Náhradní banner

Diskuse ke článku Podivný zvrat v hlavě ředitele orlovské Městské policie

19. 2. 2018 16.46; X - Men
jééééžííííííššššššš, danělišyne. Kdybys byl dneska na zástupku, tak bys měl na všechny svoje banální otázky odpověď.No ale to jsi celý ty.Nic si neověřit a jen plácat a plácat páté přes deváté.Jaká je situace dnes (v únoru 2018) víme, jelikož město všechno hlásí. Záměr - měřením rychlosti zklidnit situaci se samozřejmě povedl, ale přitom se daří naměřit i ty nepoctiváky. Tak co ještě chceš. Nepředbíhej své úsudky a snaž se produkovat racionální soudy ty ... (neumětele) ?
19. 2. 2018 17.07; Nechápavý
Chudák Danělišyn. Kde to hlášení města na ty banální otázky je? Nebo jsi už odpoledne ožralý?
19. 2. 2018 17.36; X-Men
Nechápavý,nech si přečíst raději nějakou pohádku na dobrou noc.To není nic pro tebe.Nepochopil bys.
19. 2. 2018 17.39; MRe
X-men -rád se oháníš polopravdou ,výmysly či dokonce lži . ? Banální otázky-tak se vyjádři co je u Tebe opakem banality-co je tedy důležité ve jménu dobra města a lidí v něm žijících. Zklidnit situaci se povedlo? a kde ? max v dosahu měřicího zařízení ,mimo dosah většina aut pádí nad povolenou rychlost
19. 2. 2018 17.56; X-Men
MRe, banální otázka. Co je v mém případě podle tebe polopravda,výmysl či dokonce lež? Já sám to nevím.Prezentuji tady jen své názory. Ale vy jste si s DW nějak moc jistí svou pravdou.Takové sebevědomí bych chtěl mít.A kde se povedlo zklidnit situaci,když už se ptáš? No přece v dosahu měřícího zařízení jak píšeš, tam kde to bylo zapotřebí,a vo to šlo,ne? Mimo dosah ať auta pádí. Vážení, nechtějte učit slunce hřát. lol.png
19. 2. 2018 21.18; X Man
.......... lol.png
19. 2. 2018 22.25; Administrátor
Pravdivý je X Man. X-Men je podšívka a budou mu useknuté koule.
20. 2. 2018 15.32; X-Men
jestli ty se X Mane nějak nepřeceňuješ.Přece X Man není X-Men, stejně jako Jirka není Jarka.Ale jinak ti to na zastupku slušelo.
20. 2. 2018 20.54; X Man
Samá voda X-mene.Jestli jsis tady "půjčíl" můj nick, jakkoli foneticky správně,tak to jěště nic neznamená, neberu to tragicky.Ale jako správný zmateční stav to docela zafungovalo,palec nahoru, viz. příklad Nechápavého a MRe.Žijeme v době hackerských útoků a pokud to je na úrovni Orlové, můžeme se nad tím pousmát.A ještě jednou díky za to, jak jsi mne pochválil za účast na zástupku.Seděl jsem tou dobou v Ostravě u zubaře v křesle, mimochoem nová mladičká a křehká dentální doktorka mě propustila v dobré víře,že nebude mi jednou trhat zub.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:

Zapište slovo ahoj pozpátku do pole pro odpověď.


Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik