Náhradní banner

Diskuse ke článku Kamufláž na denním pořádku: chcíplá koza důležitější než občan

5. 3. 2018 9.34; Dement
Orlová stále neumožňuje občanům bezproblémový příchod na poštu - a neumožní, možné schodiště je již rozkopáno, jiný návrh ? Orlovští radní bezradní: jsou zodpovědní za chaos vzniklý zrušením autobusové zastávky - žádný chaos není, jen mládežníci, jdouci do školy, musí používat jiný přechod, neřízený světly. Některé autobusy se točí na rondelech, jako čamrdy - jiný smysluplný návrh ? Starosta Orlové Tomáš Kuča cíleně dezinformuje občany - cíleně bych neřekl, spíše by neměl říkat nic, protože tady nikdo neví, co bude zítra. Podnikateli D. nepomohl ani starostův lobbing , pozemek nezíská - získá, ať chcete, jak chcete, je to nejhezčí budova ve svém okolí a ty čtyři staré stromy a ušlapaná tráva ? Co se starým Priorem nebo centrem Morava ? Neporadíte ? SMO se souhlasem rady města žene Orlovou do záhuby: chce postavit přes 20 kotelen na plyn a odstřihnout se od ČEZ Teplárenské - možná ani nechce, ale hrozba odstřižení se od ČEZ teplárenské zafungovala, cena tepla jde dolů. Jen slaboduší nechápou shocked.png Hezký de
5. 3. 2018 10.33; Luděk
Super! V pondělí, o půl desáté dopoledne (v práci, doma ?) Dement zadní nohou vysvětlil, že pochopil, co je v článku napsáno. Akorát, proč se tak trefně pojmenoval?
5. 3. 2018 11.28; Jaroslav
Pro dementa: má úplnou pravdu přesně s to odhalil, máš ve všem pravdu víc takových lidí. Starosta z hradu ven.
5. 3. 2018 12.15; Expert
jak tak koukam je to tady jeden expert vedle druheho. Kuca byl jediny ze starostu Orlove ktery dotlacil ministerstvo k tomu, ze se zrealizuje namesti za jine penize nez z rozpoctu obce. Nikdo pred nim to nedokazal. Vsichni jste nadavali ze mame hnusne namesti a kdyz se konecne neco deje tak zase brecite ze se nedostanete na postu. V ramci dokumentace s timto omezenim pocitalo, kazdy mel pravo nahlednout do dokumentace a pripominkovat ji pri stavebnim rizeni. Kurva prestante porad vsichni brecet, jste jak male deti.
5. 3. 2018 21.11; Pozorný Občan
Pro Experta. Nemáte správné informace. Kuča ml. rozhodně nebyl ten, který by někam dotlačil ministerstvo. Už v roce 2007, když město žádalo meziresortní komisi na MPO bylo zřejmé, že náměstí bude financováno i z prostředku státu (byl to program na zahlazování následků po důlní činnosti v našem a ústeckém kraji). Následně byla akce náměstí i schválena vládou vládním usnesením. Babišovi již nic nezbývalo, než jako ministr financí podepsat dané výběrové řízení, které MF provádělo i když uběhlo hodně času od počátku rozhodnutí o stavbě. Proč se to tak dlouho táhlo je již na jinou diskusi.
5. 3. 2018 21.54; Občan
Pro experta.Pozorný občan má pravdu.Ještě jedna pravda, Kuča starší spolu s Kučou mladším se podíleli na odvolání Michalíka, už od 2013 se mohlo stavět.Samozřejmně vinu na tom mají nezávislí včele s Chlubnou a Sliwka taktéž. Nebýt těchto matadorů náměstí by uz dávno stálo nebo by se už kolaudovalo.Další věc, výběrovka na zhotovitele, hádej kdo v této výběrovce seděl za město a spolupodílel se na výběru firmy, která ne.... dělá na náměstí. ˇ
5. 3. 2018 22.45; Pozorný Občan
Pro občana. V roce 2013 se nemohlo stavět, protože celá záležitost byla ještě na Ministerstvu průmyslu a obchodu. V roce 2015 (5. ZM ze dne 27.4. 2015 bod 2.18) zastupitelstvo schválilo smlouvy s ministerstvem financí ohledně financování a zadání zakázky. Ale již v roce 2014 byly smlouvy ze strany města zaslány na MF, ale ministerstvo bylo nečinné. V komisi na zhotovitele nebyl starosta, ale zástupci města z investičního odboru. Nebyl tam záměrně... a proč bylo odvoláno vedení města v čele s MUDr. Michalíkem je o jiné investiční akci..
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik