Náhradní banner

Diskuse ke článku Plynové kotelny v Orlové budou čistit vzduch

11. 5. 2018 16.51; Kuboš Michal
Přesně na takovém článku jde vidět jak Vás všechny a hlavně své ovečky krmí WD úplnými nesmysly. Společnost TZB Orlová vznikla v roce 1998, tudíž je na trhu už 20let a to co tvrdí WD, že to je 2 roky a společnost nemá žádné zkušenosti je sprostá lež. Firma Gas Komplet nebyla přejmenována, dále funguje tak jak funguje už od roku 1994. K ostatním bodům tohoto úplně nicneříkajícího článků, plného lží se raději vyjadřovat nebudu. Než se tady ostatní zase vyjádří, domluvte si s námi raději nejdřív schůzku aby jste si udělali objektivní názor a pak můžete komentovat. Za společnost TZB Orlová Michal Kuboš
11. 5. 2018 20.51; Luboš
Pane Kuboš, sdělte nám jaké podobné energetické stavby jste projektoval a realizoval. Ať si můžeme pozjišťovat reference. Jaké máte zkušenosti s hořáky, které spálí dokonale zemní plyn bez znečistění a projekcí kotelen? Prosím nereagujte podrážděně.
12. 5. 2018 11.16; Kubas David
Lidé jsou hloupí a proto je třeba je okrádat. Ti hloupí lidé si za to můžou sami, že jsou okrádáni.
13. 5. 2018 15.52; Kuboš Michal
pane Luboš, zde jsou jedni z posledních našich významných zákazníků, pro které jsme dělali větší projekty i realizace - TATRA Kopřivnice, FNO Ostrava, HTS Havířov, Mlékárna Hlinsko (Tatra mléko), DPOV, ALSTOM, Plynostav, Uniplet Třebíč, Contipro group, ŠKODA AUTO, Innogy, Renatex, Strojírny Rasl a syn, EVČ, GEEN, Chart Ferox, Pivovar Svijany, 3ČSAD, HANWHA, Hyundai Dymos, Mobis. Stačí takto?
13. 5. 2018 20.41; Miloš
Odpověď p.Kuboše je mimo.V Orlové jde o projekt celého sídliště, p. L.Kuboš na zastupitelstvu na dotaz odpověděl, že něco podobného v republice nikdo zatím nedělal. TZB určitě umí a má dobré reference, ale pro projekty menšího rozsahu. Možná ale zvládne i to.
16. 5. 2018 11.40; Luboš
Firma TZB Orlová zřejmě přímo prováděla menší akce, jinak asi se podílela na zakázkách jako subdodavatel. Takže plynové kotelny v Orlové by byla asi daleko největší akce firmy.Dle informací firma p.Klčo, instalující komíny kotelen údajně zanikla. Pan Klčo je velmi schopný a zřejmě ovlivńoval, ovlivnuje a bude ovlivnovat investice v Orlové. Ale zatím vše je jeho osobní prospěch.
16. 5. 2018 13.15; Kuboš Michal
pane Luboši, trochu Vás vyvedu v omyl. Na všech velkých zakázkách jsme byli jako hlavní (generální) zhotovitel my a byli to zakázky v řádech desítek milionů. Každopádně, je úplně jedno jestli se projektují dvě kotelny nebo několik kotelen, pořád to je stejná práce a tu jsme zvládli. Co se týká realizace, tak na tuto akci bude muset být vypsáno veřejné výběrové řízení, předpokládám že zase formou elektronické aukce a přihlásit se může "kdokoliv". My jako zhotovitel projektu se hlásit nebudeme, tak nespekulujte, že máme zakázku nějak přislíbenou nebo vyhranou, opravdu o ní bojovat nebudeme.
16. 5. 2018 15.40; Miloš
Doufejme, že v projektech TZB nejsou stejné "překlepy" jako v "vyvést v omyl" (vyvést z omylu, uvést v omyl). Nemyslím si ale, že v Orlové jde o podobně "jednoduchou" věc, jaké řešilo TZB doposud. Jde o bagatelizaci problému a ledabyle vysvětlení, které snad spolknou laici. Takto se seriózní firma rozhodně neprezentuje. Co se týče realizace, tak si nemusíme mazat med kolem…. Zavání to ovšem tím, že projekt nebude realizovatelný, co potom, co si počneme?
16. 5. 2018 17.52; Qwerty
TZB ne TZB ale přecházet na vytápění plynem, když nám kdykoliv mohou zavřít kohoutky zvenčí, je nesmysl. Co se týče nákladů na pořízení, ty by cenu nemusely navýšit. Současný provozovatel přece v ceně již má započítány prostředky na obnovu a rozvoj. Stačí, když je použije.
17. 8. 2018 18.39; Dana
Raději si připlatím než plynové komíny které budou hyzdit nejen sídliště ale každý kdo má nebo měl vytápění na plyn a má s tím zkušenost, ví že plyn je méně výhřevný.Pokud k tomu dojde byty ztratí nejenom na své hodnotě ale i samotné město pozbude svou zelenou lehkost vedle tyčících se plechů.Z Orlové se staně ocelové město a bude pro smích celé republice.Je to prostě neskutečně blbý nápad na kterém si jenom někdo namastí kapsu....
25. 9. 2018 13.44; Alena
Rovněž já považuji výstavbu plynových kotelen v Orlové za nesmysl. A co mne nejvíce štve, že se o tak velké změně pro celé město nevede nejprve diskuse s občany. Proto jsem sepsala proti tomuto rozhodnutí petici. Kdo s plynovými kotelnami nesouhlasí může podepsat tuto petici v Městském informačním centru, v restauraci Ve Štole nebo elektronicky na www.petice24.com .
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik