Náhradní banner

Diskuse ke článku "Vstřícné" město žádá občany o pochopení

8. 2. 2018 21.04; Jaroslav
Ať mi nekdo poradí kde mám dneska po odpoledni zaparkovat bez botičky.
8. 2. 2018 22.28; Občan
Lidičky? Oni snad jedou na nějakém dobrém matrošu. Zveřejňují jen to co se jim hodí. Prostě propaganda.Ať zveřejní co udělali aby firmu donutili obnovit práce. Kolik firma musí zaplatit za nedodržení termínu.Nebo už snad někdo něco dostal? Proč starosta nereklamuje nebo kde to je zveřejněné. Jen samé lži a polopravdy. A k tomu příkladu s rekonstrukcí koupelny.Když mi někdo bude dělat koupelnu tak jak dělají náměstí, asi se nebudu pul roku mýt, kdo to psal je absolutní kretén. Fakt si z nás dělají srandu.
10. 2. 2018 13.25; Orlovák
cit. danělišin: Proč někdo z města (úředník, člen rady města, odborník) seriózně situaci nezhodnotí a nevysvětlí a zdokumentuje, že jiné možnosti, jak dopravní obslužnost nezhoršit, nejsou. A třeba poskytnout lidem, za způsobení potíží, nějakou kompenzaci. Tak tady máte pane Danělišine odpověď odborníka a jakou kompenzaci by jste si pro lidi představoval? Zdarma přistavit taxík, ne? Ach vy jeden pohádkáři. https://polar.cz/zpravy/karvinsko/orlova/11000011628/15-unora-zacina-vyluka-zastavky-mhd-posta. cit: danělíšin: Takové chování, občany, řečeno mírně, zneklidňuje. Nezneklidňuje to občany pane Danělíšine,zneklidňuje to maximálně Vás a vy nejste občané ale občan , jeden občan.MY, NORMÁLNÍ OBČANÉ TO CHÁPEME.
11. 2. 2018 7.46; Danělišyn
Pro Orlováka: děkuji za vysvětlení, ale myslím, že jste mírně řečeno zaujatý proti mně. Jinak otázku zastávky beru jako slohové cvičení s trochou aritmetiky (bude další článek!).
11. 2. 2018 7.51; Danělišyn
Vzkaz Xmanovi: Pokud budeš psát ožralý a volit sprostá slova s kontextem na mou osobu, budeš vymazán, tak jako se stalo s tvým příspěvkem z 10.2.2018 vloženým ve 22.23:21 hod. Proti názorům nic nemám, kritice se nebráním, ale odtud potud. Tvé chápání zastavování autobusů ti neberu.
11. 2. 2018 16.59; Čtenář
Orlováku,to, že Vás nechává klidným sprostá bezohlednost úředníků radnice znamená, že Vás radnice platí, nebo jste stejný arogantní nabob jako oni. Kdybyste byl máma s kočárkem, starý, nemocný, do práce a školy jezdící i za kulturou a rekreací jezdící hromadnou dopravou, tedy těmi stovkami lidí, kteří neničí denně naše zdraví vypouštěním vražedných spalin ze svých plechových miláčků, věděl byste, že ONI JSOU NORMÁLNÍ. Váš příspěvek řekl, že jste nabob.
Máte-li nějaký názor, sdělte jej.

Vaše jméno (3 — 15 znaků):

Příspěvek (10 — 1024 znaků):

Vložit smajlík (k interpretaci na obrázek dojde až po odeslání):

lol.png smile.png sad.png shocked.png wink.png
Napsáno , zbývá  znaků.

Z důvodu chrany proti robotům a jejich komentářovému spamu se řiďte následujícími pokyny:
Do pole pro odpověď napište slovo fotr.
Vaše odpověď:
TOPlist Zpět - Orloviny - Článek - Seznam rubrik