Náhradní banner

Diskuse ke článku Je po Velikonocích, ale ….

11. 4. 2018 8.27; Občan
Hmm jak to tak čtu tak ČSSD nešlo ty 4 roky o nic jiného než o o blaho občanů. Bohužel skutečnost je úplně jiná. Náměstí no prostě velký průser, všichni si mysleli, že to bude velký volební trhák, ted se k tomu nikdo nehlásí, tak k jako ke kanalizaci. No a letní koupaliště, jen velké kecy a sliby, celé 4 roky dokazovali proč to nejde a teď před volbami, prostě lháři. Pokud budou ve vedení města v příštích letech můžeme to tu zavřít. Jen jim jde o vlastní koryta. Ještě jedna věc o vynášení informací nebo respektive vykrádání volebních programů. Co se týče letního koupaliště, jsou to právě oni kdo to ukradl z jiného programu. Komouši letní koupaliště prosazovali už v minulých volbách, a to jsem je nevolil, ale asi budu.
12. 4. 2018 19.28; Čtenář
Anofertistům nešlo o všeobecné blaho? Např.revize projektu letního koupaliště a nalezení způsobu, jak ho v co nejkratším čase znovu zpřístupnit široké veřejnosti revize projektu obnovy náměstí v levnější variantě bez zbytečné stavby polyfunkčního domu oprava silnic a chodníků i v okrajových částech města řešení parkovacích ploch zrušení zpoplatnění parkovišť v centru města v první hodině posílení autobusových linek k vlakovému nádraží Dětmarovice znovuoživení městské tržnice, která by umožnila vytvořit prostor pro pořádání farmářských trhů.Koupaliště slibují komouši? S L I B U J Í, ha, ha.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik