Náhradní banner

Diskuse ke článku Dva týdny prázdnin

26. 5. 2018 7.32; @@@
píšete pane WD, že Vás pomalu, ale pravděpodobně jistě, přestává zajímat orlovský veřejný prostor. Prosím, nešlo by to "pomalu" trochu urychlit? Odkoupil bych Vaší doménu.
26. 5. 2018 12.10; X Man
Kdyby ten obchod klapnul,jak by bylo pane @@@ s tou doménou naloženo , pokud to není obchodní tajemství ?
27. 5. 2018 0.14; @@@
Nejde o obchodní tajemství, ale o strategii. Doména zůstane zachována, bude sloužit městu Orlová, grafika i animace stránek se nezmění (pokud se dohodnu s vlastníkem), nebude sloužit pouze k prosazování zájmů jedince, ale stane se součástí celého veřejného politického dění v Orlové. Doména má značnou historickou hodnotu a nabízená částka bude pětimístní.
27. 5. 2018 6.18; Čtenář
Soudruh @@@ zřejmě kovaný a zakalený marxista má potřebu pracovat pro kolektiv =město Orlová. Zřejmě není schopen si pořídit vlastní www. Má peníze, ale nemá potřebné, nutnou míru IQ. Jinak by zvládl českou gramatiku národní školy.
27. 5. 2018 7.03; Luboš
Nejsem příznivec WD, ale musím uznat, že kolikrát jsem se z jeho článků dozvěděl řadu informací, které jsem nevěděl. Orloviny by měly sloužit k solidně vedené diskuzi, bez vzájemných urážek a předvádění chytrých. Spíše by měly sloužit jako protipól k koaličním Orlovským novinám, kde je problém kritický článek otisknout.
27. 5. 2018 11.28; Milena
Jsem příznivkyně p.WD.V ostatní části s názorem p.Luboše naprosto souhlasím.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Vytvořte novotvar, který vznikne tak, že nejdříve napíšete slovo radar a pak bezprostředně za něj připojíte totéž slovo napsané pozpátku. Vaše odpověď:

TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik