Náhradní banner

Diskuse ke článku Orlovská indoktrinace (ohlupování)

30. 4. 2018 19.25; Marie
Tak to je skandál. Bolševici - všichni vlastníci rudé knížky v r.1989 - by mohli zorganizovat akci Z a zbudovat za svoje soudruhy StB z Agrofertu aspoň autobusovou zastávku před Priorem a schody k poště na Masaryčce.
2. 5. 2018 12.36; Občan
Tak teď to nechápu.Proč bolševici?Na radnici jsou ANO,ČSSD a faráři a ti jsou přeci zodpovědní ze tento stav,následuje ministerstvo financí,to dělalo výběrové řízení.Ti co tam jsou byli těžko členy KSČ před rokem 89.
3. 5. 2018 12.03; Jarda
Opět ostuda v televizi, okamžitě celé vedení radnice odstoupit. V centru Orlové denně totální kolaps ,parkování není možné už nikde. Na co čekat, třeba opustit Orlovou- město pro lidi.
3. 5. 2018 12.17; Bolševik
Občane,na příspěvky některých se ze soucitu nereaguje.Všichni pochopili mentální handicap Marie a byli celou dobu zticha,jenom tys to pokazil.Škoda.Raději jsi měl vysvětlit WD,že je s článkem mimo a může se na něj pohlížet jako na Marii.Takových ukřivděných přizdisráčů jako Marie a WD,kterým najednou po 89.odtrnulo a kvičí jak podsvinče u porážky není moc,ale jsou.A ještě jsou bez ostychu to prezentovat do světa.
3. 5. 2018 23.25; X Man
Je máj a žáci se připravují k maturitám a vysokoškoláci ke zkouškám. Takové téma, jak nefungunguje komunální politika v Orlové v horizontu posledních 30 ti let o tom by se dala napsat disertační práce a leckterý budoucí Bc nebo falešný doktor by slavil úspěch, protože oponenta by byla v koncích.
4. 5. 2018 6.23; Marie
Bolševiku, perly, kterými se vyjadřuješ, jsou nejlepším dokladem intelektuální úrovně těch zrůd, které ničily vražděním, týráním, pronásledováním, kradením a špiclováním všechny, jež jim nebyli vhod.
4. 5. 2018 13.55; Luboš
Jak tak čtu příspěvky, tak prakticky žádný nereaguje na skutečnost, kterou popisuje autor W.D. To Vám nevadí, co se děje s náměstím? Místo toho se napadáte, urážíte. Jen neříkejte, že za vzniklý problém může Babiš.Pokud město půjde do soudu s zhotovitelem, tak budeme mít v centru obrovskou díru několik roků. Pěkná ostuda. Jaký vliv to bude mít pro komunální volby, co myslíte?
6. 5. 2018 8.43; Občan
Souhlas s Lubošem a vsěmi ostatními, kromě teda Marie nebo co jsi zač. Tady se diskutuje k daným věcem. Nepotřebujeme tady číst, komentáře politiků Top 09 neobo Starostů. Marie, je rok 2018, komunisté nebo bolševici už dávno nejsou u moci.Zkus se vrátit do reality. Asi je blbé si přiznat, že to co tady bylo od roku 89 trochu nefunguje,zkus si to přiznat a bude ti líp.A teď zpět k náměstí. Koalice ve městě nefunguje, drží se hesla zachraň se kdo můžeš, nikdo nebude mluvit o náměstí nebo vlastně o díře, která tam bude, ale začnou mluvit o letním koupališti jak ho pro občany opraví a jak to s nimi vlastně myslí dobře, jen se bojím, že tam bude zase další díra.A zase se najde pár občanů, kteří jim na to skočí a dají jim svůj hlas ve volbách. Marie jim ho asi dala, proto ta flustrace.Takže přátelé dokud tam budou ve vedení lidé, kteří myslí a budou myslet ve svůj vlastní prospěch, nikdy se nic v Orlové nezmění.
10. 5. 2018 0.56; X Man
Další problém je , že za pár dní tu přijede prezident a hledá se důstojné místo v Orlové, kde by mohl být president na patřičné úrovni přivítán.Jelikož je Orlová dokonale rozkopána, musíme postavit aspoň jakousi Potěmkinovou vesnici u Domu mládeže. Je to docela trapné, neboť Orlová , jakožto absolutní volební prozemanovská bašta takhle dopadla.Další, ačkoliv nepravděpodobná možnost je, že by toto setkání proběhlo u starosty na zahradě.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik