Náhradní banner

Diskuse ke článku Z 26. zastupitelstva Orlové

27. 2. 2018 7.51; Jaroslav
No myslim si ,že pan starosta se svým týmem by měli opustit město,kromě odvozu odpadku a měštáku, kteří dávají pokuty tu nefunguje nic. Od parkování přes obchody, kultůru,zony pro podnikatelé,bazén atd.. Město pro život jooo.
27. 2. 2018 11.39; Luboš
Souhlasím s Jaroslavem, že náš starosta je zralý na to, aby již od příštích voleb nebyl dále zvolen. Na minulém zastupitelstvu v podroušeném stavu, causa Tichá, investiční akce a ted výrazný dvojnásobný lobbing ve prospěch pana Durčáka. Chceme pěknou Orlovou a najednou nám nevadí vykácené stromy, jakési přístavby (plánovaný výtah) hyzdící vzhled celého okolí.No bylo by ještě více důvodů.
6. 3. 2018 14.01; Náměstí
Tak jsem si se zájmem poslechl výmluvy zhotovitele náměstí a nestačil jsem se divit. Dal jsem si tu práci dohledal jsem přes známého, jak se mělo náměstí provádět, a dostal jsem se k části projektové dokumentace, ze které jasně vyplývá, že jako první měli provést přeložky teplovodu a plynu, a pak až se měla kopat jáma pro podzemní garáže. Takže zhotovitel nedodrží dokumentaci stavby, a ještě chce prodloužit stavbu. Zajímalo by mne co dělá město, konkrétně šéfka investic a TDI, že vůbec dopustil, aby se toto stalo. Pro ty co by to zajímalo se může na tu etapizaci stavby podívat tady: https://www.ulozto.cz/tam/_1dVw71q0J26T
22. 3. 2018 13.31; ABC
Mne by zajímalo, který debil schválil postavit tu hrůzu na chodníku u starého Prioru, tj. stavbu, kde teď sídlí Kooperativa. Případně, kolik za to schválení dostal.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik