Náhradní banner

Diskuse ke článku Co jsem udělal pro lepší situaci v Orlové

18. 2. 2018 13.25; Vivat Rudolf
skvělé rudolfe.Co jsi napsal si my všichni občané v orlové o panu WD myslíme, aly jen ty jsi to v příspěvku napsal. Máš náš všech občanů orlové obdiv a jen tak dále.Nevím proč wd zatahuje do svého problému fd,ale to víš rudolfe, wd nechce být za pitomce sám.rudolfe wd je zoufalec a jestli ti mohu radit,už nereaguj.nech to x--manovi.nikdo jiný se už tady neprezentuje.
18. 2. 2018 14.10; Dřevorubec
Sorry jako! Jaký máš problém s DW? Kdo to je? Proč se do něho ty a Rudolf navážíte? Má něco na vás? Proč se ho bojíte? Štěkáte jako nějaký chcípák, který se třepe strachem. Je vidět, že to umí, že vás pořád dokáže vydráždit. Cha cha!
18. 2. 2018 16.00; ViRu
Sorry jako. Jaký problém máš s Rudolfem a jinými ty? Máš něco na ně? Bojíš se jich?. Je vidět,že to umí a že tě pořád dokážou vydráždit Cha Cha,Che Che, Chi Chi.
18. 2. 2018 16.01; Marie
Ty, co holduješ rudolfovi, ty produkuješ také nějaké stránky, které se věnují problémům či úspěchům(pokud na nějaký narazíš) Orlové? Zřejmě jsi se kdysi aktivně podílel na akcích "Z", pravidelných úklidových nedělních brigádách a soutěžil jsi o zlatý odznak BSP. O dalších šplhacích aktivitách nespekuluji. Piš k podstatě článku WD, pokud ovšem víš, vo co go. Můžeš nenávidět autora článku, ale neponižuj. Napiš, čím dnes prospíváš sousedovi, městu, Slezsku, republice.
18. 2. 2018 19.15; ViRu
Marie , měl by jsi vystřízlivět.Jestli se tyto stránky věnují problémům nebo úspěchům orlové ,tak to sorry jako.To jsem sorry jako nepostřehl.
19. 2. 2018 15.26; Robert
Waldo, Waldo, nenávist jste si s Dembickým způsobili sami. Svým chováním, urážkami na tomto webu, mazáním komentářů apod. Názorově jste v mnoha případech chytrý člověk, ale to dobré jste si pošlapal svou činností zde. Proto vás také lidé neustále žalují, tahají po soudech - za pomluvy, urážky, lži a další svinstva. Dost možná proto se vám také rozpadla místní buňka Město lidem a už nejste jejím předsedou. Že by vás v Krnově prokoukli? Jednou to skončit muselo a vy se teď jen po ulici ohlížíte, zda za vámi nejde někdo, komu jste za své působení ublížil, aby vám nedal pár facek.
19. 2. 2018 16.10; Kuba
Ježíšmária, to snad není možné! Proč ho pořád dokola pomlouváte? Asi vás straší po nocích a budíte se pokákani.
19. 2. 2018 16.26; Vivat Robert
skvělé roberte.Co jsi napsal si my všichni občané v orlové o panu WD myslíme, aly jen ty a rudolf jsi to v příspěvku napsal. Máš náš všech občanů orlové obdiv a jen tak dále.roberte wd je zoufalec a jestli ti mohu radit,už nereaguj.nech to x--manovi.nikdo jiný se už tady neprezentuje. Kubo, ty tomu nerozumíš, tak se nestarej o naše kakání.
19. 2. 2018 23.24; X Man
Dneska to tu na diskusích vypadá jak kdysi v Říši, "konečné řešení orlovské otázky".
20. 2. 2018 16.15; Marie
Pane X, vivatujícím by se slušelo připomenout, že psi vyjí a karavana jde dál.
20. 2. 2018 21.09; X Man
Marie, tys mě úvahově předběhla, neboť jsem toto měl na mysli už dávno,ale z vrozemné skromnosti, jsem se neodvážil na těchto stánkách tento kacířský názor vyslovit.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Jaké číslo získáme sečtením čísla pět s číslem pět? Zapište toto číslo slovy (použijte malá písmena) do pole pro odpověď.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik