Náhradní banner

Diskuse ke článku SMO se raduje z teplých zim

26. 3. 2018 22.29; Adolf
Teď bez srand, z pohledu platné legislativy. Celý záměr je na vodě a absolutně nesmyslný. Pokud sleduje politický efekt ke snížení ceny tepla, tak je to fabulace.. Znova připomínám, že v rámci existujícího územního plánu není možné realizovat plynové kotelny v bytové výstavbě. Rovněž z hlediska orgánů státní správy to nemůže projít a navíc to ani nedovolí Lapčanský, cha, cha., leda, že by mu SMO hodilo nějakou korunu, aby se neodvolal, když všude jsou rorýsi. Možná, že to bude prosazovat, když už to nejde v Ostravě-Porubě. Jakoukoliv investici by stejně zaplatili odběratelé. Z hlediska manažerského jsou asi v Čez teplárenské slaboši, já bych s SMO vůbec nediskutoval. Odpojte se a postavte si třeba uhelné kotelny nebo jádro, mám připraven sklad NO.
27. 3. 2018 14.50; Soudruh
ať žije ksčm, ať žije ksčm , ať žije ksčm orlová, která má potenciál prosadit v orlové podstatné záležitosti v prospěch Lidu (lid znamená všichni občané Orlové) bez politické příslušnosti. Koláčku, jen do toho.
10. 4. 2018 19.30; Fred
A ty Adolfe znáš dobře SMO, protože jsi tam pracoval, ale neznáš platnou legislativu a asi zkusíš podplatit Lapšanského, aby jsi uspokojil svoje EGO. Diskutoval jsi tajně s ČEZ Teplárenskou a neříkal jsi tehdy, že to jsou slaboši. Že si nedáš pokoj. To je smůla, že ti to nejde v Ostravě-Porubě.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik