Náhradní banner

Diskuse ke článku Úmrtí Zbyška Nečase téměř bez komentáře

21. 3. 2018 20.34; Reakce
Uvědomujete si pane Danělyšine,že kdyby na úmrtí Nečase neupozornil nějaký rip tak by vám to bylo úplně šum a fuk a tento článek by nebyl?Nakonec,kdyby jste nežádal o čestné občanství vy tak by ho možná dostal.Myslím že umřel kvůli vám,protože jste mu nasliboval něco co jste nebyl schopen prosadit.Raději už nikomu nic neslibujete a nechtějte nikomu pomoct protože dopadne k vůli vám jak pan Nečas.
21. 3. 2018 21.21; Qwerty
Je to Teleke z Tölökö, ne Tölöke z Teleke. Je to Danělišyn, ne Danělyšin.
21. 3. 2018 22.08; X Man
Názor Reakce mi připadá jako naprosto debilní ( autor ze asi zastupitel). Reakcionář má nás svéprávné občany v Orlové za zcela nesvéprávné, kteří neumí číst iDnes, Blesk a jiné periodika, které o tom píší a nikdo nás na to nemusí upozorňovat v nějakých ripech.Máte sice pravdu v tom, že iniciátor celého procesu udělení čestného občanství Nečase vloni, je vysoce na radnici neoblíbený WD, ale to nic nemění na podstatě věci, že se čestné občanství mohlo udělit.Vypadá to tak, že kdyby ho navrhnul třeba nějaký Pepa z Depa, tak by to prošlo.Město by to nic nestálo,starý pán by asi nevážil cestu ve svém věku z Albionu do Orlové, aby mu starosta připnul metál a město by si zachovalo tvář.Jak prosté.Ale slabou útěchou nám bude, že když se za 70 let snad nebude psát o rozhodnutí zastupitelstva města Orlové v r. 2017, ani pes po tom neštěkne, narozdíl od Pembertona.
21. 3. 2018 22.14; Deratizátor
Reakce je hnida hnid, je třeba ji rozmačkat podpatkem.
21. 3. 2018 23.08; X Man
A taková je naše zastupitelská demokracie. Nakupovači v Kauflandu, bez jakékoliv historické sebereflexe, popíječí piva v Magnolce ,Koulovně, Pod Lampou a Moravě.Je to hnus.Ti Nečasové aspoň zvedli řiť z gauče už před 80 lety, pokud ho měli a šli bojovat esenciálně proti zlu a komunisti,ANO, soc. dem. až na světlé vyjímky,kteří sedí na radnici +- další postmoderní strany to mají u řiti.Přitom, když vezmeme do úvahy, že na radnici teoreticky nesedí žádní blbci, ale hlavy akademicky pomazané,je to zarážející.
22. 3. 2018 6.31; Marie
Pane X Mane, skutečně se domníváte, že hlavy akademicky pomazané nejsou omezenci? Absolvování školy, jež umožní užívat titul vůbec neznamená, že otitulovaný Bc., Mgr. et Mgr. apod. je hlava otevřená. Při současné značně poddimenzované úrovni všech škol (počínaje ZŠ) a množství tzv.VŠ, titul nic nepredikuje. Což v postkomunistické zemi není novinkou. Komouši vyráběli pracující inteligenci s rudou knížkou na počkání. Jeden takový quasi z Orlové sedívá v PS. Ukázkou vševědoucí hlavy je roztomilá kvalita obsahu, slovníku a pravopisu příspěvku Reakce.
23. 3. 2018 23.33; X Man
V preambuli, o udělení čestného občanství Nečase , jak jste si jistě všimli, že, kromě WD tam figuruje i jistý FD.Před časem tu zazněl dotaz, kde ten člověk je.Podle mých soukromých zdrojů,pracuje v jedné nejmenované nadnárodni těžažské společnosti, zabývající se těžbou mi známých produktů.Až tak vysoko se někteří bývalí ostarkizovaní občané Orlové vydrápali.Takže, čistě teoreticky, by nám mohl postavit ropnou rafinerii na Rajčuli,ze staré "přízně",pokud by to zastupitelstvo schválilo.A pokud by se vybudovala vlakotramvaj,mohli by občané z celé republiky jezdit sem do Orlové na levný benzin. smile.png lol.png
26. 3. 2018 16.40; Marie
Člověk X by neměl psát své příspěvky pozdní nocí. Svými tajemnými teoriemi o těžbě produktů kopíruje RSDr.Milouše Jakeše a jeho poudačky na Červeném Hrádku o havířích, kteří hrabou koks.
28. 3. 2018 22.26; X Man
Kdyby ses Marie zavřela na chvíli do kuchyně, uvařila tam Novičok a pomazala bys s ním sklenici X manovi od piva, tak by se leccos vyřešilo. Ale s X manem by padla i celá orlovská "hospoda".
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik