Náhradní banner

Diskuse ke článku Roztají ledy v jejich hlavách úplně?

11. 2. 2018 16.40; Starý Cestující
Přirozeně Váš, pane WD, návrh je realizovatelný, jenže to by úředník Klein musel myslet a za to není placený. Nejjednodušší je zrušit zastávku a ubožáci, co nejezdí autem ať vstávají o půl hod.dřív, že je to i ve 4 ráno, to nikoho nezajímá. Hlavně, aby měl Klein a další państwo honorowe klídek. Kdyby tady žili Poláci, už by se demonstrovalo proti radnici, ale my hloupí ohneme hřbet a necháme do sebe arogantně kopat. Levičácké ANO a ČSSD když jsou dole, zobou z ruky, když jsou nahoře, kálejí(alias se..u) nám na hlavu.
12. 2. 2018 17.46; Ovčan
A já si myslel ,že v Orlové sluničkáři,nejsou.A jsou.Když jsem se přestěhoval před jedena padesáti roky na sídliště,tak jsme chodili na autobus na náves tehdejší Horní Lutyně.Byla tam hospoda(už jsem zapomněl jak se ji říkalo) a nějak nám to nevadilo.Dnes by každý chtěl mít zastávku přímo před vchodem do baráku.Problém já vidím vtom,že se nestaví takovým tempem,jak se stavělo za komančů.Zima celkem žádná a na staveništi též skoro nikdo.Si myslím,že ty plochy před kulturákem ,mohly být hotové a bylo by kde parkovat.Musíme mít trpělivost,holt jsme v Orlové.A ti Poláci jsou na tom asi stejně.
17. 2. 2018 11.18; Ovčan
Dnes 17.2.2018.jsem byl svědkem,akceschopnosti MP u přechodu za zrušenou zastávkou U Pošty.Během čekání na zelenou pro chodce,stihli zkasírovat dvě chodkyně,které přicházeli od Prioru po zasněženém trávníku.Ptám se:proč nestáli na druhé straně a neupozorňovali,tudy ne?kolik musí strážník vybrat na pokutách,aby splnil výkonnostní normu?kde je MP,když se ničí majetek a ruší noční klid? Věřil jsem,že už nás nemůže ni horšího potkat než byla PS VB.Ale jak jsem se zmýlil.
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik