Náhradní banner

Diskuse ke článku Věřící komunistka? Mamon místo Boha? Veselé Velikonoce!

31. 3. 2018 12.48; Pro Pana Vagínu
Jo pane inžynýre.Někdo se umí adaptovat v nové době, funguje a vydělává - Szkandera radní 12-13 tisíc měsíčně i s mamonem a s.Pustelníková taky nemá k desítce daleko i přesto, že podle vás pane inžynýre možná věří ,ale spíše ne. A víte proč pane inžynýre?Protože pracují pro lidi a město, a zaslouží si to.No a vy pane inžynýre jste nepochopil dobu a to jste o mnoho mladší než soudružka Pustelniková a ostrouhal jste,protože pro lidi a město nepracujete.Jen jste pochopil svou zoufalou situaci a ve své zoufalé situaci se můžete zařadit mezi LSD (škodlivá látka) Lapšanský,Svorník,Danělišyn. smile.png
4. 4. 2018 23.01; Blondýna Z Lond
Neserte mě, všichni pracujete pro lidi a jaksi to není vidět.Kam se v Orlové podíváš, sám problém. A staré učitelky na zástukpu to určitě nevyřeší.
4. 4. 2018 23.31; X Man
Jistou výhodu bych tu pro Orlovou viděl, že totiž do dvaceti let máme jistotu, že nám žádný imigrant nezaklepe na dveře,neboť to nebude atraktívní místo pro život.
5. 4. 2018 6.09; Marie
Pane X, ocenění hodné je, že na rozdíl od dvou předchozích pisálků nejste primitivně vulgární (domnívám se, že měli být smazáni). Měl byste specifikovat pojem imigranti, které máte na mysli. Protože cizinců je zde celkem dost. Ovšem ne těch, díky kterým sedí okamůra, jeho mozek R.Fiala a jejich zabrušovací hlupci ve sněmovně a kasírují miliony díky duševním ubožákům, kteří jim skočili na jejich "imigrantský lep" a hodili jim to. A propos, muslimským a africkým ilegálům nejde o krásy světa, bezpracné peníze jsou jejich motivem. A ty nejsou v celém Česku, jak by si přáli.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik