikdo ty druhé k tomu nenutí. Ale když mají dost peněz, proč ne. Nech ty druhé, bohaté, aby městkou kasu dobrovolně plnili, možná jim to nevadí.
6. 6. 2018 18.50; Čtenář
Policajte pověřenče a pánové, co když je to fšechno účelovka a máfie, která chce ty šoféry zlikvidovať, zruinovat.
7. 6. 2018 8.53; Karel
Hm, hlavně bych zlikvidoval ty "šoféry", co mě (když dodržuji předepsanou rychlost) předjeli v "zálivu" pro autobusy před nemocnicí a u Hypernovy z pravé strany...
8. 6. 2018 19.18; Synek
V Orlové se lidem žije čím dál tím lépe a divím se ,že jim to ještě nikdo neodšrouboval alespoň v Porubě. Město samá radost.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Zapište první tři písmena slova „nazdar“.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik